• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.
prekrasne :slight_smile:
5. nov 2015 o 11:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankamarcel velmi rada by som ti ho dala,ale ja nemam ziadny odskusany. Mam par navodov,ale nevychadzalo mi to nijako. Tieto papucky som robila z youtoube poslem link.len jw to v nemcine :relaxed: vlnou na hacik c.5 vsli tak na 10 cm dlzku chodidla...pre pol rocne babo :relaxed: a chcela som prave vlozit link ale cez telef.mi nejde.daj si do youtoube häkeln baby stiefel
5. nov 2015 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.
ja kazdu zimu sa ucim hackovat potom na pol roka prestanem a na zimu sa to ucim znovu :/
5. nov 2015 o 12:39  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kolienko mala som už nejaké tiež navody ,malý má 4 mesiace a všetky navody sú tak akuraát,a on má velku nôžku ,a neviem ako pridavať..no niečo povyskúšam..dakujem ,najlepšie mi idú čiapočky ,už má až dve haha
6. nov 2015 o 18:48  •  čaká bábätko, termín má v júli 2015  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jankamarcel sikula...:relaxed::blush: v papuckach pridavas spodok tak ze das o ro viac alebo spravis o q radu navyse,kde v oblukoch pridas :relaxed:
6. nov 2015 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte prosim Vas nemate navod na capicu zo siltom nieco taketo stale mi to akosi nejde DAKUJEM
11. nov 2015 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@nika1985 skus pohladat na mimibazar.cz tam som videla...ak sa mi podari, tak ti to pozriem ;)
12. nov 2015 o 08:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
14. nov 2015 o 21:33 • medulienkaa
Babulky nejaky navod na hackovaneho anjelika??krasny je na mimibazare.cz,kde je obr. V popise na skribenue hackovanych veciciek.dakujeeeem :slight_smile:
15. nov 2015 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sonina08 pekny navod na anjelika je v novom cisle mollie tvori :slight_smile:
16. nov 2015 o 07:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň, chcela by som Vás poprosiť o návod na vzor tejto dečky do kočíka. Vopred veľmi pekne ďakujem. Je nádherná.
16. nov 2015 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dabon chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o návod na háčkovanie tejto dečky. Je nádherná. Vopred veľmi pekne ďakujem. Viem je ešte spred dvoch rokov, ale ak by sa Vám podaril nájsť, bola by som Vám vďačná. :slight_smile:
16. nov 2015 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Poradte prosim, aka vlna by bola vhodna na teply makky zimny sveter?
16. nov 2015 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosím všetky šikovnice :slight_smile: Nemáte náhodou niekto návod na háčkovaný štvorec so srdiečkom? Alebo háčkované srdiečko obháčkované potom do štvorca :slight_smile: Hľadám po internete, ale vždy nájdem iba tie isté, nepáčia sa mi alebo je to srdiečko priháčkované až potom. Ďakujem :slight_smile:
21. nov 2015 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ellysa prosim vas nevedeli by ste mi poslat navod na tu hviezdickovu ciapku.velmi by som vam bola vdacna:slight_smile:
21. nov 2015 o 22:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hricmajka ahojki, prosim mas navod na tu ciapocku Angry birds?
27. nov 2015 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem za srdiečkové návody :slight_smile:
29. nov 2015 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Mate prosim niekto navod na hackovane auticko - 3D - nieco taketo http://www.sashe.sk/DioneDesign/detail/hackovane-auticko-navod
Dakujem
13. dec 2015 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucianka01 Dakujem, mala som na mysli presne take ako je v prvom linku, tak idem studovat a skusat:slight_smile:
13. dec 2015 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte chcela by som sa spýtať či nemáte niekto skúsenosti s paličkovaním chcem sa tomu venovať a chcela by som vysvetliť nejaké postupi. A kde beriete predlohy?
16. dec 2015 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
Viete mi poradiť kto by mi uhackoval iba kvetinky na čiapku? Chcela by som viac farieb . Dakujem
17. dec 2015 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, poradite mi prosim vlnu vhodnu na deku, ktora sa nezmolkuje? dakujem
25. dec 2015 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
potrebujem poradit, pletiem si sveter v celku na kruhevej ihlici, zhora dolu, bez zošívania, mám odložené očká na rukávy. potrebujem teraz napojit vlnu aby som mohla pokračovat s pletením rukávu na ponožkových ihliciach a neviem ako, skušala som to podla nejakeho navodu na nete, len poržat pri pletenine pravou rukovu, ale v dalšich asi dvoch, troch riadkoch nad napojením, sa mi robia velké oká :(
9. jan o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@manamaja ja to robim tak ako pises, musis si vzdy v dalsom riadku tie velke ocka stiahnut, po dakom tretom riadku uz sa to nebude robit ;)
14. jan o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.
@mooz ak taku najdes tak by si mi ju mohla poslat :slight_smile:
14. jan o 16:51  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
detom som chcela k prechodnym bundickam na jar rovnake capiny: a reku nieco ine ako dlhy alebo kratky stlpit. velmi ma oslovilo videjko: https://www.youtube.com/watch?v=KWNTrVkKz1o
capiny su trochu hrubsie (vdaka tomu vzoru) a mozu nosit aj teraz, ked nebude total mrznut :slight_smile: a ja som sa naucila samozrejme novy jednoduchy vzor!
22. jan o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mooz mne v galanterke odporucili detsku priadzu red heart baby - prijemna, makucka, nezmolkuje sa. na vyber vela farieb. 50g za 1,20€ som kupila
22. jan o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok