• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@iloha odesláno...
16. mar 2011 o 19:18  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, už koukám :slight_smile:
16. mar 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha pak pošlu další... :wink:
16. mar 2011 o 19:52  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 TO nestihnu snad ani prohlédnout, natož vyzkoušet :grinning:
16. mar 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. mar 2011 o 20:04  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 nevím přesně co se tu posílá, ale pokud jde i o háčkování, prosím tak do mailíku děkuji
16. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včerajšia
17. mar 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka72 ake navody tu riesite?
ak e to nieco zaujimave poprosim aj ja o zaslanie :wink:
Hackovala som malemu ponozky a riesim tie protismykove bodky na chodidle.
Dala som tam farbu na sklo ale nejak to ta vlna vpila a neviem co teraz?
Neviete ako mam tam tie protismykove bodky urobit?
17. mar 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa http://www.brydova.cz/radka-sije/29-radka-sije/622-ruzicka-ze-stuhy- :wink:

@zuzuh no ja mam jednu teoriu :wink: tiez to chcem vyskusat,ale myslim, ze bude fungovat. Viem, ze existuje taka farba na to, ale ja som rozmyslala ked som lepila ocka tavnou pistoulou, ze v podsate kedy sa spravili take bodky z pistolou na spodok tak tiezb y mohli byt ako protismykove :wink:nie? :wink: ja vela robim s tavnou, ci len odzdoby a prilepim na spajdlu a prestriekam farbou a je to pekna ozdoba do kvetinaca :wink: ale podla mna by sa aj takto dalo vyuzit toto lepidlo a existuju aj rozne farebne lepidla :wink:
17. mar 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh pošli mi email-odešlu... :wink:
@lucia32 krásná :slight_smile:
17. mar 2011 o 15:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh já dával takovou tu barvu v tubě na textil 3D...
17. mar 2011 o 15:42  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 a nevpije ti to do tej vlny?
17. mar 2011 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh odesl´áno ..no nevpilo se, je to hustý, dělala jsem s tím i bodýčka... :wink:
17. mar 2011 o 16:33  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Vdaka. :slight_smile:
Krasne veci - len potrebujem este jedne ruky alebo aspon dlhsi den :wink:
17. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh to já taky :grinning: ž se těším, jak budete holky tvořit a vkládat fotečky, já ráda prohlížím :dizzy_face:
17. mar 2011 o 20:09  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte, zienky...pridavam svoj posledny bodkovany vytvor...a idem dalej makat na chlapcenskej bekovke :wink:
@lucia32 pekna kyttinka :dizzy_face: ja som mojej malej robila zimnu kyttinkovu :wink:
17. mar 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 jej to bodkovane je krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som momentus seknuta takze hacik ani ihlice nehrozia ale musim spravit malemu papucky lebo sme jednu vytratili a nemam pre neho
17. mar 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a starsi chce kyttinku :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah dik :dizzy_face:
a ja som papucky este nerobila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz som zacala robit tento sal, len ine farby...bekovku mi treba uz len silt, ale cakam este na rozmer hlavy, teda hlbky, aby dobre sedelo, tak uz makam na dalsom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh no dnes zhodou okolnosti som prisla ku nasim a mamina mi dala casopis s detskymi papuckami :wink: a tam je napisane, ze sa podosva robi s latexom, ze to sa normalne so stetcom pripadne s hubkou dava, lebo, ze stetec sa potom neda rozondiat od toho. To sa zahreje a tak stuhne. :wink: ale aj tak chcem skusit to lepidlo z pistole :wink:
18. mar 2011 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ďakujem...to bodkované som minule na nete obdivovala aj ja, tiež ho mám v zozname, čo chcem uháčkovať :grinning: A dokonca aj ten šálik mám na pláne a k nemu baretku :slight_smile:
Teba som sa ešte nepýtala :grinning: ako začínaš placku? Hľadám ideálny tvar, aby sedel pekne na hlavine, teraz som robila zas inak a sú tam ešte nejaké muchy, musím to vylepšiť...pretože m e sa ten najviac háčkovaný základ zdá nejak špicatý...že 12 ..112 ... 112
18. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no tak hadam ti to spravne napisem, bo stale mam chaos, ze ktory je kratky a dlhy stplik...kratky je bez nahodenia, ze? :sweat_smile:
takze ja si spravim 4 retiazkove ocka, do toho 10 KS, dalsi riadok 2 DS do kazdeho ocka...a potom uz klasika 12, dalsi 112...a je z toho pekna placka...a ja hackujem z camilly :wink:
18. mar 2011 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 dik, vyskúšam...camilla už nakupena, tak to skúsim takto
18. mar 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 ved ja som tiez este papucky nerobila tak uvidime co z toho bude :grinning: sal krasny tusim aj ja budem taky potrebovat :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 vyzera to dost kompikovane s tym latexom.
Asi fakt skusim tu pistol :slight_smile:
18. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah ale ten salik som nerobila ja, to mam len jak vzor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: potom pridam moj vytvor :wink:
a keby som mala viac casu, tak by som chcela malej spravit vesticku...len nejako nestihacka, mam kopec objednavok na ciapky :wink:
18. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzuh a co silikon v pistoli mě tak napadlo :sweat_smile:
18. mar 2011 o 19:22  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 ved to vravime :wink: len ci to nebude tlacit, ze predsa tvrdsie..hm...ale bude aj masirovat nozku, ci? :wink: :sweat_smile:
18. mar 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72
@dievcatko84
Este neviem. Musim uhackovat nove a vyskusam. Dam vam vediet.
18. mar 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 aha ja som myslela ze ides robit uz druhy, no ale to je jedno lebo je to pekne a aj tak mi to bude treba :grinning: hlavne teraz na leto :grinning:
18. mar 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok