• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@lucia32 dělám stejně jako zuzka72 a čapky krásně sednou, mám hotovou další, jen dodělat nějakou ozdobu je to pro holčičku, tak nějakou kytí :wink:
@zuzka72 pěkná, pěkná :grinning:
8. mar 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak přikládám můj nový výtvor :grinning:
8. mar 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady je
8. mar 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarka1 krasna, take sa mi velmi paci, jednoduche a velmiefektne :wink:
8. mar 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 takže 12 a 112 a opäť 112 , či tam máš preklep? Idem teraz na jarné z priadze, tak chcem aby to pekne vyšlo...
@iloha takže dve prvé rady rozpletáš na 2DS ? zaujimavé, vyskúšam...tvoje čiapky vyzerajú dobre...

8. mar 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarka1 velmi pekná, práve dokončujem niečo podobné, ešte okvetný lístok a cvaknem... len som ihlu niekam zapatrošila, hlavne, že som bola v galanterke, priadzu nakupila ale ihly ma ani nenapadli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. mar 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 je to přesně podle toho návodu co jsem vkládala včera a dnes ho sem dala i @larka1 no a samozřejmě, že tam mám překlep :grinning: je to vždy o 1očko víc...
8. mar 2011 o 15:25  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tu je
8. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 tak ta se taky povedla :wink:

holčiny hoďte mi sem pár tipů, kde koupit přízy za levnějc :wink:na netu, já kupuju zatím u nás v galantérce, ale nemají moc barev na výběr, nyní háčkuju z Camilly :grinning: díky
8. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84
@teri3
@klarka1
@lucia32
@zuzka72 ty jo, vy jste se dnes rozjely :slight_smile: Doufám, že jsem na některou nezapomněla, pokud ano, omlouvám se :slight_smile:
všechny modely jsou suprové:slight_smile:
Na očním pohoda, už doznívájící zánět spojivek, tak ještě 10 dní kapat do levého očka a v pondělí by mohla pokud bude na ušním i pediatrička spokojená do školky.......

Já ráno vložím taky čepku - další černý baretík v fialovou kytkou pro nějakou 3letou slečinku :slight_smile: Zkusím to nafotit na našem modelu, jestli bude ochotna.
Levné příze... no nevím já zjistila, že to je skoro všude stejné, takže raději objednávám rovnou u výrobce, poštovné je tam taky a mám to většinou všechno najednou a od jednoho. Ale už jsem využila i mmb, ale pokaždé mi napsaly že daný odstín třebas mají jen jednou, nebo není a sháněla jsem jinde, takže většinou jen v případě nouze. Tady v galanterce moc výběr není, takže většinou ulítnu v Nymburce anebo na netu a zásoby mám tak na sto let :slight_smile:))
8. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo ozvala se mi dnes paní z Slovenska na ty jehlice, že už mají připravený balíček, čekají jen na peníze, ale omlouvají se, protože zapomněla poslat dispozice :slight_smile:
Takže jsem hned poslala korunky ať můžou jehlice dorazit..........všem vám děkuji a už se těším na balíček :slight_smile:
8. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha Tak super, že se ti podařili jehlice..
Dnešní, ale fotila jsem to teď večer, tak je to houby kvalita...ta okrová je ve skutečnosti sněhově bílá a ta tmavá je ve skutečnosti černá+zelený fosfor
8. mar 2011 o 21:48  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha no si milá, že si pochválila aj mňa, ale ja som sem dnes žiadne fotos nedávala :zipper_mouth: . Super, že ihlice budú...ozaj, čo s takými veľkými vlastne robíš?

baby ja asi prestanem chodiť do tejto témy. Ma deprimujete, keď tak rýchlo robíte :astonished: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink:
8. mar 2011 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozem sa k vam pridat? tiez mam hobby hackovanie ciapociek...a som stale pozerala do temy o hackovani a tam nikto uz dlho nic nepisala a vy sa v pleteni o hackovani bavite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak pridavam fotky nejakych mojich vytvorov :wink:
8. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ahoooj :wink: krasne!!! No my sme take pletiarko-hackoidno-vysivacie-palickovacie spojenie krasny a inteligentnych zien :wink: sup ku nam :wink: chi :wink:
9. mar 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Ďáble, moc hezké :dizzy_face: ..........já jdu fotit a pak jsem přihodím, tedy jestli to na tomto pc zvládnu :unamused:

@pata31 no jasně přidej se, výtvory taky moc hezké :dizzy_face:
prostě máme zase o jednu šikulku tady více :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 nevím, co s jehlicemi plete @iloha, ale já je používám na pletení kruhových sedel u svetrů a tady např. této vesty... já totiž nesnáším kruhové a nervy mi ujíždí :stuck_out_tongue_closed_eyes: když musí něco plást na nich a to jich mám doma asi 30kusů a nepoužitý-takže k ničemu...
9. mar 2011 o 08:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ahoj, moc hezké, jsi šikulka....
9. mar 2011 o 08:42  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ranko
:wink:
@pata31 jéé krásné výtvory a vítej :wink:
9. mar 2011 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, baby...ja zase len hackujem, zacala som pred rokom cca, naucila som sa podla youtube :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale tak mozno sa tu nieco priucim a ma inspirujete aj na ine rucne prace... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj ked uz teraz nestiham, bo mam objednavky od kamosiek, tak po veceroch do dvanastej len hackujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2011 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 já taky nesnáším kruhy, tak se vyhýbám velkému počtu ok, a právě že to co jsi vložila, bych ráda vyzkoušela, ale ty ponožkáže prostě zatím nemám :unamused: a sedlo co jsem chtěla dělat na vestu do kruhu jsem nakonec dělala na dvou a sešila na jedné straně, bylo to děsné a nesedí mi to, takže to leží ve skříni a čeká na rozpárání a předělání :unamused: tedy někdy :wink:
9. mar 2011 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 Paťka vitaj medzi nami, ja som tu tiež ešte len krátko, hačkovacie šialenstvo ma chytilo pred Vianocami :grinning:
Pekné, veľmi pekné čiapočky :wink:
9. mar 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak jsem děsně líná plést obrace, takže pokud je to možné tak pletu všechno na čtyřech do kruhu a jen hladce :grinning: , a na mě nebo mm, atd. potřebuju ty dlouhé, tak teď už to víte :grinning:
@zuzka72 a ta fosforová aj svieti? :grinning:
baby a vy za jeden den aj viac ciapociek spravite??? :confused: to sa mi este nepodarilo...ale tak zase cez den sa musim aj dietatu venovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mne to trva tak dva dni cca, podla toho, ako sa mi dari a ako vela na nete cucim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 no jak kdy, zimní dokážu tak tři za den (háčkované), pletené většinou jen jednu, někdy k tomu nákrčník.... no a háčkované většinou ty dvě dám........... ale co chodím do práce tak nic moc, většinou tak jedna večer, ale někdy třebas týden nic, protože se snažím aby i naše dítko, švagrovic holky a vnučka nebyly ošizeny :wink: Teď už delší dobu dělám vnučce svetřík, chybí mi asi pět cm rukávů, sešít, obháčkovat, knoflíčky a direčky, ale do toho dělám pořád někomu nějakou čepku, takže mi to tu stojí, protože jak píšeš musím se i věnovat dítku, vařit atd..... a ještě jdu občas do práce (pokud jsme zdrávy), takže času na hobby nic moc :grinning:
9. mar 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha juj, to som taka pomala? ale ked ja to neviem rychlejsie :sweat_smile:
ale hadam sa casom zlepsim este :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked ja musim stale pozerat, ze kde picham ten hacik...keby som nepozerala, tak asi by to slo rychlejsie ci co :grinning:
9. mar 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 taky jsem začátečník a čapku motám cca 2 večery :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tady je ............... :wink:
9. mar 2011 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok