• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
a jedna s houbičkami :wink:
30. jan 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jeeej tie su krasne!!!
30. jan 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha - moc krásná! :dizzy_face: jak jsi dělala ten kraj - vypadá to moc hezky!
30. jan 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09 obyčejná řetízková oka, vždy 5 řetízkových ok a jedným krátkým sloupken přichytit a zae 5 řetízkových ok přichytit a pak jinou barvou to samé ale přichycuje se doprostřed oboučku. Dělá to jako vlnky............. Zkusím poslat lepší detail :wink:
30. jan 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady se střídají tři barvy, ta třetí byla dělaná v proti směru :wink:
30. jan 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha - jé - to je tak až tak jednoduchý :slight_smile: děkuju moc za vysvětlení :wink:
30. jan 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha aj ja sa pripajam ku podakovaniu :wink: je to fakt jednoduche a ako pekne to vyzera!!
31. jan 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děcka a ještě se vás zeptám - z čeho háčkujete čepičky/kloboučky na jaro/léto? včera jsem našla takovej:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5987
akorát mám problém, že nevím, z čeho - z vlny nebo bavlněný příze?
31. jan 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09 ja zvyknem z bavlnenej priadze,ale aj ked je tenka vlna tak je to mile, vtedy je torsku teplejsia ;+)
31. jan 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emicka09
@dievcatko84
holky , já dělám za 100% bavlněné příze (většinou Katka http://www.nitarna.cz/detail.html?id=katka&pol=4
nebo ze směsice http://www.nitarna.cz/detail.html?id=daniela&pol=4, ale přijde mi Katka vhodnější, a musím řici, že pokud je čepička vzdušnější (viz chobotnička) tak na léto nebo klobouk (ale lepší je naškrobit) ale na jaro jí dělám z plných vzorů.......... (třebas zebra,žirafa, kytka) a v pohodě to nosí skoro až do 0, pak vyměníme za pletené z merino vlny.
Dá se i z háčkovací příze Monika, ale je to hodně tenká příez z té většinou dělám jen obrázky
31. jan 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha Ja odpadnem z tych tvojich ciapok!! Ten klobucik to je jedna basen! A celkovo to ladenie farieb a obrazky, no krasne! Ja sa mozem s mojim tak akurat schovat :sweat_smile: Fakt krasa!
31. jan 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak si příště sedni :grinning: , ale těší mne že se líbí :dizzy_face:
31. jan 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha souhlasím s
@dievcatko84 nádhera....no profík, já můžu jít taky do háje :wink:
31. jan 2011 o 22:06  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha - děkuju za tip a přidávám se k holkám, seš háčková kouzelnice :wink:
31. jan 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha tak aby si toho nemala málo, aj ja sa Ti chcem poďakovať, že sa s nami delíš o svoje skúsenosti :wink:
31. jan 2011 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky neblázněte, je spousty šikovnějších :wink:
1. feb 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. feb 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh nezkoušela jsem ..............ale je to úžesné :wink:
1. feb 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh to dělávala moje máti zvířátka když jsem byla malá :wink: mě tohle nebaví...
Tak už jsem dodělala, ale fotila jsem to teď večer, tak nic moc...
Zítra mám 3 zkoušky a místo toho, abych se učila, tady cvakám háčkem :frowning2:
1. feb 2011 o 21:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh ja robim podobne :wink: len nie v tak malickom vydani, ptrebujes poradit?

@zuzka72 drzim palce na skuske! ;)
baby ja som umrela...vcera som vymalovala komplet prizemie - dve velke izby, vsetko upratala a veru bolo co po mojom malovani a kym chlapi nosili skrine tak som vsetko umyvala, utierala...este aj dnes mi treba,ale uz to nie je take strasne...no horor...ruky si ani necitim: :confounded: a dnes sa chystam do Hornbachu..hm budu tam mat podla vas lepidlo na decupage ale na latku? potrebujeeem...chcem urobit prestireania...
2. feb 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Krasne si to dokoncila. To obhackovanie je super. si sikovna.
Drzim palce na skuske.
2. feb 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 Potrebovala by som poradit. Este nikdy som nic take nerobila. Nemas nejaky sikovny navod?
2. feb 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 tak to nevím :frowning2:
@zuzuh :wink:
2. feb 2011 o 09:40  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh ja ti na to pozriem a skusim to popist ako by som to robila ja :wink: dobre? mas e-mail? ze poslem v doc alebo to napisat tu? ako chces, ale tak zajtra asi..staci?
2. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 poslala som ti cez IP mailovu adresu. Ak budes mat cas tak mi napis, neponahla to - mam este nejake veci rozrobene.
2. feb 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh juj a ktore myslis? Lebo mne to dava prezentaciu :confounded:
2. feb 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 nieco jednoduche na zaciatok :slight_smile:
Este som to vobec neskusala a neviem ani ako zacat.
2. feb 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. feb 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 móóć hezké......... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten kraj je na bolerku úžasný :wink:
a jak dopadla zkouška???
2. feb 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha ufff, ani nemluv , blbne nám PC, ale jsme v nouzovym režimu-zatím... zloušky Mgm 1 :dizzy_face: Log 2 :dizzy_face: Chp 1 :dizzy_face: nakonec jsem byla na třech zkouškách.
2. feb 2011 o 20:29  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok