• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

...no ja si myslim,ze aj zakladne vzory sa daju vyuzit...a potom na to vysivat,alebo hackovat,alebo su vselijake doplnky na prisivanie...a ja som mimochodom tiez lavacka a nerobi mi to problem... :wink:
26. sep 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem nechtěla říct, že každý levák má automaticky problém, já jsem psala o sobě... :confused:
26. sep 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, ak chces taky sal na sposob rolaku, nosila som to ako decko, ked budes pliest pruznym patentovym vzorom, nemusis uberat. a vpredu som mala naspodu taky akoby jazyk, aby nefukalo cez zapinanie. dobry napad, uz som na to zabudla, si mi to pripomenula, skusim detom tiez take urobit :slight_smile:
26. sep 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pebi...ja viem,ani som to tak nebrala,len som napisala,ze aj ja som lavacka,sice viem aj z lavou aj z pravou robit...taka UNIVERZAL... :slight_smile:
26. sep 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, tak nemusím uberať :confused:
tak super, aspoň sa mi to neskomplikuje, aj tak je to pre mňa už takto španielska dedina :sweat_smile:
a dobre, že to máš odskúšané, ja to ani nepoznám, mňa to len tak napadlo, neradi si hocičo viažu a toto mi obliekanie urýchly, ich to nebude trápiť a tiež ni je divné, že na takom malom krku ešte viazať šál
26. sep 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, takto to vyzeralo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3912011

som ani nevedela, ze sa to da aj kupit, nam to mama strikovala
26. sep 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo este toto

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3762143

asi sa ti neoplati ani strikovat :grinning:
26. sep 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale babmbusko...nech kili strikuje...prikupi ihlice a bude tunel.....uvidis ze ju to chyti a upletie aj capice aby jej fesaci boli dokonale zladeni :wink: :wink: :wink:
26. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne, original je original, len nie kazdy ma na to cas a nervy. ale jasneze, ked si sa kili na to dala, drzim palce, nech to zavrsis uspechom :slight_smile: ja som v strikovani teraz neuspesna, jedny vlniaciky boli nepodarene, tak som ich vyparala a prerabam a druhe podarene, ale prepustaju a to som ich uz 2x lanolinovala :frowning2: zacinam pochybovat, ci je to ozaj 100% merino :rolling_eyes:
26. sep 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej baby to je tusim normalna veda s tymi latkovymi plienkami...ked som vam nakukla do temy normalne som nevedela o com pisete....skoda ze som sa o to nezaujimala skor :frowning2:
26. sep 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som chcela uštrikovať skôr niečo len fakt taký tunel, čo na krku bude nazberkaný. a už keď mám tú 100% vlnu, tak to využijem
26. sep 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli, este vzdy mozes presedlat alebo kombinovat, staci ti zopar kusov na vecsie dieta :slight_smile:
26. sep 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teoreticky je to mozne neviem pri starsich som pouzivala klasiku...asi mam chrobaka v hlave....
26. sep 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, vsak pozeram, ze mala uz aj na serbli sedi :grinning: neviem o nikom, co by vyskusal a zavrhol. aby sme ostali pri teme, este budes aj vlniaky strikovat :slight_smile:
26. sep 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko..ak budes taka dobra...daj nejaky link...nech sa dozviem nieco blizsie...a nieje to cenovo narocne?
26. sep 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto pletenie poznáte? http://www.youtube.com/watch?v=v7B6TiqnHU8&feature=related
ja som te ešte nikdy nevidela :confused:
až na to, že ako detsko som mala niečo asi také, že sa z toho plietli také "šnúrky"
26. sep 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujimava technika...asi na pletenie salov....pri tom by som asi telku sledovat nestihala :sweat_smile:
a to na" pletenie snurok " sa da aj dnes kupit...vola sa to mlyncek na pletenie :wink:
26. sep 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je na to strojček s teleschopingu http://www.youtube.com/watch?v=j5rkLg-I09U&feature=related
:grinning: , to by si telku hádam kukať mohla :grinning:
26. sep 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je uz ine umenie....to by mohol aj MM strikovat :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keby som to mala, tak tie roláky mám za 5 min. :grinning:

práve ma napadlo, že či nezoberiem nejaký kruh, nenatlčiem klince a nespravím tie roláky toto metódou :confused:
26. sep 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no za pokus to stoji.....potom to hod na youtube s podrobnym popisom nech sa aj ja naucim :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je to fakt pekne ukázané. a aj taký rozmer by sa mi hodil
26. sep 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte existuje pomôcka, aby sa nespálili prsty z vlny: http://www.youtube.com/watch?v=sZmZ7gnOevg&feature=related
26. sep 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili...tak tie pomocky su uzasne....ja velmi rada pletiem,ale saly neznasam pliest....a to by bola dobra pomocka....
...u nas je tiez ten kruh?asi tiez vyskusam z tymi klincami.... :grinning:
27. sep 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som si uvedomila, že tú vlnu čo mám na to vhodná nie je. som to totiž chcela také nadýchané a tá vlna je tenká. vďaka tým viedeám som si to uvedomila, keď som na tom tak rozmýšľala. takže musím kúpiť novú vlnu.
27. sep 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerali ste tie iné videá?
mňa napadlo (vrámci šetrenia :grinning: ), porobiť darčeky rodine, že podložku pod hrnce: http://www.youtube.com/watch?v=2reWVTcARW4&feature=related
a k tomu podšálky: http://www.youtube.com/watch?v=OeK9lNiCb14&feature=related
a čas aký sa to robí je bezkonkurenčný :grinning: , treba len spraviť ten "korpus" z nejakých dosák
27. sep 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili,a neda sa to pliest dvojito?zaujimave to je,ja som uz niekedy hackovala teke veci a vsetko som rozdala...
nejak ma to preslo...ak zavesne kvetinace som hackovala,z takej hrubej vlny-priadza-INOVEC sa to volalo... :slight_smile:
27. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no ja si teraz spominam,mi sme mali doma...tiez podobnu vec,a robili sme to este ako deti,ked som nevedela pliest...bol to taky obdlznik,na nom boli nabite klinceky v urcitej vzdialenosti a dal sa s toho upliest dost hruby sal...ale ani neviem kde tento pripravok je...
myslim,ze taky stolar by to vedel urobit hravo,keby dostal popis a nakres :wink:
27. sep 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všat to si hravo spravím aj sama. možno stačí niekde kúpiť lacný rámik na obraz a natĺcť klince
27. sep 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...presne tak...ako pises...klinceky sa daju kupit... :wink:
27. sep 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok