• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@dievcatko84 dakujem , vyskusam. teraz sa chystam malej k zimnej budne urobit jednu
8. nov 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek tym nic nepokazis, je to natahovacie, tka nie je problem :wink:
8. nov 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie mi niekto poradiť odkial objednať priadzu Camillu? Na mimibazare som našla jednu paniu, ale tá nemá všetky farby a z googlu tiež nie som múdrejšia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neumisa ďakujem pekne....a niečo na SK?
8. nov 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 a nepostaci zistit zlozenie a pozret nieco podobne priamo v galanterke? :wink:
8. nov 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 aj to je dobrý nápad...ďakujem, pozriem sa na to :wink:
8. nov 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak 100% bavlna a na 50g 125 cm ...tak takú mám doma priadzu značky HANA :grinning: žeby som mala po probléme? Tu priadzu mám už roky, zvýšili mi 2 klbká...ale v galanterke ju majú :wink: len neviem aká bude farebná škála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no vidis :wink: ja tiez kupiujem podla zlozenia a podla ceny :wink: a je to :wink:
8. nov 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 napriklad jeden cas sa dali objednavat vlny, ze posles nieco stare vlnene a podla tej hmotnosti sa dala nakupit vlna a lacnejsie. Neviem uz ako sa to volalo...ale aj tak sa dlalo, ze sa neposielali veci vlnene len to bolo drahsie. A terza z toho hackujem vacsim hacikom teple ciapky alebo tasky, super to vyzera :wink: takze treba pospekulovat a je to :wink: preto ja casto ani nepoznam tie nove vlny podla nazvov :wink: chi :wink:
8. nov 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, objavila som Ameriku :grinning: . Ale niééé, možno nič nové, ale dobrá stránka s návodmi: http://www.garnstudio.com/lang/cz/kategori_oversikt.php :wink:

a volala som do toho toptexu a do konca novembra by mohli vlny prísť - to je info pre tie, ktoré chcete štrikovať pod stromček :wink:
9. nov 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 dakujem za ten navod ohladne velkosti ciapocky. urobila som, ale je velka. ale aspon viem, ze treba ubrat par cma bude OK. diky moc.
9. nov 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 dorazilo ti to????
9. nov 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha fakt nie :confounded:
9. nov 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 ale aaaano objavila si Ameriku!!! Sa tesim!! nove napady :slight_smile: :-* :-*
9. nov 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ..zkus mi napsat na můj mail - ilubrnda@centrum.cz
9. nov 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nostek nebo tzv. niťová nebo klobouková gumička, já ji dávám do všech čepiček u kraje, krásně pak drží na hlavičce a netlačí.......... stačí 2 až 3 řady po obvodu čepičce.........
9. nov 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 super stránka :slight_smile:
už tam šmíruji ...........
9. nov 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, že sa vám páči. Ja už som si tam vybrala pekný pulóvrik :sunglasses:
9. nov 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha a ako davas tu klobukovu gumicku? Ja len akoby vtiahnem medzi hackovane,ale pri strikovanom mi to vidiet z druhej strany tak tam vobec nedavam :confounded: a uz pisem mail :wink: mozno je to tym, ze je to velke :confounded: ci?

@teri3 je to krasna stranka,uz odpisujem tie zalozky a ked budem mat hotove vianocne darceky tak si idem robit svetriky :wink: pre seeebaaaa :wink:
10. nov 2010 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikule skuste kuknut aj sem, snad vas nieco inspiruje :wink: http://picasaweb.google.com/tete.maria
10. nov 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 nádhera :slight_smile:
u pleteného dávám do rantlíčku.....za spodní nitky, zatím nikdy nekoukala :wink:
10. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 už jsem mailík poslala znovu, tak uvidíme... a nemáš moc plnou schránku??? :wink:
10. nov 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak slíbený nejnovější přírůstek :wink:
10. nov 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha vdaka zaradu! Nie nemam, urcite, len na nejakych 10% z GB mam zaplnene :wink: A ta ciapka je uuuzasna! Ma uz stvete s tym vystrikovavanim vzorov! musim sa to naucit! :wink: :grinning:
10. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tiez davam klobukovu gumu do vsetkych pletenych ciapok , len jeden rad sice , ale pstaci , lebo vsetky pletene sa natiahnu , do hackovanych nedavam :wink: a tiez ju nevidno :wink:
10. nov 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha mail mi dosiel! Ja som vedela, ze ta z niekade poznam!! Tu stranku, ktoru mas som uz par krat navstivila :wink:
10. nov 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak to mě těší :dizzy_face:
10. nov 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 a na kulíšku jsou jen proužky a "vyšitý křížkový steh" :wink:
10. nov 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha no fakt!! a ja som len ocami preletela, lebo mi tu mala lozila po hlave a som si to neuvedomila :wink: super napad :wink:
10. nov 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok