• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@maria1610 dokonalááá :slight_smile:
11. jún 2013 o 12:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maria1610 jéééééééééééj...ja som si práve včera objednala návod...ale nie jediný :grinning: . Prvú chcem robiť myšičku. :slight_smile: Krásna sa ti vydarila! ;)
Robila si z Elian nicky? Ja hodlám z Camilly...
11. jún 2013 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tiffanka nie ja som robila z Ambre - je to zmesová priadza (bavlna 30% + bambusová viskóza) - a korytnačka je nádherne mäkká a hebká :slight_smile:
11. jún 2013 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tiffanka ahoj prosim ta nemas link odkial sa daju objednavat tieto navodiky? ja som nasla ale iba ceske, diky moc :slight_smile:
11. jún 2013 o 21:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@asistentkarvv u deky doporučuju kraje začistit třeba račím sloupkem, u těch svetříků klidně taky (jestli je to kraj např. u zapínání), nebo pokud jsi na svetříku nedělala dírky, tak si na to naháčkovat lem na knoflíky a lem s dírkama... Jinak já začišťuju právě tím račím sloupkem, vypadá to hodně dobře...
11. jún 2013 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matylda18 ved aj ja asi tie české...od kamlin fler...tie sú nie ok? :confused:
11. jún 2013 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tiffanka ja som si este neobjednavala :slight_smile: prave preto, ze su z Cr a uz som na Sr, takze ako to uhradit :slight_smile:
11. jún 2013 o 22:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matylda18 na účet...napíšu ti, že za lomítko dáš 8330 myslím a v €... a nejaký špecifický ešte
A aké si chceš objednať? Mohli by sme si ich potom navzájom povymieňať nejako :D..načo nám budú rovnaké :D
11. jún 2013 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no vidis to som netusila :slight_smile: ja mam aj cesky ucet len sa mi neda platit z neho, lebo nemam roaming na ceskom cisle a tym padom nemozem urobit platbu na sr :D ja by som chcela nejake zvieratka, este som ziadne neskusala a najkrajsie navody su prave tie na zakupenie, tak by som si chcela nejaky kupit :slight_smile: jasne to by sme si mohli vymenit :slight_smile:
11. jún 2013 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_vila jj děkuji, ale nevím zda si rozumíme... mě jde o to jak začistit tyto cancoury vlny co jsou na fotce u límečku... Udělat jen uzlíky a odstřihnout?Problém je, že je to pak vidět :confused:
12. jún 2013 o 06:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janabanc už as len k takym dokopať... alebo dokopať niekoho nech mi ich uháčkuje :-*
12. jún 2013 o 07:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule pjosim,pjosim nejaky pekny ale lahky navod na dospelacke papuce.muzik chce a neviem nejak nic najst.dakujem
12. jún 2013 o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@asistentkarvv Zastřihla bych je a zaháčkovala buď pod nějaký ozdobný lem nebo ten račí sloupek... Určitě ne jen zauzlíkovat, to by se Ti mohlo při praní klidně rozvázat a nedej bože i rozpárat...
12. jún 2013 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. jún 2013 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. jún 2013 o 08:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera_vila jen nevím jak zaháčkovat...aby to nebylo vidět :confused:
12. jún 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@asistentkarvv ja zašívam ihlou :slight_smile:
12. jún 2013 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@piacere ale i tak to zakončení bude vidět, že?
12. jún 2013 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@asistentkarvv nie, prečo? :slight_smile: Poriadne pozašívaš, aby sa ti to nevypáralo a potom už len nitku odstrihneš (bez uzlíkov, ja nikdy nerobím uzlíky), a ona sa ti tá nitka v tom vzore stratí.... ale zašívaj z rubovej strany :slight_smile:
12. jún 2013 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@piacere děkuji zkusím, já to též dělám z rubové strany, ale např. při rozepnutí svetru je to trošku vidět.
12. jún 2013 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@asistentkarvv ty nitky jakoby přeháčkuješ, schováš pod sloupky toho, čím to obháčkuješ... Nebo jak říkají holky... Nedělej uzlíky, ale zapošij pěkně po rubové straně (tedy zespodu)... Já tam pak v tom zapošíváním udělám 1-2 uzlíky, aby mi tam ta nit lépe držela a nevyvlékala se mi... Ale když to jde obháčkovat, tak obháčkuju buď KS nebo tím račím sloupkem... Ono to pak krásně začistí všechny nerovnosti a schová nity po výměně barev...
12. jún 2013 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@asistentkarvv myslím, že na ten svetřík se ty KS nebo možná ten račí krásně hodí...
12. jún 2013 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata..idem opat po radu..idem robit este jeden takyto spiralkovy klobucik,ale na obvod 55cm pre dospelu ...tento som robila 4 hacikom,a zacinala som so 14 ds.tento mi vysiel na obvod max 47-48cm.

no a otazka: :slight_smile: na kolko DS do kruzku mam zacat aby som mala klobuk tejto velkosti?

viem ze v navode pisu ze pre pridavanie sa maju dat miesto 3 skupiniek zhackovanych DS 4 skupinky,ale ja som to skusala,a nevypadalo to pekne zo 4....pomoze to ked zacnem na zaciatku s viac ako 14ds????

dakujeeem :wink:
12. jún 2013 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
vera vila dakujem ti pekne ;»
12. jún 2013 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lemge a kolko tych spiralkovych skupiniek ti na zaciatku spravilo tych 14 DS? ja by som pridala DS tak aby som mala bud o 1 alebo 2 skupinky viac, podla toho ze kolko ich je
12. jún 2013 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierka82 teba sa chcem spytat, tie klobuciky co si mi robila, ako si ich skrobila aby mali ten tvar? mlady ho niekde povlacil a potrebovala by som ho oprat, chystam sa na to uz mesiac ale sa bojim :confused: :sweat_smile:
12. jún 2013 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby, super téma... rada štrikujem. nemáte prosím vás nejaký návod na štrikovanú deku?
12. jún 2013 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letuskah ahoj..tento klobuk je na 47cm obvod,ma 13rebier(rebro myslim ren relefny stlpik).. medzi dvoma rebrami mam
3 x po 2 zhackovane ds...zacinala som teda 2ro (ako nahrada DS) + 13ds do kolecka.inac riadne som ho este ponatahovala aby mal nakopniec tych :grinning: 47cm

skutocny rozmer dlžka jednej skupinky (teda to co je medzi rebrami ) je cca 2,5-3cm merala som dole pri stužke..
takze mne ked chyba do tych 55cm obvodu, 8 cm.tak by to mohli byt aj 3skupinky naviac,ze?(2,5cm+2,5+2,5)...

snad tobude sediet podla matematiky :grinning: co myslis??? mam dat 2ro+16DS na zaciatku ? dakujem..
12. jún 2013 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat idem pre dievky robyt volanokove suknicky a neviem kolko tej volanikovej priadze treba su to tri suknicky vo velkostiach 62, 80, 116 budu stacit dve klbka?
12. jún 2013 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letuskah vobec sa toho neboj. Namocis do skrobu a vytvarujes.. Ja som cisty skrob davala.neriedila som. A uschnut som to dala na taku hrackarsku prilbu :wink:
12. jún 2013 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok