• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@letuskah moc děkuji :slight_smile: prostě třetí pokus o kapucku je velký límec :grinning: :grinning: :grinning: jen nyní trnu hrůzou zda to dceři bude, jelikož jsem celé háčkování dělala bez vyzkoušení a dcerka si ho stále nechce vyzkoušet... :pensive:
30. apr 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
milujeme Rákosníčka :wink:
30. apr 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Baby prosim Vas kolko potrebujem vlny na svetrik pre babatko na 0-3 mesiace? 2klbka stacia? ci radsej tri?
30. apr 2013 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asistentkarvv ja prirovnavam k oblecku co mame a robim cca 0,5 az 1 cm vacsie a obleciem az na finale ked uz akoze nic ciste nie je :grinning: :grinning: :grinning: a vtedy az vidim ako to vlastne vyzera :stuck_out_tongue_closed_eyes: starsi si skusa aj ked kamoskinej dcerke ruzove robim ale mensi ani za svet :grinning:
30. apr 2013 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky nemate nejake navodu alebo linky na letne satky pre dievcatko dakujem moc
30. apr 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah díky moc. No, je to možný, že je to trojitě...ale jak pak na to? Jakej háček, aby to pobral? A to si asi rozdělám 3 klubka a dělám tak? Ale vypadá to super, že? To pak už se asi ani tak dlouho neháčkuje, to musí být hotový raz dva:slight_smile:
30. apr 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 Na MMB.cz jsou šatičky asi čtvery, spoustu schémat vzorů na šatečky najdeš na ruských webech... Mám jich hafo uložených, nedá se to vypsat...
30. apr 2013 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimus265 záleží, jak silná je příze... radši si kup klubíčka 3, nikdy nevíš, dost záleží i na vzoru, který budeš dělat...
30. apr 2013 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila ja som myslela take na hlavu asi som zle napisala
30. apr 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby myslela som satky na hlavku az teraz ma napadlo ze su to aj veci:slight_smile:
30. apr 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kackaj http://www.klbkovlny.sk/product_info.php/ambre-276-vert-pomme-akcia-p-7352 - táto je zložením podobná 30% bavlna, 70% bambusová viskóza, myslím, že to bude niečo veľmi podobné
30. apr 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1610 díky za tip, zkusím to z něčeho umotat:slight_smile: Mě nenapadlo, že to je např. ztrojené, myslela jsem, že to je rovnou tak tlustá příze, to už něco najdu snad:slight_smile: Tak díky.
1. máj 2013 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence,namate nahodou nejaky navod na letny klobucik pre chlapca?vsade vidim len dievcenske..nejaky pekny vzor. :slight_smile: dakujem
1. máj 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, tak už som prišla na to, prečo mi to na tom vrchu robilo taký strašný bubon....zle som pichala do prvého a posledného očka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Len teraz mam problém, do ktorého pichať ked už robím tunel...picháte tak isto ako pri placke? Do prvého aj posledného? Lebo mne to ide nejako do široka zas :slight_smile: Vdaka
1. máj 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,nevedeli by ste mi prosim poradit ako uhackovat na ciapocku pre chlapceka napr.tu hlavu opicky,alebo psika? guglim,guglim :slight_smile: ale nemozem nic najst :frowning2:
1. máj 2013 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. máj 2013 o 21:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka
@vera_vila jujju super :slight_smile: :slight_smile: dakujem velmi pekne,pouzijem!
1. máj 2013 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajja21 Ne, to už neděláš jak při placce... To už ícháš buď jen do jednoho, nebo do druhého... Nejlepší je střídat v řadách, jednu řadu JEN do prvního, další řadu JEN do posledního - šev se Ti pak bude držet pěkně rovně...
1. máj 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosíííííííííííím o nějaký návod na jednoduchý svetřík... řekla jsem si, že udělám ještě jeden pokus, ale asi opět bez kapucky :rolling_eyes: A máte nějaký nápad na aplikaci na svetr? Ať nemáme jen samé kytičky... Předem moc děkuji :wink:
1. máj 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asistentkarvv http://www.mimibazar.cz/navody.php?user= tento jsem dělala malé a je super. Musím jej nafotit. Nedělala jsem jej jako svetr, ale jako vestu, které na podzim dodělám rukávy
2. máj 2013 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila Dakujem veľmi pekne, snad sa mi už podarí konečne urobiť peknú čiapočku :slight_smile: Vdaka
2. máj 2013 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim nemate nekdo navod na klasickou klucici hackovanou vesticku, nejlepe s veckovym vystrihem, ale klidne i jinou?
2. máj 2013 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som pre dcérku uhačkovať letnú čiapočku, nemáte dáky návod? ďakujem :slight_smile:
2. máj 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky prosím poradíte jak se háčkuje sedlo ke svetru??? Našla jsem tuto tabulku - vel. 3 roky... je to rozpočítáno od třetí řady. Na kolik očí mám tedy začít? A co znamená druhý sloupec - počet ok do jednoho oka?
2. máj 2013 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aknavis veľmi pekne ďakujem :wink:
2. máj 2013 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok