Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

iloha
14. mar 2011

@zuzka72
@lucia32 holky kadeřnické pomůcky ...cca od 70 Kč

iloha
14. mar 2011

@ankan tak nevím, jestli to okoukáš, zkus to a uvidíš, lépe se mi to nepodařilo nafotit 😵

iloha
14. mar 2011

juj koukám, že se to seřadilo jak chce.....zkusím znovu

iloha
14. mar 2011

obr. 1 řetízek

iloha
14. mar 2011

2. dělání DLS

iloha
14. mar 2011

3: uzavření DLS

iloha
14. mar 2011

4: další řetízková oka a další DLS

zuzka72
14. mar 2011

@iloha jasně pošlu vydržte holky...zítra jo, dnes to pohledám, ale raději si nechám fóra do zítra 😉

iloha
14. mar 2011

Zuzi, to je pro Petru............ 😉 Model nechtěl pózovat.............. je to bílá a temně fialová 😉

iloha
14. mar 2011

@zuzka72 vklídku

dievcatko84
15. mar 2011

@zuzka72 to by aj mna ten navod zaujimal 😉 prosiim 😉

zuzka72
15. mar 2011

Holky prosím vydržte já od rána lícu po doktorech a všude čekám, jako idiot , moč, EKG, interna, obvoďák a to kvůli debilní imunitě......dám kluky spát a jdu to najít...

zuzka72
15. mar 2011

Tak holky jsem v koncích čumím do toho, našla jsem spoustu věcí co jsem kdy hledala , ale návod zatím ne, to je zákon schválnosti, nicméně hledám dál, ale je to úplně jednoduchy už i z té fotky to jde vyčístale hledám...

daniella74
15. mar 2011

@zuzka72 tak toto je fakt nádherné.....super aj do krstu 🙂

dievcatko84
16. mar 2011

@zuzka72 joj tak sa nalietavas...a aspon dobre mas vysledky? ci to s chlapcami? A za navod sa netrap, ak najdes bude fajn,ak nie tak to skusime nejako vycitat. aj ked ja som z toho debil 😀 chi 😉 ale bude snaha 😉

lucia32
16. mar 2011

Najnovšia bekovka

lucia32
16. mar 2011

Babýýý potrebujem poradiť...idem pliesť toto pončo http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3586&order=1 akou priadzou mám nahradiť tú Phildar? Je to na 50g návin 100 m...či rovno skok do predajne a hľadať?

zuzka72
16. mar 2011

@lucia32 krásná 😉 já bych třeba dala Elian....a pokud chceš při tom hledání jsem našla krásné ponča na děti a jiné přehozky 😝 přez ramínka, tak pošli email -přepošlu

@dievcatko84 no se sebou, ale stojí to za prd, nějaká imunita...a honí mě od čerta k ďáblu 😖 ale kluci lítají se mnou, tak se jim to v těch čekárnách moc nelíbí 😠

lucia32
16. mar 2011

@zuzka72 Elian klasik? Z tej som robila minule čapicu. Tam velky rozdiel nie je... skočím a uvidím, treba mi bielu ružovu a červenu, či cyklamenovu, tak uvidím čo bude na výber 😉 a ihlice potom už nechať tú velkosť? Či hodiť o pol čísla menšie?
Ponča hod tu ... wawka@centrum.sk
A vela zdravíčka 😉

zuzka72
16. mar 2011

@lucia32 děkuji, máš to tam, poslala jsem ti i jiné i vzorky atd.... tak se tím prolistuj, jsou tam krásné věci..

klarka1
16. mar 2011

ahojky ve spolek,
@lucia32 nádherná bekovka, tak musím nějakou zkusit 😉
můj poslední výtvor

háčkujete někdo i hračky??? Ondra má na spinkání méďu, je už fakt strašnej, ani vyprání už nepomáhá, tak jsem myslela, že bych mu nějakého umotala, nemáte návody na nějakého toho méďu??

dievcatko84
16. mar 2011

@klarka1 no ja robim vela hraciek 😉 na mmb najdes toho spustu ;)

@zuzka72 mozem ta aj ja poprosit za tie navody? zuzanka84@centrum.sk 😉 dakujeeeem!!! :-*

dievcatko84
16. mar 2011

@klarka1 a posledny vytvor pre dcerku k vcerajsim narodeninkam 😉

dievcatko84
16. mar 2011

neviem preco mi to tam nedalo 😖 tak skusim este raz, snad sa podari 😉

dievcatko84
16. mar 2011

nejde to :-s

dievcatko84
16. mar 2011

este jeden pokus a vzdavam to 😉

iloha
16. mar 2011

@dievcatko84 no to je věciček 😵
to já jen želvu a hada a jednu šílenou panenku, tu ani nemám nafocenou a nevím kde skončila, byla to "zlatovláska" podle Terezky

iloha
16. mar 2011

no chtěla jsem vložit fotky a nějak jim to tady zlobí ☹

iloha
16. mar 2011

@zuzka72 já se taky prosím hlásím o vzorky 😉 - mailík znáš děkujuuuuuuuuuuuuuu

zuzka72
16. mar 2011

@iloha já ho už asi nenajdu-pošli mi ho

@dievcatko84 odesláno jo a na druhym PC toho mám víc, tak pošlu až to zkopčím.... 😉