• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

30. novembra 2017 
@dievcatko84 :wink: to jsou taky ceny...ale věcičky hezké...
28. jan 2011 o 19:49  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda holky, úplně koukám, jaké jste šikulky! to jsem se teda ocitla v dobré společnosti :wink: kam se já na vás ale hrabu s tím svým motáním :grinning:
no ale teda upřímně - za ty peníze, co tu některé pletete/háčkujete - to je neuvěřitelný! :sweat_smile: to není nějaká kritika nebo tak, jen vám chci říct, jak to může působit na lidi z druhé strany.. stylem " to asi nebude moc dobrý/kvalitní, když je to tak levný" takže se určitě nebojte "přitlačit" na cenu :wink: jednak se kačky/eurokačky hodí a druhak nízká cena může mít na poptávku opačný vliv :slight_smile:
@dievcatko84 - ty stránky jsou moc fajn, jsem tam našla i pár hezkých sukýnek :dizzy_face:
28. jan 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 - ale ono to v Čechách může být trochu jinak, ale nevím to jistě, jen se mi cosi motá - nemusí teď i studenti platit nějaký daně, když jdou někam na brigádu?? radši si to zjisti, nechcu být paranoidní, ale přece jen jsi sem napsala i svoje celé jméno, tak aby tě někdo nepopotahoval kvůli nějaké kravině! lidi jsou různí a někdy divný :-/
28. jan 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09 no já to prověřím, ale jak se znám, já jsem takovej blbec, že si stejně za to nic neřeknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2011 o 19:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 :grinning: :grinning: :grinning: no jo, tak takovým pak není pomoci :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 a myslíš že na fleru bys nemohla prodávat? vždyť se to dá i do evropy?
28. jan 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09 asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já to asi fakt nedavedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a než bych si o něco řekla, tak raději držím hubu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No zjistím a uvidíme... :wink:
28. jan 2011 o 20:02  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 - no ale ono je to o tom, že když si budeš cenit svoji práci ty, budou si ji cenit i ti ostatní :wink: ale když to není jen práce, ale spíš koníček, tak to člověk bere určitě jinak. a taky máš pravdu v tom, že když si dělala zadara, tak se teď těžko říká o peníze..ale tak rozšiř okruh - u cizích to je fuk, já dělám (a moc dobře, jak jsem viděla na těch tvých stránkách) - ty plať :grinning:
28. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste sa rozsupli, nad predajom som aj ja rozmyslala kedze mam dvoch chalanov a rada by som saticky a kvetinky robila tak by som to mohla predat :grinning: ale ta doba ked na to budem mat cas je este daleko :grinning: :grinning: :grinning:

a som v slepej ulicke, robim pulovrik pre dceru znamych a jasne ze mi nevyslo na rukavy, tak sa musim vytrepat do obchodu dokupit vlnu a to som chcela vyuzit zbytky :grinning:
28. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh
@iloha holky tak já dodělala kus bolerka, podobnýho, jako tu byly odkazy....jen nevím, jak dál , jestli udělat rukávy,, nebo ne...musím to ještě obháčkovat, teď se mi už fotit nechce zítra hodím foto a poradíte OK?
28. jan 2011 o 23:07  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi to nedalo a nafotila jsem to....co byste holky s tím udělali dál, jsem v koncích a nic mě nenapadá :angry: Jo a nešlo to moc nafotit, je to ze 6 segmentů, je to, ale blbě vidět, vemte lupu :wink:
28. jan 2011 o 23:17  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Zuzi já bych rukávky nedělala, jen bych obháčkovala :dizzy_face:
TO je takového kruhové že? Vypadá to moc pěkně :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jan 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a tady je včerejší snažení....... ještě že mají děti představivost :wink:
29. jan 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Ja by som to uz len obhackovala. Pekne to je.
29. jan 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha Pekna torticka. Mne pecenie moc nejde a obdivujem takych ludi co vedia robit s marcipanom.
29. jan 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jj to je to kruhový, pěknej dort, mě pečení taky nebaví jen vaření
@zuzuh asi jen obháčkuji, nevím jak, no vyzkouším, ve skutečnosti je to hezčí, ono to moc nejde na těch fotkách vidět
29. jan 2011 o 10:32  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 ja by som tiez len obhackovala, podla mna je to inak super :wink:
@iloh krasna :wink: Ja dnes idem robit stracatela rezy :wink: ale nechce sa mi piect piskota tak naukladam piskotky vedla seba :wink: chi :wink:
29. jan 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako skladujete vase ihlice a haciky? Ja ich mam len tak polozene v sufliku a zakazdym sa tam prehrabujem ked nieco potrebujem.
Chcela by som mat v tom nejaky system. Nemate nejaky dobry typ?
29. jan 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, strasne sa mi paci pletenie, rozhodla som sa pliest malemu, tak dufam, ze do toho dako pridem :slight_smile:
29. jan 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh no zrovna včera jsem si koupila tubus(takový to na výkresy v papírnictví a v tom to mám a ve skříni.....mám velkej na jehlice a malej na háčky a ponožkovy jehlice
@ela2710 tak ať se daří a podej info..do čeho se pouštíš a už jsi začala?
29. jan 2011 o 15:00  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha krasna torta :slight_smile:
@zuzka72 ja by som rukavy nerobila len obhackovala, pekne to je :dizzy_face:
@zuzuh ja mam este co mi mama nechala taky tubus ale mame som usila taky latkovy ony kde ma na kazdy par ihlic priecinok; aj na male ihlice, haciky a kruhove. nieco ako peracnik, a chcem aj sebe take usit
nieco taketo http://www.lestrouvaillesdamandine.com/blog/?p=118 ale ovela skaredsie :grinning:
29. jan 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ty jehlice mají super desing :wink:
29. jan 2011 o 15:21  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah krasne - uz len usit - cinost ktoru ovladam ale nerobim ju s radostou: No budem nutena si spravit lebo ma uz rozculuje ten chaos pri hladeni ihlic .
29. jan 2011 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri hladani nejakeho obalu na ihlice na nete som nasla
http://www.pletenie.sk/pletenie/eshop/2-1-Pletacie-ihlice-a-haciky/43-2-Svietici-hacik/5/515-Svietiaci-hacik-ve-kost-6-mm
Wauu som netusila ze nieco take existuje. Ale neviem ci je to dobra vec. Nema niekto skusenosti?
29. jan 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh tak to je super, ale bohužel zkušěenosti nemám
29. jan 2011 o 15:45  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh wow tiez som nevedela, ze nieco take je :wink: ale je pravda, ze robit z tmavej ci az z ciernej je utrpenie..mam 26 ale uz citim na ociach :confounded:
29. jan 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 no a ako ti to ide? :wink: Zacni s jednoduchymi vecickami a do roka bude z teba pomaly profik :wink:
29. jan 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 este som nezacala, lebo akurat mi vstal maly...ale chytim sa do toho dufam, co nasjkor

@dievcatko84 a cim radis zacat?
29. jan 2011 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...podla mna len jednoduchy pulovrik alebo skor vesticka, aby si nemusela ani s rukavmi sa trapit :wink: a len jednoduchy zerzej, ze hladko a rub obratko. Pri vesticke ti staci odmerat maleho po krk a potom vzadu aby si vedela aka bude dlzka predu a aka vzadu a nemusisa ni uberat na rukavikoch alebo ak chces, tak len jednoducho 3, 2, 1 po bokoch aby mal trosku tvarovane :wink: hm? A mozes zvolit nejaku farebnu melirovanu vlnu a hned to bude vyzerat zaujimavo :wink: hm?
29. jan 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah jáááj, to chci, kde se to dá sehnat??? :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: Mně se všechno motá dohromady, před nedávnem jsem aspoň páry sgumičkovala, ale není to ono ... :unamused:
29. jan 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok