• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@letuskah
@zuzuh joj vdaka baby :wink: Ked ja to nekupujem, mne nosi tieto casoisy mamina vzdy ku nejakemu sviatku takze cakam, ze ku Miskynim narodkam mi da :wink: chi :wink:
23. jan 2011 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh jej zaspala som dobu :grinning:
23. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 nie nie je podla tvojej, ja som vychadzala z ineho návodu, uška som si robila len z hlavy a špirálky tiež.... ale návod na ne mam niekde uložený :slight_smile: Inak tie tvoje modre čiapočky z mimi pamätám...velmi krásne...idem kuk tvoje tvoreníčko :wink:
24. jan 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :wink: tak to jsi šikulka.... máš to moc hezké, já si návody sestavuji podle fotek, jenže pak je chci dát na MMB a vadí mi, že musím zmenšovat foto a ještě mi ty řádky tam nějak neodskakují, tak už tam nic nedávám, ale ráda bych, mám toho tu spoustu a těší mě, když si třeba někdo udělá podle mýho něco, mám z toho takovej blaženej pocit. :grinning:
24. jan 2011 o 11:07  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 a když ti mamča nosí časopisy, nemáš tam nějakou inspiraci, žee by jsi třeba naskenovala...jaksi nemám do čeho píchnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sice už pletu asi 30tou čepici a nákrčník holkám tu na MK, ale furt to samy mě nebaví. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2011 o 11:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked nemam skener :confounded: skor ked budem u ansich tak mozem preskenovat na bratovom :wink: tam pojdeme niekedyv polovici februara :wink: hm? :wink:
24. jan 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 skukla som tvoj album a máš to velmi pekné .... a dvojičky chlapci veľmi podarení :slight_smile:
Ja som na svojom foťaku mala otočene koliesko nie na automat, ale nejak inak a zistila som, že fotky sa mi nafotili v malom rozlišení, netreba ich zmenšovať :slight_smile: tak som sa potešila, lebo už takto fotim veci na predaj na bazarik, pretože ani mna zmenšovanie nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2011 o 15:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
nevíte prosím, jak se háčkuje tenhle vzorek?
http://picasaweb.google.com/gomelicka/NECOPRODETICKY#5521865143732458338
24. jan 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09 vypadá to na krátké sloupky :wink:
24. jan 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha myslíš, jo? :zipper_mouth: ještě tady je jedna čepka
http://picasaweb.google.com/gomelicka/NECOPRODETICKY#5521865158360986594
a tady je to ukázaný, ale co já vim, co tam v tý hatmatilce melou :sweat_smile: :
http://picasaweb.google.com/gomelicka/NECOPRODETICKY#5521865171981326450
24. jan 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09 to budu tuniske kratke stlpiky. to stale napichnes a zachytis nitku a znouv dalsie proste cely riadok bez pretiahnutia a na konci pretiahnes cez vsetko. Robi sa to s takym dlhym hacikom..nerobila som to este, ale citala som o tom ;)
24. jan 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 - děkuju :slight_smile: no tak to musí být megahák na celou čepicu :sweat_smile:
24. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale čepičku pak musíš sešít vzadu, do kruhu se to háčkovat nedá............. :wink:
24. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem z tuniského dělala chňapku ze čtverců a pak sešila, šlo to i normálním háčkem, záleží na rozměru..........
ale myslím si, že ty čepky jsou spíše fakt krátký sloupek, ta růžová určitě ........ ale kdo ví, hatmatilce též nerozumím :wink:
24. jan 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha - no já ani takovej háček nevlastním, takže mám smůlu :unamused: ale co, je spousta jinej hezkejch vzorů :slight_smile: třeba jen ty krátký sloupky nakonec :slight_smile:
24. jan 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak už čučím skoro hodinu na různé věcičky a toto je úžasné http://www.youtube.com/watch?v=N-AC1wA02rI&feature=channel budu to muset vyzkoušet :dizzy_face:
24. jan 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha - youtube je neskutečnej, co tam člověk všechno najde! nemusíš umět nic, stačí k tomu sednout a koukat a zkoušet :slight_smile:
24. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je taky boží, na čepce by to nemělo chybu http://www.youtube.com/watch?v=FXW7U9tsdK4&feature=related
24. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha - vzorek je to krásnej :dizzy_face: a ten chlápek je teda hustej :grinning:
24. jan 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to je strašné, však to nemám šancu ani popozerať všetko a nie to ešte dačo z toho urobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning: ach, keby bol ten čas trochu naťahovací.....
24. jan 2011 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jooj peekne :wink: ja teraz vela sijem objednavky na zavinovacky a take ;+) tak nestiham strikovat a hackovat :confounded: ale aj to ma svoj cas :wink: uz som nasla kopu veci na hackovane talizmany..tak sa chystam :wink:
25. jan 2011 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych chtěla zkusit "bambulku" viz výše - hyperbolic .......ale mám tu objednávku na tři jarní čepičky a moje Terezka už mě uhání asi 14 dní o čepici s copy :slight_smile:, tak budu muset začít asi jarní čepky a pak Terezku , no uvidíme, taky by mi vyhovoval natahovací čas :grinning:
25. jan 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha to asi vsetkym :wink: A ako s Terezkou, uz je lepsie? Si v praci?
25. jan 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 Kdepak, zatím "ošetřuju" doma............. kašle a smrká, nějak to nebere konce a hrozně se už nudí, je bez teplot, průjem už je taky ok, takže dnes uvažuji, že ji vezmu okolo domu se psem, aby alespoň trošku se zklidnila pidi procházkou :dizzy_face:
25. jan 2011 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vesta hotová, ale možná budu párat, nějak s ní nejsem spokojená a asymetrický výstřih se mi moc nelíbí :unamused:
25. jan 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha ja by som vies ako chcela urobit taku "skaredu" vestu? :wink:
25. jan 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ale vždyť to umíš :dizzy_face:
25. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok