• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@knedlik544 no nevyšívám, ale třeba by bylo použitelné i toto?? Podívala bych se ti do nějakých knih.............
5. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha obrázky dorazily v pohodě :slight_smile: tak už mám představu :slight_smile: tak teď se jen rozhodnout co bude lepší, jestli ubírat nebo přidávat :grinning:

a oblečky moc hezký :slight_smile:
5. nov 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ojo obojí se dělá na krajích.......... a je to jednoduché ubíráš tím, že klidně můžeš splést první dvě oka na krajích (stejně to sešiješ a není to vidět) a přidávat můžeš stejně :wink:
5. nov 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha mozem byt taka vtierka a poprosit ta aj ja za tie fotky mailom? :wink: ja som zuzanka84@centrum.sk :wink: DAKUJEEEEM!
Inak ten pulovrik a ciapocky su suuper!!! Ten psik je super napad! :wink:

@knedlik544 skus si dat vyhladavat aj na googli urcite sa nieco najde ;+) alebo aj po anglicky tak casto najdem viac :wink: drzim palce aby bolo nieco take co ta uputa :wink:
5. nov 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jeej a este otazka za tie krasne ponozticky :wink: hore si robila hackovanim tym cez prst? Velmi pekne ti to vyzra, ja mam zlu skusenost,ze sa mi to akoby "roztahovalo" :confounded: Tak ale ty to mas krasne a pekne pravidelne..nedas figel? :wink:
5. nov 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 je to ono - cez prst , abych pravdu řekla, tohle jsem teď vyhrabala ze šuplíku, a fígl jsem na to mívala....musím vyzkoušet a pak písnu, vím že jsem tak dělala buď řetízkové oko anebo celou řadu znovu projela řetízkem, :wink:
už si to bohužel nepamatuji, ale budu muset oprášit

@dievcatko84 a které fotky chceš?
5. nov 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 už ti to jde mailíkem..........
5. nov 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha paradny je ten "sobikovy setik" , kam sa hrabe next :wink: :wink: :wink:

ja pletiem rukavy odspodu a pridavam tak primerene od oka :sweat_smile:
5. nov 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iloha ja som skor myslela nieco taketo. pozri foto. to je moja ,ktoru vysivala mama mne.
5. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@knedlik544 - ojoj.....to je nádhera, :dizzy_face: až objevíš někde podobný návod, prosím pošly mi ho, klidně do IP :slight_smile:
5. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka děkuji
5. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@knedlik544 pani tak mamina je aka sikula!!!!
5. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa spýtať, či objednávate aj vlnu z internetu. Našla som tip na toptex a vlnap, ale tie dodacie lehoty sú dosť dlhé...máte niekto skúsenosti s nimi, alebo aj s iným e-shopom?
5. nov 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ojo Ahoj, ja už si to nepamätám, ale ak chceš, tak to nejako porátam :grinning: Len som čítala, že ty si robila prieramky, takže hore musíš urobiť rukávovú hlavicu, na detských svetríkoch to väčšinou nerobím, pekne sedia aj rovné :wink: Zvyknem si pozrieť nejaký podobný popis v časopise, alebo idem pokus-omyl, detské rozmery idú rýchlo, tam mi nie je ľúto pár riadkov vypárať :dizzy_face: Však skús to urobiť podľa tej mikiny, môžeš si rukáv nakresliť aj na papier, vzorček už máš, vieš koľko očiek a riadkov na 10x10 cm, tak by sa to malo dať vypočítať...
5. nov 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 mám zkušenosti jak s vlnapem, toptextem a tak i s Níťárnami v České Třebové, a pak sds Sadská.......
nejrychlejší jsou ve Vlnapu........nejpomalejší v Níťárnách (všichni vyráběli čepičky a tak nestíhali barvit příze), takže i 4 - 8 týdnů čekáš .......... Všeobecně ale dobrý
5. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha vďaka za reakciu...je aj niekto zo Slovenska, čo ste objednávali? Inak teda v TO je aj veľkosklad - storex, možno aj tam by som skúsila, manžel má živnostenský...
5. nov 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 ja objednavam aj z toptexu , vlnapu , nitarna ma zastupenie na sk na www.gemerga.gemerwood.sk , dodacie lehoty su rozne , podla toho ako sa trafis s objednavkou , z vlnapu mi doslo za tyzden raz a inokedy za mesiac podla toho ako som sa trafila do terminu kedy ony vozia na sk :wink:
z toptextu je to podobne , ony vozia na sk az ked sa im nabiera dost objednavok
5. nov 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka vďaka za objasnenie, nevedela som, ako to u nich chodí, skúsim tam zavolať
5. nov 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 suhlsim s
@telinka mne prislo za mesiac,ale kamaratke prislo po necelom tyzdni v "mojej dodacej varke" :wink: takze zalezi ako natrafis :wink: ale kvalitna a krasna vlna at eraz maju v toptexte aj velke zlavy, len sa im to uz dost mina :wink:
5. nov 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha ten e-mail mi stale neprisiel :confounded:
5. nov 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ďakujem aj Tebe, skúsim tam zavolať a som rada, že že píšeš aj o tej kvalite :wink:
5. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak jsem poslala znovu na zuzanka84@centrum.sk ????
5. nov 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@knedlik544 a co si to překreslit na čtverečkovaný papír??? měla bys tak předlohu :wink:
5. nov 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha niiic :confounded: ale to centrum zvykne blbnut, snad pride neskor :confounded: a ten stvorcekovy papier je dobry napad!!!, ze
@knedlik544 ?
6. nov 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je paraaada :wink: co myslite, ako to robili? Jeden pas a potom to tak zasili spolu vpredu? :sweat_smile: ci? :wink: a to druhe je tiez krasne :wink:
7. nov 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah tie raglanove rukavy ako si popisala, to potom vychadza vpredu aj vzadu rovnako hlboky vystrih, tak je?
7. nov 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulku. tak toto su moje najnovsie prace. no stale neviem spravne urobit velksot ciapocky, tak su vacsie. co uz.
8. nov 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek kraaaasne :wink: ale nezdaju sa o vela vacsie :wink: skus urobit o cm mensi obvod a bude :wink: meraj obvod kruhu a nie priemer.
8. nov 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok