• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
A je hotový :slight_smile: pózovať sa nám nechcelo a vyzliecť si ho tiež nechcela dať :D
24. jan 2014 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@susann83 na fotke vyzera dobre, tazko posudit cez monitor, ci je tenka. no, mne je prave luto, ze je ta deka uz hotova, tak som sa do toho zazrala, cele vecery robila stovky dlhych stlpikov, pre mna je to neskutocny relax :slight_smile: ale zas si daco vymyslim
24. jan 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon prekrasny svetrik :slight_smile: mozem sa opytat, preberal sa tu niekde navodik? a to chlpate po krajoch je Happy? dakujem :slight_smile:
25. jan 2014 o 00:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon jaj boze, ja chcem vediet take robit... :dizzy_face: nadhera!
25. jan 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tretulka krásny setík :wink: nemáš náhodou postup so vzorom na čapicu? díky
25. jan 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon ja by som si tiež nechcela vyzliecť taký krásny kabátik :slight_smile:
25. jan 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dabon nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. jan 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dabon nadherny kusok :slight_smile:
@maca77 placka je z DS, potom je vzor podla tohto navodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=10976
a ukoncena je kratkymi stlpikmi, kvietok z hlavy ako prislo :slight_smile:
25. jan 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dievčatá, včera som objavila "luxus" vlnu jeans od yarn art, asi ju už nepustím z ruky :grinning: kým sa úplne nevyhrám na všetkých aplikáciách, čo som chcela robiť :slight_smile:
26. jan 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@evicka1 No tato vlna, ktoru ma babatko na hlavke je Ručne pradená vlna. Ak chceš, kuk sem www.stella-art.sk Prave dnes som dokončila jednu čiapočku. Sama si vlnu farbím a pradiem na kolovrátku. :slight_smile: Tu je môj dnešný výtvor http://www.stella-art.sk/novinky/
26. jan 2014 o 20:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2014 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@dabon Prosím máte na tento kabátik postup??
26. jan 2014 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,chcem sa vás skúsených spýtať ako prisivate patent na okrúhly vystrih pulovra. Viem že to tu určite spomínate ale nechcem to tu lustrovat niekoľko strán dozadu. Ja sa obávam že mi to nevyjde ako má a bude to vyzerať hrozne
Ďakujem
26. jan 2014 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stellastella postup nemám :unamused: ....ale nie je to ťažké ak viete uhačkovať sedielko na svetrík :slight_smile: ak neviete skúste napr. pozrieť v albumoch @adrika000 , má tam super rozpísaný postup na sedielko :slight_smile:
26. jan 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matylda18 ahoj :slight_smile: nerobila som podľa návodu, len sedielko (nakoľko to bol mô druhý pokus o "sveter") som robila podľa návodu čo má v albumoch @adrika000 :slight_smile: a po okrajoch je priadza FURIE :slight_smile:
26. jan 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stellastella ...čo sú to za priadze? sú bohovské :slight_smile:
26. jan 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon dakujeem si mila :slight_smile: dnes som nieco nasla a presne som si hovorila , ze zaklad bude asi to sedlo a ptm uz improvizacia :slight_smile: len skoda, ze nemam doma babuuu :slight_smile:))
26. jan 2014 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@matylda18 presne tak :slight_smile: základ je sedlo - ja som si tiež myslela, že je to veľmi zložité, ale ked som pochopila princíp, bola to "hračka" :slight_smile: a inak aj pre chlapa by sa dal určite vymyslieť frajerský kúsok :wink: háčiku zdar :grinning:
26. jan 2014 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dabon diiikes :slight_smile: musim pokukat nejake inspiracie a nieco skusit vytvorit :slight_smile:))
26. jan 2014 o 23:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dabon Tie si robim sama. Vlnu merino 19 micronov nafarbim a upradiem na kolovrátku :slight_smile: Tu sa dozviete viac o tom čo robím :slight_smile: http://www.stella-art.sk/vlna-merino-/ https://www.facebook.com/stellaart.sk
Vlna je veľmi jemná a neškriabe. Vhodná aj pre babatka a na priamy kontakt s pokožkou. Každé klbko je jedinečné, lebo nikdy sa nepodarí zafarbiť rovnako. Je to krásna práca, ktorá ma moc baví. Keď sa pozerám na bielu čistú a vypratú vlnu, neviem sa dočkať, čo z nej bude. Až mi tak nadskakuje v rukách :slight_smile:
27. jan 2014 o 05:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@stellastella skvele! merino milujem. mam niektore veci, dizajnerka Eileen Fisher (pouziva vylucne prirodne materialy).
27. jan 2014 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matylda18 ked pochopis sedlo, dalsie je uz hracka...staci, ak zacnes robit a budes pri tom trochu rozmyslat..ja som si sposobom pokus omyl vytvorila na neho trosku ine rozčitanie (klasika ocka deleno 6 mi vobec nesedela) a od novembra mam hotovych 5 svetrikov, teraz pracujem na 6 :wink:
aj ja mam chlapcov, ale staci pekna melirova priadza a DS a vysledok je perfektny :slight_smile:
27. jan 2014 o 06:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dabon kráááááááááááááááááááááááááááásny !!! si šikovná maminka!!!
27. jan 2014 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@avanka dakujem ti kraaasne za toolko rad :slight_smile: vyskusam :slight_smile:))
27. jan 2014 o 09:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes takto:
27. jan 2014 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
ahojte baby, potrebujem poradiť, akou vlnou robíte aplikácie? ruže, kvietky,.... môže byť gloria? Chcem takú tenšiu a táto keďže má 330m na 50g bude asi dosť tenká, však? ďakujem za odpoveď :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stellastella predávate túto vlnu? ďakujem
27. jan 2014 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stellastella tak to je uzasne :slight_smile: a vlnu aj predavate? :slight_smile:
27. jan 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este jedna capicka pre synovca :slight_smile:
27. jan 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok