• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@blka ano, tak. urobi ti to pekne okraje, ktore netreba uz obhackovat, ani nic podobne s nimi robit. ak by si robila na tej sukni pas, tak na tej strane mozes robit krajove ocko, lahsie sa ti bude naberat na pas a na dolnom okraji pleties hladko
3. feb 2014 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky,kde objednavate najradsej priadze a vlny na pletenie....nieco v prijatelnej sume...
@kadri mi uz dala tip,ale este by som rada nieco ine....aby som mala viacero moznosti....skor by som teraz potrebovala nieco na jar,leto....neviem zohnat Camillu v konkretnej farbe...modro-bielej....a celkom dobre sa mi z nej robilo...takz by som potrebovala nieco najst :unamused:
3. feb 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadri Mockrát děkuji za rady. Tak až konečně doháčkuji hračku, tak se na ni vrhnu.
3. feb 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezka1947 https://www.facebook.com/pages/Priadza-vlna-SK/186746314816136?fref=ts alebo ganella.cz je super posielaju aj na slovensko za normalne postovne :slight_smile:
3. feb 2014 o 19:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky nejaku peknu hackovanu satku na hlavu na leto???dakujeeeeeeeeeeeem
4. feb 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadri
jezisi ved ja neviem co je filetova technika nieco velmi jednoducheeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: a po slovensky kurnik musim sa aj ja konecne naucit po anglicky
5. feb 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáte některá tašku z "afrických" květů? Nějak si nevím rady s jejich sešíváním,aby to mělo tvar tašky :frowning2:
5. feb 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kadri
ved dobre dobre zase sice blondina som,ale myslela som na inu satku nie s tou filetovou technikou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: akoze ako som sa citila jak..... :frowning2:
5. feb 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure keby som mohla poprosiť aj ja o postup na tú sukničku... je fakt nádherná... ďakujem :slight_smile:
5. feb 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kočky, tak som sa prišla pochváliť: vestička je z Dory a aplikácie a orámovanie ružovou je z jeansu :slight_smile:
5. feb 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@terezka1947 napíš odtiene akú camillu potrebujes, možno by som ti vedela pomôct :slight_smile:
5. feb 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata:slight_smile:potrebovala by som poradit,ako sa zacina ciapka ktora je z kratkych stlpikov,tak isto ako z dlhych ci nie?:slight_smile:dakujeeeem za radu
5. feb 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erijonka ahoj neviem co presne mas na mysli ? ktoru suknicku ? s volanovou vlnou ?
6. feb 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirabella ahoj, ja som prave dokoncila z kratkych stlpikov podla tohoto navodu a vyzera super http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1740
6. feb 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ano ano presne tú mám na mysli... ďakujem veľmi pekne
6. feb 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moma dakujem....zatial cakam,lebo som si tu od jednej baby objednala vsetky potrebne odtiene,ale zatial sa neozvala :sweat_smile: taaak este chvilu pockam....ale pokial by si mala nejake zbytky z Camily,tak na dekoraciu ciapociek,rada sa s tebou dohodnem na cene :wink:
6. feb 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harula1 dakujeeeem,no toto som uz Videla ale ja neviem citat z tych hierogrifov este:slight_smile:som zaciatocnik skor :slight_smile:
6. feb 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezka1947 samozrejme mám aj zbytky, ale tie nepredávam, sem-tam sa hodia :slight_smile:
camillu pravidelne objednavam, preto som sa ponukla :wink:
6. feb 2014 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi poradiť čo mám urobiť aby sa mi netočili na uštrikovanom šáliku kraje dovnútra? štrikovala som ho jeden riadok hladko a späť obratko.
6. feb 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka299 hladko a obratko sa kruti aj na bokoch aj na koncoch. idealne na salikoch je robit patentovy vzor bud 2ocka hladko 2 obratko alebo 1 hladko 1 obratko
alebo ho spravit dvojmo a zosit
6. feb 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nová pásiková a dečkománia stále pretrváva, už začínam 1x pletenú:slight_smile: :wink:
6. feb 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
a ešte jedna taká jarná kvietková :wink:
6. feb 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@moma tak to plne chapem,ze zbytkov sa clovek nechce zbavit :wink: ked sa mi ta pani do piatku neozve,napisem a objednam cez teba
6. feb 2014 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danka299 teď to taky řeším...nakonec jsem ho udělala na 4jehlicích,takže se nekroutí a je bez švů :slight_smile:
6. feb 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladikaw děkuju :slight_smile: snad to podle toho druhého obrázku konečně udělám :slight_smile:
6. feb 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nerreidda vela stastia, potom sa mozes pochvalit fotkou :wink:
6. feb 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladikaw tak když se to podaří,určitě ukážu :slight_smile:
6. feb 2014 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok