• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@vera_vila ano, dkaujem :slight_smile:
30. sep 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre @monika3000 tu je nafotená výmena priadze, tak ako to robím ja :slight_smile: :wink:
30. sep 2013 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenka813 dakujem za ochotu, uz budem vediet :slight_smile:
30. sep 2013 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, viete niektora poradit s navodom na hackovanu / pletenu kuklu na trojrocne dietatko? Nieco nie velmi narocne :wink:
1. okt 2013 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chripkove tvorenie
1. okt 2013 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@dada200 ahoj, rada by som ta poprosila o navod na tu fialovu strikovanu ciapocku. Som ale zaciatocnik a zatial som strikovala len stucne, ak by si mi mohla poradit ako mam zmerat dcerke hlavu na ciapku a tiez kolko ociek treba dat, dcerka ma 4roky. dakujem velmi pekne, marcela
1. okt 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Chcela by som uhackovat ciapocky pre male babetko. Aká velka ma vsak ta ciapocka byt a z akej vlny ju mam hackovat?
1. okt 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 ahoj, ako si robilaprosim ta ten farebny salik a tu farebnu capicu, co ma ten macko na hlave? - prva a posledna fotka.
A eate ta akoby baretka?
1. okt 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ake mate skusenosti s priadzov ANETA? Dakujem za odpovede.... :wink:
1. okt 2013 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macickarebeka šála je zde http://www.modrykonik.cz/fotoblog/broucek2/album/hackovani-navody-z-netu-cepice-qrztxy/#_nstep=1&/fotoblog/broucek2/album/hackovani-navody-z-netu-cepice-qrztxy/13233580/
a čepice s baretkou jsou dlouhé a reliéfní sloupky.
1. řada 18DS (včetně 1.jako 2 ŘO)
2. řada: 2 DS a 1 PRS opakovat až do konce (bude 18 DS a 9 PRS) - vždy háčkuji DS těsně před a za reliéfní sloupek. Takto to dělám až do dostatečné velikosti placky. V dalších řadách pak píchám DS hned vedle PRS a před další už DS nepíchám.

Takto je dělaná čepice i baret
1. okt 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatomas Ahoj,všetky moje čiapky sú háčkované,ja neštrikujem,ale háčkovaný návod ti viem poskytnúť aj ako si zmerať správne obvod hlavy.
1. okt 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 dakujem. ten reliefny stlpik nepoznam, nie je niekde navod?
1. okt 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky můj poslední výtvor :slight_smile:
1. okt 2013 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
kocky nemate niektora navod na take vejarikove prstrence na servitky neviem ako to spravne nazvat :grinning: :grinning: :grinning:
2. okt 2013 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahijte zienky,prosim vas aj Merino je vhodne na zimne ciapky?Dakujem
2. okt 2013 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esmemia Ano, dá se... Merino hřeje, ale příze je to tenší, takže bych volila nějaký vzor s reliéfními sloupky...
2. okt 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macickarebeka tady máš na reliéfní sloupky video Reliéfní (plastický) dlouhý sloupek píchaný zepředu a zezadu
http://www.youtube.com/watch?v=HZ1EPQWFaB0
2. okt 2013 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macickarebeka Velikosti čepiček najdeš tady http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10632 - je to přibližné, pokud to nemáš jako dárek, tak si přesně nechej hlavičku změřit... Jinak příze záleží na tom, na jaké období chceš čepičku háčkovat...
2. okt 2013 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila dakujem no to bude problem,lebo potrebujem cisto dlhe stlpiky
2. okt 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esmemia tak potom vzít menší háček - tak č. 3,5
2. okt 2013 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila a co ntak vacsi hacik a dat ju dvojmo?alebo elian nicky tak dat dvojmo? ....stala sa mi hlupa vec,mam objednavku na ciapky a mala byt cerveno-biela kombinacia a modrobiela a ja som si objednala vlny a pani to dne uplne zmenila a potrebujem 6klbiek siveho tanga a 3 klbka tyrkysoveho tanga a vyzera to tak,ze hoa si pani nebude mat a neviem ci mi vobec zmeni objednavku-zmenu farieb,preto som sa pytala,na to merino ak by mala z neho tie farby,tak by som zobrala to merino
2. okt 2013 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esmemia Dvojmo klidně může být, i ten Elian... Šedé Tango je k nesehnání, sama jsem ho sháněla a nepodařilo se - prý je dlouhodobě nedostupné...
2. okt 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niečo pánske. Hipsterská čiapka a nákrčník.
2. okt 2013 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@vera_vila no tak ja neviem co idem robit. Uvidim co mi odpise ta pani,ale nic pozitivne necakam. Velmi pekne dakujem. Dobru noc :grinning:
3. okt 2013 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamamajka ta biela ciapocka (str 610)je strikovana? mozem poprosit navod? dakujem
3. okt 2013 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evka555 aj ja si prosim navod na tu ciapku s prepletanymi vrkocmi

uz vidim ze si pridala kde hladat
3. okt 2013 o 01:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2013 o 08:34  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok