• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@zuzka72 ty jo, to jseš kabrňák , klobouk dolů :dizzy_face:
2. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 gratulujuuuuuuuuuuuuu :wink:
2. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha dík, vlastně ještě chyběl spolužák, tak jsem mu ten Mgm napsala taky a jak došel, tak se jen podepsal a má taky za 1, takže v podstatě mám o jedničku víc :grinning:
2. feb 2011 o 21:10  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 no gratulujem :wink: to si na teda uzasnej skole, ze si ides na tri alebo pises za kolegu :wink: chi :wink:
3. feb 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 no škola je to jako každá jiná, jen to prostě musíš umět udělat tak, aby to nikdo nepoznal...no, ale za ty leta praxe :sweat_smile: :sweat_smile:
3. feb 2011 o 07:49  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 chi chi :wink: a kedy koncis? v ktorom si rocniku? a co budes, ked budes velka ? :grinning:
3. feb 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak jsem pracovala celé tři dny........ Včera v noci začala Terezka zvracet, a pokračovala ráno, teď se přidal ještě totál vodnatý průjem, ale zatím nemá teplotu
tak jsem lustrovala na netu a prý řádí střevní chřipka .....tak bacha
Česko zasáhla epidemie střevní chřipky. Nemocí zatím nejvíce trpí obyvatelé Zlínského a Středočeského kraje, kde je průjmy a zvracením postižený každý desátý člověk.Odborníci však očekávají její rozšíření po celé zemi.
Podle informací odborníků se epidemie oproti loňskému roku rozšířila dvojnásobně, jedním z důvodů je i dlouhá zima. Nemoc, kterou způsobuje zákeřný vir, je velmi nakažlivá a zasahuje všechny vrstvy obyvatel bez rozdílu věku.
Lékaři doporučují, aby lidé při potížích drželi dietu a pili neslazené nápoje. Pokud obtíže nezmizí, je třeba navštívit odborníka.
Příčinnou střevní chřipky jsou buď bakterie, nebo viry, které způsobí infekci v žaludku nebo ve střevech. Zdrojem nákazy může být zkažené jídlo, nedodržování hygienických návyků či přenos bakterií a virů chřipky vzduchem od nakaženého na zdravého člověka.
3. feb 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha no "parada" :confounded: Tak sa z toho co najskor dostante a hlavne aby ste to nedostali komplet vsetci..aj ked neviem-neviem...no drzte sa!!!
3. feb 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 končím v dubnu a je to jen další maturita :grinning:
@iloha doufám, že se nám to vyhne obloukem
3. feb 2011 o 20:07  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak průjem máme pod kontrolou díky smectě, zvracení zatím ustalo, teploty žádné, nicméně máme od dr. doporučené kapky na kašel s tím, že se to asi přidruží, prý je toho hodně..........Jinak podk o víkendu nic, tak můžeme ukončti ošetřovačku a vyrait do školky :slight_smile:
4. feb 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jaaaj tak drzim palce, nech je vsetko co najskor v poriadku!!
4. feb 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky děkuji...........
nevíte náhodou o někom kdo by chtěl autosedačku http://www.modrykonik.cz/bazar/202-autosedacky/escl/autosedacka-romer-duo-plus-julie-s-isofixem/
My jsme již pořídili snad tu poslední :wink:
4. feb 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh pááni to je krásne, klobuk doku. Ja som raz uplietla zajačika deťom, neviem či ešte niekde existuje...
Nájde sa tu aj niekto kto paličkuje?
4. feb 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniella74 ja som sa ucila palickovat este na zakladnej a teraz som sa na to chcela znovu dat ale nemam klud, ty palickujes? mna to uplne fascinuje

@iloha juj crevna chripka patri medzi moje najvacsie nocne mory, dajte sa rychlo do poriadku a hlavne aby ste vsetci nepochoreli :sweat_smile:
4. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ja som sa to tiež naučila ako školačka, ale nie v škole.....mamka začala chodiť na kurz a mňa to tak chytilo, že som ho dochodila namiesto nej a potom ešte jeden. Niekedy som viac paličkovala, ale mala som dlhšiu prestávku kvôli deťom, teraz som sa k tomu zas dostala.....zistila som, že časopisy v ktorých sa dali nájsť zaujímavé vzory aj o paličkovaní už nevydávajú :frowning2: , tak skúšam či niekto nemá odložené nejaké staré, alebo ake náhrady za nich ešte dnes existujú....
4. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento tyžden som dokončila tieto čiapky a stále sa trápim s tými háčkovanými hračkami :slight_smile:
5. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh Veľmi pekne ďakujem, tie čiapočky sú prekrásne.Si veľmi šikovná. Áno, aj ja som pozerala, že sme z jedného mesta....z videnia sa poznáme (aspoň ja teba....keď nájdem nejakú vhodnú fotku, tak určite aj ty mňa,ale bráška určite poznáš)
5. feb 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniella74 Sa mi zda ze niekedy tu u nas v kulturaku bol nejaky kurz palickovania ale nesom si ista.
5. feb 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh ja som na taký chodila, ale to bolo ešte v nejakom 89 roku :slight_smile: potom ešte bol jeden neskoršie, ale potom som už nepočula....
5. feb 2011 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniella74 Ja viem o nejakom ze bol tak cca 5 rokov do zadu.
Ale v meste v Centre na korze je jedna pani co robi rozne kurzy pre mamicky na materskej. Ucia sa tam rozne rucne prace - mozno vie aj palickovat.
Skus popozerat na tom picasawebe - tam urcite nejake navody najdes.
6. feb 2011 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh jej ciapky su krasne, najviac ma zaujalo auticko a opica, budem starsiemu hackovat ciapku tak nieco vymyslim :slight_smile:

@daniella74 ja som doma nieco palickovane zahliadla tak ked najdem naskenujem :wink: no ale ty si proficka oproti mne, ja tak retiazku a daky pruzok sme robili, mam aj ten nakres ale vobec sa uz nepametam ako sa to robilo :confused: od svokry som dostala knizku tak ked deti trochu odrastu dam sa na to, a v tej knihe je toho tiez dost tak ti to naskenujem :wink:
6. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Ďakujem. Ja mam jednu od Mičíka - Škola paličkovania, tiež je veľmi dobrá, má aj sadu nákresov k tomu a teraz som našla jednu peknú od Ivany Domanjovej - Paličkování, je v češtine, ale nájdeš tam dobré rady a viac takých moderných prvkov :slight_smile: Nejaké vzory mám z odložených starých časopisov, tak keby si aj ty niekedy niečo potrebovala, tak sa ozvi. Neboj, keď Ti detičky trocha podrastu skôr sa dostaneš k svojim záľubám. Moji už majú 8 a 5, tak už načase, aby som zas začala niečo také robiť, nie? :grinning:
8. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem vás konečně holky našla....máme už spraveny konečně PC tak jsem si stránku i uložila.... :wink:
8. feb 2011 o 22:40  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetielkoand super stránka a kopec ďalších inšpirácií :wink:
10. feb 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som si bola dokupit chybajuce haciky a ihlice v lidli - maju akciu. Kupila som aj vlnu malemu na pulovrik.

@svetielkoand dobra stranka.
Sledujete este nejake ine forum?
10. feb 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh ja som si tiež dnes v Lidli dopĺňala svoj ihlicovo-háčikový inventár a tiež nejaké vlny - teda doobeda manžel a poobede ja :grinning:
10. feb 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 a ktoru vlnu si si kupila?
Aj tu Rio? Ja som kupila len Lima.
Pacila sa mi aj ta Rio fialova - len ma nic nenapada co by som s nej mohla urobit. :wink:
10. feb 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3
@zuzuh vy ste uz ake potvorky??? Ta ja zajtra idem do mesta a iste pojdem teraz aj do LIdlu :wink: jaaaaj a potom nemame co jest :wink: chi :wink:
10. feb 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok