• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@harula1 ta je nádherná :slight_smile:
19. nov 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oliq to je ten krokodily vzor. navod je aj na mimibazar.cz ale nejak si to musis prisposobit na ten stromcek.

@meggi0201 super prisera :astonished:
na tu trpaslikovsku ciapku si sprav pozadovanu placku, spocitaj pocet ociek aky ti vyjde a to bude tvoj obvod. zvysok neporadim. podsit by si ju mohla aj len po vrch hlavy s tym ze chvostik nebude podsity, alebo spravit kuzel az po koniec...
19. nov 2013 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah si zlatíčko, ďakujem a s tým štucníkmi, jedine len ten obvod lýtka a dĺžku pomerať, však? to má byť pre 11 mesačné bábo, tak to bude také mini
19. nov 2013 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 ano to ti staci ako miery. aj obvod pod kolienkom aby to netlacilo, ak je to valibucka :wink:
19. nov 2013 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. nov 2013 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobre ranko :slight_smile:
20. nov 2013 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@beatricer - děkuji, zkusím jí koupit :wink:
20. nov 2013 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika837 je hrubkovo asi ako tango a je inak z LIdla
@harula1 Moja navod je o cosi vysie a inak opis spod komentov na FB
Holky, tak mamka vymyslela super vychytávku na placku Nejdřív si ovšem musíte udělat zkušební vzorek, na kolik pecek budete mít konečný obvod. Takže - do kroužku uháčkujete X počet dlouhých sloupků (počet pak odpovídá konečnému počtu sháčkovaných pecek), pak do každého dl. sl. si uděláte jednu pecku a pak v další řadě už najedete na vzorek. Viděla jsem dnes takhle čepku a vypadá to moc hezky Můžete i první řadu udělat třeba 15 kr. sl., další řada po 2 dl. sl, celkem 30 (například).

ještě jsem to malinko poupravila: do kroužku uděláte 9 pecek, v další řadě do každé mezery 2 pecky, celkem 18, v další řadě děláme do mezer 1,2,1,2...atd. celkem se dostaneme na těch 27 pecek. Pak už najíždíme na vzorek - sháčkované pecky. Můžu 100% zaručit, že se NIC nevlní, nádherně to vychází a perfektně sedí !!!

Ja som to robila tak,ze som urobila tych 9 peciek do kruszku ,potom zdvojila a a potom uz iba 1,2,1,2 a vzorka

Pecicka sa robi tak,na haciku mas ocko nahodis priadu pichnes do ocka prevlecies nahodis znovu prevlecies a nahodis a prevlecies vsetkymi ockami mala by si ich mat na haciku dokopy 5
20. nov 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky prosím nemáte návod na háčkovanou panenku?na mimibazaru jsem našla,ale ta se mi nelíbí a dcerka ji strašně moc chce.Děkuji moc
20. nov 2013 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,neviete mi poradiť, ako uhačkovať baranicu? myslím tú bielu kožušinku ako na čiapku napojiť? je to len nadpojenie "bielej" na čele a háčkovanie do obdlžnika? píšem ako tatar...ale snád mi rozumiete :slight_smile: vďaka
20. nov 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím tú čiapočku s gombíčkom na čele :D
20. nov 2013 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ahojte dievcata, nemate niektora navod na aplikaciu McQueena na ciapku? Dakujem :wink:
21. nov 2013 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte koceny, nemate niektora navod na aplikaciu lietadielko? Dakujeeeem :dizzy_face:
21. nov 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, este jedna otazocka, Staci mi jedna Lada na kapuco-nakrcnik? na obvod hlavy 52 a nakrcnik cca 18cm na vysku.... Dakujem
21. nov 2013 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natyi25 ja by som spravila klasicku usianku a tu kozusinu uhackovala obdlznik a prisila, plus olemujes ak chces. alebo len zacnes na konci ciapky akokeby silt, uhackujes ten obdlznik a o vrch prichytis gombikmi, takto som to mala v plane len som urobila ine
21. nov 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika837 podla mna aspon dve lady si kup ak nie tri... to chces take nieco ako je ten s medvedimi usami?
21. nov 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2013 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natyi25 ahoj moja to sa robi tak,ze uhackujes klasicku usanku a potom napojis vlnu v predu a hackujes od jedneho uska po druhe a spat taky obdlznicek a potom to vyhnes hore a bud to prichytis gomikom,alebo prisijes a uska potom obhackujest tiez tou bielou
@monika837 ja by som si minimalne 3 klbka kupila
21. nov 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@harula1 Dakujem, vobec sa z toho neviem vysomarit..... :unamused:
21. nov 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@paula_1
jaaaaaaaaaaaaaaaa pridem,,,perfektna zasoba
21. nov 2013 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, viete mi, prosim, poradit nejaky normalny navod na usatku? Na tie uska? Lebo tie, co som ja skusala a bolo ich viacero, vyzeraju strasne. Nejako na to neviem prist :( dakujem
21. nov 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje pletací veledílo. Příze tango, spotřeba 5 klubek. Jehlice 5,5
21. nov 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Sikulky,aj tu sa spytam, ak chcem pliest synovi ciapku obvod 52, je velky problem ze mam okruhle ihlice 60cm60 cm?bude sa mi to velmi natahovat?vdaka:slight_smile:
21. nov 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som išla "po svojom" uhačkovala ušianku, olemovala ks a pri uškách začala hačkovať obdlžnik, ktorý som vyhrnula a zašila transparentnou niťou...vyzerá super zimno :D ligotavá happyna je moja srdcovka :D
vďaka za info kočky :D
21. nov 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
Ahojte baby, idem s prosbou. Nemáte niektorá náhodou vlnu Star 007 a 079? Tá 007 je šedá, stačilo by mi aj polovica, či menej. Tá druhá je krémová. Veľmi pekne ďakujem.
22. nov 2013 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natyi25 Aká je to vlna? Veľmi sa mi páči. Je hrubá?
22. nov 2013 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi prosím poradiť nejaký jednoduchý vzor na čiapku z lady luxus? nechcem ju robiť len z DS. Budem Vám vďačná.
22. nov 2013 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@britanova je to happy od yearn artu, ked budeš robiť menším háčikom, netreba ju podšívať, ale nakolko je chlpatá, robí sa lepšie s väčším, táto moja je s č. 7, väčšie čiapky z nej podšívam..táto je pre bábätko, čo čučká v kočíku, tak netreba :D
22. nov 2013 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok