• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@ejka1288 Vraj je to strojové, ale jedna známa mi povedala, že mi to spraví, že vie podobný vzor, ale aký to je neviem, ja si to nebudem robiť sama, ja to neviem :grinning:
12. júl o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@terka1607 a nevedela by si od nej zistit teda tu podobnu ja by som si tiez dala radsej spravit ta cena za nu je hrozna
12. júl o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Však to, ja som sa do nej na prvý pohľad zamilovala a povedala som si, že ju musím mať :grinning: Tento týždeň idem kupovať veci na tú dečku a potom to pôjdem zaniesť tak sa spýtam na ten vzor a dám ti vedieť :slight_smile:
12. júl o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
12. júl o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzuliatko81 ja na hracky mam najradsej limone. Z akryli zas elian nicky.ja objednavam vlnu na www.klbkoshopa.eu maju aj online podporu. Od nich je na hracky dobra catona a aj alabama. Urcite ti poradia. Alabama je taka prijemne a v hrubsej verzii by zas mohla byt ciapka. Vrelo odporucam
13. júl o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@harula1 dakujem ti velmi pekne :slight_smile:
13. júl o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@terka1607 ja by som volila deku s protizmolkovou upravou napr everyday ,alebo happy od grundl . Kupis aj tuna na MK od handmadeildi :blush:niekto ma rad aj jeans je prijemna na dotyk no a na jar ci jesen postaci ,hrubsie uz ak tak Sole a ine :blush:
17. júl o 01:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zana20 Ďakujem, pôjdem to pokukať.
@ejka1288 Prepáč, ale ešte som s tou pani nebola, ale určite sa ozvem :slight_smile:
18. júl o 08:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@terka1607 ok ;) dakujem
18. júl o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zana20 ahoj,vieš mi prosím poradiť, koľkými očkami začať sveter z dolphin baby pre 4 ročné dievčatko? Vďaka
9. sep o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@evicka1 mohla by som poprosit o navod?
22. sep o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mona333 moja teraz som nasla , ze si sa pytala :frowning2: och neviem ako som to prehliadla :frowning2: no z dolphinky som len hackovala neplietla a to vacsinou len deky , neviem v tom poradit na kolko zacat , kedze ja pletiem od oka , skus mame tu skupinu na pletenie snad najdes tam odpoved :slight_smile:
22. sep o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Má niekto z vás pletaci mlynček? Oplatí sa do toho investovať? Robí sa na tom dobre? Čo okrem šálov ste robili.Ktory je lepší addi kingsize alebo prym maxi? ďakujem
28. sep o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. sep o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. sep o 07:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandrus2 to som tam nejako omylom poslala
1. okt o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby poradte mi jednoduchy navodík na baretku kde niečo také nájdem na YouTube som nasla len zahraničné a nerozumiem im :(
3. okt o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, máte nejaký návod na ušianku pre chlapca. ďakujem :slight_smile:
7. okt o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby som tu uplne nova a zaciatocnicka chcela by som uhackovat pre mojho chlapceka co cakam teplu deku do kocika :slight_smile: chcem to z dolphin baby vlny,viete mi poradit nejaky jednoduchy navod chcem jednoduchy vzor bez nejakych dierok :slight_smile: dakujem velmi pekne
17. okt o 21:30  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (33. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Môj prvý pokus :grin:
18. okt o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@jarula25
@jarula25 Ahoj, prosím Ťa, tiež sa snažim dopátrať k tomu návodu na tie mačičky, prípadne ak si našla na nejaké podobne pekné, tak by si mi mohla odporučiť?Ďakujem
22. nov o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, potrebujem poradiť, moja mama by mi uhačkovala takuto deku do kočika, rozmer by bol 60x85 cm. Nemá veľké skúsenosti s takýmito dekami, tak by potrebovala vedieť aku dlhu retiatzku, resp. s kolkými očkami je potrebné začať. Mohli by ste nam prosim poradiť ako vypočitať počet očiek na širku dečky 60cm??? dakujem vam veľmi pekne.
27. nov o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@awina ja som ju robila ak si petam dobre 12 ociek je jedna vlnovka a 60 cm ti bude malo, 100 cm je ideal sirka :slight_smile: a tu mam aj ja tak porataj obluciky v mojom fotoalbume vyrabam pre sarah
1. dec o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok