• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

toto nejak nejde, treba sa k tomu preklikat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka kraasne!! a taku vestu ma aj @iloha ma baby stvete...mi davate chrobaky do hlavy! Ale ja toto asi nebudem vediet :confounded:

@letuskah super stranky!
8. jan 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka , no krásne výtvory :slight_smile: , ako všetky tu, aj @dievcatko84 , svetrík sa veľmi vydaril :slight_smile:
8. jan 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka je suprová :dizzy_face:
8. jan 2011 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka nádhera :dizzy_face:
@dievcatko84 ty jsi tedy rychlík :dizzy_face: moc šikovná a malé sluší..... Jak jsi se poprala nakonec s tím sedlem?
8. jan 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha tak ako si povedala ty :wink: len nemusela som dat tak skoro tu vzorku patentovu hore, aby stahovalo, len stale som myslela, ze uz je koniec :wink: ale asi milionkrat som jej to musela skusat, som sa bala, ze bude velky vystrih; -) :wink: ale uz mam rozmery, tak budem podla neho robit aj ine :wink:
8. jan 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A musim a vam pochvalit :wink: @letuskah moze za to :wink: ze osm objavila na odkazoch, ktore dala novu vesticku ci skor tuniku pre moju cajku :wink: a tak robim,ale to by nebolo nic zvlastne..ale robi sa od hora na okruhlych akoby raglanovu a potom sa to rozdvoji a robi sa predok a zadok :wink: prvy krat soms a stretla s pojmom "place maker" :wink: a poctivo som si to prelozila aj spolu s navodom :wink: takze vdaka vam krasavice sa z dievcatka stava prekladatelka navodov aj z anglictiny :wink: so sirsimi obzormi :wink: :wink: ked bude komplet dam foto :wink: chi :wink:
9. jan 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak mna na chvilku opustila strikovacia nalada, ale uz som spat a mam sa konecne aj cim pochvalit :grinning: Tak mi doslo, naco je to strikovanie dobre, predsa pre zachovanie dusevneho zdravia pocas materskej :grinning: Clovek hned vidi vysledok svojej prace na rozdiel od vychovy :grinning:
9. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah dobre linky, uz som si tam nasla dalsi napad.
9. jan 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanka. ty si to strikovanie uplne dokonale zhrnula :grinning: :grinning: :grinning: ja to volam psychohygiena :grinning:
9. jan 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanka.
@letuskah tak tak spravnes te to napisali! :wink: a pulovrik je krasny!!! :wink: Pozeram, ze aj ty mas doma Misku :wink:
10. jan 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto to nedavno zhanal pre hafanov?
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5847
10. jan 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 jej tak nejaka inspiracia pre mna, ja som zatial strikovala pre deturence a 1 pokus pre hafana, teraz dokoncujem druhe oblecko pre neho, tak skusim aj to podla navodu ...
10. jan 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap no tak som rada, ze som pomohla :wink:
10. jan 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliap terza pozeram, ze mame rovnaky okres :wink:
10. jan 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ja som priamo z PO
10. jan 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jan 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som fotky novej vesticky :wink: len som to zabudla ku nim napisat :wink:
10. jan 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 krasa, zasnem :confused: :confused:
10. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah dakujem :wink: ale je to strasne jednoduche a je to z tej stranky co si dala, ze sa treba zaregistrovat :wink: uz hackujem ciapku ako keby pre pilotov s okuliarmi hore :wink: chi :wink:
11. jan 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 , no valcuješ :grinning: :sunglasses:
11. jan 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ten tvoj posledny vytvor sa mi prevelmi paaaaaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mne sa rataju take jednoduche a pekne vecicky , to by asi stalo aj za navod na MMB :wink: inak mam vazne podozrenie ze ty doma nic nerobis , ani nevaris , ani nezehlis , ked toho tolko stihas vytvorit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. jan 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@telinka chi chi :wink: nie ja mam vrtulu fakt v zadku a uz sa na seba sama hnevam... nie je to dobre, neveiet si oddychnut vobec...vela varim, a aj peciem :wink: upratane nemame znackovo,ale mame :wink: chi :wink: a mozno fakt hodim navod..a to neva ak som to skopirovala z netu?
13. jan 2011 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 mne by sa zisiel tvoj navod na upratane, navarene, napecene a ustrikovane :grinning: :grinning: u nas to je ako v tanku a chuda dieta uz nema ake tricka do skolky nosit, este ze je koniec tyzdna :grinning: ale mam dve veci rozrobene, ste ma napacmali tym svetrikom z garnstudio tak ho robim kamoskinej malej a malemu dalsi svetrik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ved toto je hrozne, ze my "musime" :wink: nie? ked to vidi clovek ake je to pekne..tak sa do toho pusti :wink: Ale nemyslite si, ze som superzena :grinning: chaaa to lent ak dobre vsetko znie :wink: ale snazim sa stale nieco robit a mala je zlata a da sa pri nej, takze je to ovela jednoduchsie, stale mi pomaha a ked strikujem alebo hackujem tak ona si zoberie hacik a kusok vlny a akoze aj ona so mnou hackuje,alebo sedi a cita mi knizky :wink:
13. jan 2011 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 zlata :dizzy_face: ja som pri Kubkovi porobila dost ale teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale on zas sa hral a stale chodil kontrolovat ci to uz mam hotove a objednaval si ze este toto este toto :grinning:
zavislost nepusti :grinning:
13. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ale ono vela robi aj to, ze si tu piseme a ukazujeme svoje vysledky prace..cloveka to navnadi este viac..ja tu v okoli nemam nikoho :confounded: kto by mal taketo rucne prace ako svoje hobby..takze mi to velmi dobre padne, ked vidim, ze nie som "divna" a je toskutocne vec nie len starych zien ale aj mladych zien, ze vedia strikovat ci hackovat :wink:
13. jan 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 si to pekne napisala, na mna v nemocnici pozerali ako na prizrak ked som vytiahla strikovanie :grinning: :grinning: :grinning:
14. jan 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz sa dá kúpiť všetko a pomerne lacno, ale ja som aj tak kým bol malý mladší tak do 7 rokov - štrikovala som mu čiapky, v pekných farbách, prúžkované, napr. keď mal modrú vetrovku uplietla som mu čiapku pásikavú modro-červeno-bielu, alebo keď mal zelenú tak zelenú s ružovou a hnedou , u dievčat by to bolo ešte farebnejšie. Bol v tom pekný a pomerne rýchlo sa to dalo urobiť.
14. jan 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok