• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@meggi0201 no ja som spodnu cast robila podla tohto navodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=641
18. sep 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hricmajka tie modré sa podobajú na také, aké si predstavujem ja :grinning: môžeš mi prosím ešte raz skopírovať odkaz na tú spodnú časť, lebo mi to nehádže návod, ale len stránku MMB
18. sep 2013 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hricmajka ďakujem moc, idem to poskúšať, a hádam niečo vytvorím, chce ich odomňa kamoška, tak musia byť tip top :slight_smile:
18. sep 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hricmajka Prosim ta a ta adidaskova ciapocka je robena cela z dlhych stlpikov, ci ? Niekde som citala, ze znak sa robi z polstlpikov, a teraz neviem :/ Vdaka.
18. sep 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomaskovamaminka ja robim celu z dlhych stlpikov a lem potom z polodlhych a nakoniec z kratkych...
18. sep 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariala uz davnejsie som robila tuto http://www.garnstudio.com/lang/fr/visoppskrift.php?d_nr=b14&d_id=28&lang=fr ale bez tych brmbolcov. inu nie aspon sa nepametam :confused:
18. sep 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zienky prosim Vas aka je najlepsia vlna na papuce? :slight_smile:
18. sep 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah to staci jasne dakujem moc :slight_smile:)
18. sep 2013 o 20:33  •  čaká bábätko, termín má v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hricmajka neviem či myslíš takýto osmičkový vzor http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3536, ja som z toho vytvorila toto
18. sep 2013 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
tak baule balnky nakúpené ešte s svetríku musím doplniť a môžem cestovať
19. sep 2013 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, mám otázočku :slight_smile:
idem podšívať čiapočky na zimu, myslím, že pokiaľ čiapočku podšijem úpletom, prípadne flísom, môže byť robená aj z vlny Dora, ktorá je určená na jar - jeseň?
Po druhé, pokiaľ podšívate čiapočky flísom, kde ho kupujete?
ĎAKUJEM :dizzy_face:
19. sep 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babatenko ahoj,ja si myslim že doru mozeš podšiť.ja som z nej robila jednu podsitu,je fajn tepla.....doru ja povazujem viac za zimnu ako jesennu.
dokonca som robila z elianu klasik a ten sa mi zda tensi ako dora,a podsila som fleecom a ciapka jak vysita do tuhej zimy :grinning: fest hruba a tepla...
myslim ze sa dat kupit aj tensi aj hrubsi flees,pozri niekde v metrovom textile :wink:
19. sep 2013 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lemge ďakujem, si poklad :wink: a musím povedať, že tvoju prácu na sashe aktívne sledujem, máš krásnu a precíznu prácu :dizzy_face:
19. sep 2013 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak tenisky som nakoniec zvládla, spojením viacerých návodov :slight_smile: díky za pomoc babule
20. sep 2013 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@babatenko ano? :slight_smile: dakujem za pochvalu. dufam ze som aspon trocha pomohla.. :wink: ..
20. sep 2013 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosím vás mohli by ste mi dať presnejší návod ale aj aj s popisom hlavne na ten šilt? ďakujeeeeeeeeeeeeeem :D
http://www.sashe.sk/sjuvi/detail/chlapcenska-bekovka-s-cislom
20. sep 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 To jsi rychlík. Jsi se tu včera nebo kdy ptala na návod a tenisky jsou už na světě :wink: . Já jsem si akorát koupila vlnu a stále nic :sweat_smile:
@miladkastehlova Na mimibazaru jsou návody na šilty. Když zadáš do vyhledávače šilt, tak ti vyjedou :wink:
20. sep 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky :slight_smile: Ja by som sa chcela opýtať, je tu nejaká osôbka, ktorá rada pletie a uplietla by mi svetrík podľa mojej predstavy? :slight_smile: Nič komplikované :slight_smile: Klasický svetrík, možno trošilinku dlhší, ale len trošku...A hlavne farebný :slight_smile:
Napíšte mi poštu aj s približnou sumou :slight_smile: Dakujem krásne :slight_smile:
20. sep 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka :slight_smile: :slight_smile: keď robím nové veci, tak ma to príšerne baví, a sedím, kým to nie je spravené, ale napr. čiapku "oslíka" čo mám v albume som robila už asi 10x a toho háčkovať mi trvalo asi týždeň :slight_smile:
20. sep 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ještě mě napadlo, nebyl někde na MMB návod na sešití háčkovaných hraček? Ony jdou sešít nějak pomocí knoflíků. To jsou potom ty ruce a nohy pohyblivé? Nebo je lepší je přišít?
20. sep 2013 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den aka je cena tych papuciek dakujem
20. sep 2013 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka pohyblivé jsou i bez knoflíků... A jak na to je tady na tom medvídkovi http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4992
20. sep 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika837 Na papuče? Rozhodně nějaký akryl a k tomu připletená Chemlonka (která ten úplet hodně zpevní a je pak trvanlivější)
20. sep 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 Já dělám všechny spodky botiček podle tohot návodu - i na tenisky jsem ho dělala...
20. sep 2013 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tomaskovamaminka Já dělám adidasku jen z DS - ty vzory jsou na to dělané - na DS - z PDS by se měl dělat znak Nike...
20. sep 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila No mozno som si to, asi urcite teda pomylila, vdaka:slight_smile:
20. sep 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila Děkuji.
21. sep 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka555 dakujem, presne tento vzor som myslela :slight_smile:
21. sep 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok