• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
mohli by ste mi pomoct? Hladam navod na hackovany svetrik? Kde by som ho nasla?
5. jan 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna nam pribudla :slight_smile:
5. jan 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
ahojte dievcata, ja som uplne prepadla hrackam - konik bol veeeeeeeelikyyyyyyyyyy
5. jan 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@nika1985 https://www.youtube.com/watch?v=wmru7ulT7wI nieco velmi podobne, ale asi uplne to iste to nie je :/
5. jan 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harula1 krásny :slight_smile: ak by sa našiel aj návod, potešil by :slight_smile:
5. jan 2014 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harula1 aj ja som ho robila :slight_smile:
6. jan 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
zienky pekne prosim, nemate niektora navodik na hackovanu vesticku pre dieta? dakujem krasne :slight_smile:
6. jan 2014 o 15:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon krasne capicky robis :slight_smile: od kial beries inspiraciu?
6. jan 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dííík :slight_smile: noo len tu na mk :slight_smile:
6. jan 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1610 jeeeeeeeeeeeeej, tie su genialne!!!! tu hrivu si ako robila? Ja som sa na tej mojej dost potrapila. Neslo mi prehrat to video, co tam ma v tom navode, tak som improvizovala
6. jan 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harula1 to je vlna s dlhým vlasom :slight_smile:
6. jan 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,
prosim Vas odporucte mi vlnu na deku (klasicku velku na postel) t.j., aby nebola moc draha, ale zase sa nezmolkovala. dakujem
6. jan 2014 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harula1 díííky :slight_smile:
6. jan 2014 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1610 nádherné sú :slight_smile: akú vlnu ste použili na hrivu? je neskutočná.... máte nejakú špeci techniku ako ju tam "upevniť"? :slight_smile:
6. jan 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulky,proadte mi,aky typ a hrubku priadze na hackovaneho medvedika?a cim vyplnate?dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. jan 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon použila som túto: http://www.klbkovlny.sk/index.php/efektne-priadze-fauve-c-231_235_320 - na nôžkach som ju priháčkovala, hrivu a chvost som prišívala :slight_smile:
6. jan 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariynka mozes robit z cohokolvek :slight_smile: zalezi ako chces velkeho :slight_smile: ked zoberies nieco hrube ako je napr lada luxus, macko bude velky, z catania, camilla bude mensi :slight_smile: a vyplnat dutym vlaknom, alebo kupit v tescu obyc vankus za euro rozparat a mas vypln :slight_smile:
7. jan 2014 o 15:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,prosím nemáte někdo návod na aplikaci jahůdku na čepici? nemůžu to dohledat děkuji :slight_smile:
8. jan 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ahojte :slight_smile: mám takú otázočku - háčkarky háčkujete pre deti aj šály? Rozmýšľam, či urobiť len taký normál obyč alebo by bol lepší taký dutý? :confused:
8. jan 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2014 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás o radu, chcela by som spraviť mojej bambulke pletenú ušánku, no neviem, či spraviť čiapočku a potom tie uška nejako prippevniť (prípadne ako?) alebo začať ušami (ale toto si neviem ani len predstaviť, postup a vypočítanie očiek na dokončenie čiapočky od ušiek)....PROSÍM PORADTE :unamused: :slight_smile:
9. jan 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez vianoce som uplietla dcére tento pulovrik /na fotke je moja dcéra v nom/
http://www.klbkoviny.sk/navody/item/zakladny-raglanovy-pulover
robila som ho na 10 ihliciach z kvalitnej vlny Katia Inca, postupovala som podla toho návodu, ale nedala som 11 opakovaní pridávania,ale iba 9,lebo som štrikovala z hrubšej vlny
velmi lahké pletenie, plietie sa odvrchu dolu a zošijú sa iba dve maličké dieročky pod pazuchami
9. jan 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lienka1986 Ahoj, já jsem pletla svému synovi ušanku tak, že jsem začala ušima, pak přidala mezi nima na zátylek, po pár řadách jsem přidala dopředu na čelo a pak pletla dokola :slight_smile: Našla jsme ale i tenhle návod: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1900 tak snad ti to pomůže :slight_smile:
9. jan 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím toto kreatívne fórum. Je vás tu veľa šikovných pohromade a tak som sa rozhodla pridať sa. Ja tiež rada háčkujem a pletiem. No a vlna je pre mňa veľká záľuba. Ak máte záujem sa dozvedieť niečo v skratke o vlne merino, čítajte tu http://www.stella-art.sk/vlna-merino-/ Je to moja stránka a budem rada, ak vám poslúži informáciami, alebo inšpiruje vás.
9. jan 2014 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A niečo z môjho háčika
9. jan 2014 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
9. jan 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje najnovšie výtvory :wink:
9. jan 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
9. jan 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok