• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@zuzka72 sak to, ze kym vsetko porobim, venujem sa malej, tak je vecer sedem hodin a potom hackujem, len uz toho vela do polnoci neporobim, kedze este aj na pc som...ako aj teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pata31 :grinning: no jo, každej den není posvícení, alespoň se to tak říká..., já chodím spát tak kolem 2hod, tak mám spoustu času...
22. mar 2011 o 23:02  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste ale sikovne :wink: Ja teraz robim pre jednu znamu svetriky pre jej babatko, vikend u nasich 170km od nas a vcera v Trencine 325 km od nas :wink: Takze nestihacka :wink: ale tu su moje najnovsie vytvory (ake i/y tu je? :sweat_smile: ) a este potrebujem dnes dokoncit vlka do rozpravky o troch prasiatkach a pokracujeme vo svetrikoch :wink:
23. mar 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha zaujala ma jeho praktickosť, ale hlavne by bol super na tuniské háčkovanie čiapky... Ale pochybujem že by na Slovensku niečo také mohlo byť :frowning2:
23. mar 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram, ze to nevidiet dobre na fotke :wink: je to fotene v noci :wink: ta vesticka ma vpredu vzor kravaty :wink: ked si to dietatko oblecie tak ma akoby kravatu zapnutu :wink: a tie macicka a psicek su z ponozky :wink: nechcelo sa mi uz hackovat :wink:
23. mar 2011 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, že už je po zime ale nedalo mi to podeliť sa s Vami čo som objavila. Mám aj návod , ale v angličtine.
Pre deti ako stvorené
23. mar 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čo poviete na túto čiapku? Pre chlapca aj pre dievča :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Návod tiež v AJ.
23. mar 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
krasne veci ste pridali
@pata31 salik je super :dizzy_face: :dizzy_face:
@ankan ciapka paradna, mozno by som na zimu porobila obom nieco take
no a ja som konecne dokoncila tu ciapku, uz som ju chcela parat, vecer pidam foto a konecne mozem zacat nieco ine :slight_smile:
23. mar 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a rozpravocka hotova :wink: verim, ze potesi deticky v skolke :wink:
23. mar 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 to je nááádhera... a budeš to diviadielko aj hrať? :grinning: :grinning: len sa pýtam :wink:

MMCH ked hačkujete bekovku z camilly KS hačkujte menším, väčším, či rovnakym háčikom? Pri vlne som brala menší, minule som robila s rovnakym KS a kšilt s menším, ale z camilly som ešte nerobila...
23. mar 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 dakujem :wink: No my ideme s dcerkou do skolky na babkove divadielko o Troch prasiatkach. A kedze sa ku mne mimoriadne krasne spravala riaditelka ked som sa bola informovat o zapise do skolky tak som jej toto chcela dat ako prekvapenie, aby mali deticky, aby sa mohli hravat, aj ked tam nebude pani "babkarka" :wink:
23. mar 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 krásny skutok :hearts:
23. mar 2011 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 :wink: Vies, strasne som bola zdeptana z pristupu riaditelky jednej Presovskej skolky a ked som sa ozvala tejto nasej v dedine tak bola taka uzasna. Este som sa jej tam aj pekne vyrevala a ona sa krasne venovala dcere, dokonca ta jej sedela na kolenach a vysvetlovala vsetko na co sa jej pytala :wink: bolo super :wink: Takze viem, ze to padne na urodnu podu :wink:
23. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 a kedy ideš odovzdávať? som zvedavá na reakciu
23. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teri3 31-veho :wink: preto som aj nedala na FB fotky, aby to bol prekvapko aj pre ine mamicky z nasej dediny :wink:
23. mar 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah napíš mi cez IP mailovú adresu a pošlem Ti návod.
23. mar 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jak to dopadlo s tou Emiko, domluvili jste se???
24. mar 2011 o 09:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 ty jo...krása, to bych nedovedla, to je paráda a jak to máš krásně vyšperkovaný, kaťata ozdůbky, no super... :wink:
24. mar 2011 o 09:13  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Zuzi mám baretku doma, ale zatím jsme se nesešly......já jsem doma až tak po třetí (pokud nejsme nemocní) a Petra je k dispozici různě a chtěla by se sejít :slight_smile:
24. mar 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha jé vy jste i z jednoho města? tak to je super, to jsem ráda, že to tak dopadlo :wink:
24. mar 2011 o 10:15  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zírám co toho zase přibylo........já nic nedělala, jen pracovala :unamused:
24. mar 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha vies, ze by som niekedy aj ja sla...mne uz hrabe zo vsetkeho :confounded: Dnes den blbec..nic nestiham, upratala som akvarko, umyla okna a upratovanie st ym spojene :confounded: tak sme boli vonku s malou na obed zase nespala a poobedie cele vonku, teraz padam mrtva a ked si uvedomim, ze nestiham robit svetriky tak mi je do placu :confounded: jaaaaj...a zajtra navsteva :confounded:
24. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 to já bych potřebovala umýt okna doma, pak ve 2. bytě v nymburce, uklidit, vyžehlit.............
24. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 no ja nestiham ani upratovanie, ani okna ani svetriky a tiez mi zo vsetkeho hrabe :grinning: ale totalne :sweat_smile: este aj Kubko bol dnes ako sto certov, hruza

fuj a stale som tu capicu neodfotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včerejší pro známou-má 3 děti..ještě, že nemá víc dětí :grinning:
25. mar 2011 o 09:30  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 ale velmi pekne zladene!! ;)
25. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jedna na zakázku...
25. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 vemi pekné... tiež urobím svojim chlapom na jeseň
25. mar 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som robila bodkovanu bekovku....nejako su oblubene tie bodkovane :wink:
@zuzka72 velmi pekne tie ciapocky :slight_smile:
25. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 to je paráda. Perfektná inšpirácia... :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok