• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@poisonblu ja som nedavno dorobila tunelovy sal pre seba z bravo big a stacilo mi jedno klbko. Keby som mala este jedno, tak zo 2 rady mozno este spravim, ale aj tak ako vyslo je dobre. Na ciapku isto bude stacit jedno. Inak dost sa mi zda ta priadza taka tvrda ,ked porovnam s tangom, z ktoreho som robila minuly rok ...
1. nov 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia30 co sa tyka nakrcniku z big bravo, ja som robila na 80 ociek, jedno 200g klbko a mam ho omotany 2 krat v pohode a hacik tiez c.10
1. nov 2013 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika12 akú si dala prosím ťa vzroku? ja robím z dlhých stĺpikov, riadky krásne pribúdajú, ale mám pocit, že ten nákrčník bude taký tuhý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luci66 Pokud se budou opakovat, tj. nebudes mit treba 20 ruznych, tak to udelej tak, za pri zmene barvy prizi nestrihej, navaz na ni jine klubko a az budes barvu potrebovat o par rad dal, tak jen prizi natahni a hackuj dal. Je to srozumitelne? :D
2. nov 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stassy myslim,ze chapem :slight_smile: skusim,dakujem
2. nov 2013 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera spravila malej ciapocku, srdieckovu :slight_smile: , robim jej este nakrcnik, neviem ako sa vydari
2. nov 2013 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ahojte mamičky,čítam,že ste veľmi šikovné aj ja by som sa chcela pokúsiť upliesť ten točený šál,ale vôbec neviem ako na to,pliesť klasiku a hačkovať viem,ale tu si neviem rady,môžete mi dať niektorá popis ako na to,ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2013 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula2011 díky moc :slight_smile: som zvedavá, koľko sa zas napáram :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. nov 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá prosím Vás, neviete mi poradiť, kde by som našla návod na pončo z takého istého vzoru ako je na čiapočke? Dakujem Vám :slight_smile:
2. nov 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olina22 ahoj mohla by si mi prosim ta poslat navod na ten nakrcniiiiiiiiik :slight_smile:) dakujem
2. nov 2013 o 16:36  •  čaká bábätko, termín má v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka ahoj prosim ta posles mi navod na tu zelenu bekovku dakujem :slight_smile:))
2. nov 2013 o 16:38  •  čaká bábätko, termín má v máji 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariala
@mariala urobila som 150 ociek spojila a robila som stale iba dlhy stlpik hacikom c. 8 dvojmo dorou
2. nov 2013 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah no v tom ti veľmi neporadím, lebo ja som ju nerobila len som to našla na nete a zaujalo ma to. ale je dosť možné že je to vlnou.
2. nov 2013 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrou noc strýčku Fido :slight_smile:
2. nov 2013 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@olina22 mohla byh poprosit návod na tu fialovobílou čepku ???
2. nov 2013 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sylvia30 ano aj moj je taky tuhyy :-/ robila som tiez dlhe stlpiky ...
2. nov 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mami29 Super su, normalne mi zdvihli naladu:slight_smile: Maly tu rozpravku zboznoval, jeho prva oblubena:slight_smile:
2. nov 2013 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajja21 O návodu na pončo nevím, ale myslím, že to není nic těžkého... Najdi si návod na jakékoliv jiné pončo, třeba na MMB, postupuj stejně, jen používej vzorek z čepičky...
2. nov 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariala na str. 622 som ho vlozila :wink:
3. nov 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spravila som aj chlapčensku verziu pre sesternicinho krpca :slight_smile: ...inak ako robite tie "vlásky" - nevedela som to nikde nájsť, tak som to tam len pouvazovala.... :unamused:
3. nov 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte kocky, nemam sancu to tu cele prejst....ak mate niekto nejaky navod na taku tu elfku, taku dlhuuuu ciapku s brmbolcom....velmi by sa mi hodil, dakujem vopred. :slight_smile:
3. nov 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 ahoj prosim ta o vzorku je to krasne a ja by som chcela urobit malemu taketo nieco na zimu ale som zaciatocnik.
3. nov 2013 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@esmemia ahoj prosim ta je to krasna ciapocka prosim ta o postup dakujem :wink: :wink:
3. nov 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olina22 ahoj ako si spevnila koniec tej fialovej ciapocky ?
3. nov 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macickarebeka ahoj mozem poprosit o vzorku na bielu ciapocku? a ako robis ten lem teda koniec ciapky :unamused: :unamused:
3. nov 2013 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hricmajka prosim prosim o vzor adidas daaaaaaaaaaaakujem teda celej ciapocky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkab krasne papucky mozem navod ako nato ,? dakujem veeeeelmi pekne
3. nov 2013 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon ahoj prosim ta poslali ti navod na tu vzorku a ukoncenie,,, ja som tiez zaciatocnik mam za sebou jednu ciapku aj to som este nedokoncila :( prosim o radu daaakujem
3. nov 2013 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka prosim o vzorku dakujem velmi pekne .. ja nebudem robit ale zo siltom len na zimu taku usianku :slight_smile:))
3. nov 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mami29 ahoj jeeeej aj ja chcem ... to je super ja by som to chcela pre maleho no som zaciatocnik... a som uplne slabucka v tom ... a strasne by som mu to chcela urobit pls za navod :wink: :wink: :wink: :wink:
3. nov 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok