• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@dievcatko84 nevadilo by ti, kdybych si dala tu mou myšku dělanou podle tvé na FB :wink:
10. mar 2011 o 20:37  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 šikulááááá tie sú krásne
@iloha bavlnená camilla to je ta 6/4 či iná???
10. mar 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ano ano to je dobry napad :grinning: :grinning: :grinning: uz aj utekam :grinning:
10. mar 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 no tak to bude asi ten problém, prečo mi to toľko trvá, lebo sa piplem s tým posúvaním. No a na tých tenkých ihliciach to veru vadí. Musím aj sťahovať, aby boli očká pekné...no ale je to pre môjho drobca, tak musí byť 100%-ná :sunglasses: . Už sa s ňou piplem tretí deň, ale dnes veľmi nebolo času. Keď robíte na tých ponožkových, nemáte také širšie očká tam, kde sa tie ihlice stretávajú? Mne sa to kedysi robievalo, teraz napríklad na ponožkách už nie, ale neviem, čo by to robilo na tých veľkých ihliciach...
10. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 mne sa to robi a neviem ako tomu predist, mozno staci len prax
10. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 mě už to nedělá, ale kdysi ze začátku jsem jen posunovala očka, měla jsem chvíli na jehlici např. 20oček a pak to posunula na 15 a td. prostě, aby to nebylo furt v jednom místě
10. mar 2011 o 20:51  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 tie opicky su svetove, sama si robila ci podla navodu? by som uhackovala pre tu moju opicu, teda za predpokladu ze ciapka cez noc narastie :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3136 podle tohoto, ale malinko jsem si to upravila...
10. mar 2011 o 20:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zienky, nemate nahodou navod na hackovaneho krtka? moje dieta ma krtkovu maniu, len oci otvori a uz krici ktkooo :wink:
10. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som vcera robila celenku :wink:
dnes robim taku obyc bielu ciapku...
10. mar 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 opičky suprové......... ty jsem ještě nedělala (budu muset vyzkoušet), ..........moje noční můra jsou !prasata! myslím peppa pig a tomík, jedna paní je po mně chtěla na čepky a ještě dnes se za ně stydím......poslala mi fotku nějakého obrázku a podle toho jsem je dělala, no děs
Petra se ozvala na fialovobílý baret :slight_smile:
10. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 nemám, záleží na utahnutí nitě nebo můžeš vždy za jednu dvě řady převést - posunout oko na jinou jehlici, tzn. přerozdělit a pak se to též nedělá
10. mar 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 a jak máš ty opičky velké? též těch 11 cm, jak je v návodu?
já nemám rmoc áda velké obrázky na čepičkách, přijde mi, že pak má to děcko přes celou čepku obrázek a je to zbytečně tlusté :slight_smile:
10. mar 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha Pepa Pig, nebo co to je :grinning: byla nedávno dobrá čepice na MMB z tím Peppa, ale nemůžu ji najít :confounded: asi ji stáhli, ale byla super......opičky jsem upravovala, takže mají 7,5cm....no drbačka s tím...tohle mě fakt nebaví :cry: ale jak píšeš, taky nemusím ty mega ozdoby, líbí se mi menší, nic velkého.. :wink:
10. mar 2011 o 21:38  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 zkusím dohledat foto, ale nemám pořád svůj pc.........
10. mar 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha to je ono to se mi líbilo, že je to přes celou, jako přímo pletené, ale jinak to prase neznám, ještě nás ta vlna nechytla :grinning: a ještě jedno http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1458
10. mar 2011 o 21:43  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 tak tady jsou !prasata"
10. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 paní byla nadšená a já se stydím jestě teď :slight_smile:
10. mar 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha prasata jsou super...taky asi dobrá drbačka.... :frowning2:

jsem zapoměla vložit tu jsem myslela http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6298
10. mar 2011 o 21:49  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 ta je dobrá ta vyháčkovaná :slight_smile:
no jsou děsná, nic ošklivějšího neznám........myslela jsem, že mě klepne, ale když se jí to líbilo tak jsem si oddechla, děti prý skákali radostí
10. mar 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 no nic, já dnes asi končím, musím ráno na středisko pro ukončení ošetřovačky a se sebou na rtg, a ta naše malá noční můra už asi týden přes noc děsně otravuje, má nějaké strašící noci, a většinou to skončí stěhováním k nám do postele a to se pak nikdo nevyspí. Takže už bych se docela ráda i vyspala, jinak bych taky nemusela být ráno k probuzení :slight_smile:
10. mar 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha dobrou :wink:
10. mar 2011 o 21:59  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 jo jo dobrou a nepřeháněj to :slight_smile:
10. mar 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha neboj jdu žehlit, žádnej háček už dnes :grinning:
10. mar 2011 o 22:03  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha čo blázniš...ja by som ani také len tak nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kúpila som vlnu Katka a nejak sa mi zadrháva na háku :angry:
Inak na tu pepa pig som minule čubrnela aj ja, ale tiež ho velmi nemusím...ale nápad je to perfektný, možno vyskúšam a budeme pepovať :grinning:
10. mar 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 ja už mám požehlené, som to stihla kým boli dievčatá vo vani... mm to už vzdal a zaľahol, tak tu straším sama
10. mar 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 dakujem :dizzy_face:

tie peppa pig ani ja nemusim, nastastie to Kubko nepozna, mal jedny slipy s nimi ale rychlo vyrastol tak som to rychlo odstranila a ni si nespomenul :grinning:
10. mar 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 samozrejme, ze nie, nevadilo! :wink:
Jaj ja som cela zdeptana, lebo som znovu dostala menzes :confounded: takze idem sa deptat ku haciku :confounded: paaaaa

11. mar 2011 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 Ďakujem. Na hlavičke vyzerá oveľa lepšie. Nenapadlo ma, že by to mohla byť táto.
@teri3 Ďakujem. Vzor bude hračka, len to pridávanie bude najlepšie podľa strihu ako si to robila ty.
Neviete mi ešte poradiť ako by sa mohol robiť tento vzor? Už som to sem raz dala, ale nikto nereagoval...
11. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok