• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@andy1978 prosim Vas, mate navod na tu krasnu bekovku? dakujem :wink:
21. sep 2013 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hricmajka ktorú myslís? Nie som si istá, ale asi podľa tohto návodu - http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853 :slight_smile:
21. sep 2013 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá, ja som asi tupá, chcem spraviť čiapku s tým vlnkovým vzorom podľa tohoto návodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?strana=2&id=12358 a vôbec mi to nejde :( mám háčik 3 a elian klasik :( som z toho jeleň a taaaak moc by som ju chcela krpcovi urobiť :frowning2: čo s tým?
21. sep 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila ďakujeeem, ukladám, ale podrážka mi problém nerobila, skôr ten predný vrch, chcela som to okrúhle a väčšinou návody boli na tenisky také rovné vpredu, ale už som ich spravila, pospájala viac návodov a sú na svete :slight_smile: nie sú dokonalé, ale druhé budú isto lepšie
21. sep 2013 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 já když jsem dělala první tenisky, tak jsem taky spojila 3 návody :slight_smile: Taky nebyly dokonalé, ale rozhodně poslouží...
21. sep 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hricmajka ahoj, zase potrebujem poradiť :grinning: chcem spraviť ten vlnkový vzor, ale absolútne nechápem, ako sa to tam pridáva, aby bola väčšia placka, keďže nemám háčik 5,5 ale len 3 a vlna elian klasik... som z toho jeleň :(
21. sep 2013 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá. Prosím Vás neviete kde nájdem predlohy na vypletane obrazky? ďakujem :wink:
22. sep 2013 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule nemáte návod na hračku myšky Angelina balerína ??? hľadám ju na mimibazare ale neviem sa k nej dopátrať :/ ale viem že som ju tam videla

A konečne pridávam aj sľubovanú čiapočku
22. sep 2013 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@meggi0201 no sorry, tak v tom ti neviem poradit, ja som nepridavala do placky ale do vlniek tie dlhe stlpiky no a nejako mi to vyslo, ale nie podla tohto navodu, nemala som pocet ociek delitelnych 12timi ci ako to tam pise... :unamused:
22. sep 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. sep 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predloha: tvorIvka
22. sep 2013 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
22. sep 2013 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@idris angelina balerina asi myslis toto
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=11631
ja som mysku robila podla tohto obrazku, ked si to prisposobis, tak sa aj bude podobat
http://www.fler.cz/zbozi/navod-na-hackovanou-mysku-elisku-1852908
22. sep 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zfidorka už som si našla anglicky návod, ale ďakujem za ochotu :wink:
23. sep 2013 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Prosim poradte aku latku pouzivate na podsivanie ciapok na zimu?A kde ju kupujete?
23. sep 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gilmorka flís a ja kupujem u nás v metrovom textile
23. sep 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisia aj som si myslela ze asi flis, len u nas urcite nebudu mat, mame tu len jeden obchod s latkami a riadna bieda. Jedine nejake e-shop :unamused:
23. sep 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisia a mozes mi napisat postup ako sa to podsiva? lebo ciapocka je mierne poddajna, ale flis nie. Ciapku robis o kusok vacsiu ako treba?
23. sep 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gilmorka ani u nás to nie je ktoviečo, ale taký flísik by mali mať podľa mňa v každom takom obchode, ale keby predsalen nie, skús: www.kremik.sk . a návod je na: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10766 a áno, urob čiapočku trošku väčšiu
23. sep 2013 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krisia jej, dakujem.Skusim pohladat u nas alebo objednat a ked bude trochu casu, skusim podsit. Akou nitou to prisivas? pisu ze monofilova, to je aka? Dakujeeem
23. sep 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte spolu háčkarky a pletiarky :grinning: prosím Vás, poraďte, idem robiť zimnú čiapku pre novorodeniatko, čítala som, že pre takéto malinké detičky je lepšia 100% bavlna, ale také sú tenké na zimu.... idem ju síce podšívať flísom, ale aj tak. No keď spravím zo 100% akrylu, to by nemalo vadiť, keďže do styku príde hlávka len s tým flísom, či? Nechcem aby sa bobik malý osypal, alebo niečo podobné.
23. sep 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaahojte ,prikladam foto aktualne dotvorenych ciapociek a nevedeli by ste mi poradit daky pekny vzor na ciapocku so siltom pre CHLAPCA? Dakujem
23. sep 2013 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Babule neviete poradiť ako na pletené rukávy ??? Konečne po 2 mesiacoch som dokončila predné a zadný diel na svetrík ale nejako hútam nad rukávom :sweat_smile: keďže celé pletenie iba improvizujem :sweat_smile:
@esmemia pekné čiapočky x)
@dada200 to kedy stíhaš ?? Krásne čiapočky. Ja mám konečne čas lebo malá ostala s ockom na Sr tak sa realizujem :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2013 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sikovne mamicky, z akej priadze hackujete zimne ciapocky detom? Aebo teda take jesenne teplejsie. Pouzivam Merino ale zda sa mi trosku ostra pre pol rone babo .Dakujem
23. sep 2013 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 Já si myslím, že ten akryl by klidně mohl být. Podle mě je to celkem fuk, řekla bych, že se může osypat i z toho fleecu. Kdyžtak pohledem vlny, ze kterých pletou pro nedonošeňátka. Myslím, že je tam i elian mimi.
@idris Určitě u nějakého návodu na svetr budou popsané i rukávy. Začni na určitý pošet ok a postupně rozšiřuj. Pleteš celý obvod rukávu a až to máš, tak ho sešiješ.
23. sep 2013 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, ak chcem uháčkovať baretku, tak si spravím iba väčšiu placku a potom uberám? :confused:
23. sep 2013 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jesenny vyrobok :slight_smile:
23. sep 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Nakoniec som sa vykašľala na vlnkovú čiapku, a zbúchala malému "monsterku"
24. sep 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lucia32 krasa, bol by aj navod na tu cervenu ciapocku?
24. sep 2013 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris krásna čiapočka:slight_smile: mohla by som poprosiť návod????Vďakaaa :wink: :slight_smile:
25. sep 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok