Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

asistentkarvv
1. jún 2013

@broucek2 jůůů to je nádhera 🙂 ale na mě moc těžký kalibr. Až si to doděláš určitě dej fotečku jak ti to sluší.

Já přemýšlím, že bych udělala svetr pro sebe, ale nějak se toho bojím...Navíc jedině černý a to moc není na to mé noční háčkování... potom na to špantně vidím.

Nyní mám rozdělaný svetr pro dceru a přemýšlím o ponču a hlavně, bych chtěla dokázat tu "zatracenou" kapucku.

joannas
1. jún 2013

@samanta001 ako si robila ten kvietoček? 🙂

broucek2
1. jún 2013

@asistentkarvv není to tak složitý. Dodělání bude ještě na dlouho. mám hotová záda háčkem 3,5 a moc to nepřibývá, prototže je to pořad delší a delší řada

samanta001
1. jún 2013

@joannas Mám půjčeno z mimibazaru - Na stahovací očko udělám 14 dlouhých sloupků.V druhé řadě každý sloupek rozháčkuji na dva dlouhé sloupky,takže mám 28 sloupků.Potom dělám okvětní lístky a to tak,že jsou z dvakrát nahozeného dlouhého sloupku a to,že do prvního,druhého a třetího oka udělám dva dvakrát nahozené slouhé sloupky a do čtrvtého oka krátký sloupek

samanta001
1. jún 2013

Nevíte tu proším někdo jak na bekovku, aby seděla na hlavičku, nějaký vzoreček podle obvodu nemáte? Děkuji

olina22
1. jún 2013

@fatima30dakujem ale ja som to robila podla obrazku a zda sa mi ze som ho vydela tu na mmb

yarnie
1. jún 2013

Letný chlapčenský z catanie.

lussy23
2. jún 2013

@yarnie nádherná

yarnie
2. jún 2013

@lussy23 dakujem 🙂 bola to makacka s hacikom 2,5 na velkost na 4 roky. Ale som spokojna, vyzera presne tak ako som si ju vymyslela 🙂

tiffanka
2. jún 2013

Ahojte baby. 🙂 Aby ste si nemysleli, že som na vás zabudla, tak prihodím sem pár mojich výtvorov. 🙂

tiffanka
2. jún 2013

... trošku sa mi toho nazbieralo, keďže foťák obchádzam :D...
Ktorá sa vám páči najviac?... ak sa vám teda vôbec niektorá páči :D

5katarina7
2. jún 2013

@tiffanka všetky sú krásne 🙂

tiffanka
2. jún 2013

@5katarina7 dík 🙂 ... to 😉 som chcela počuť! 😀 😀 😀 ..ale nieeeeeee naozaj...

blka
3. jún 2013

@tiffanka Všechny jsou pěkné. U mně vyhrává berušková 🙂

grenka
3. jún 2013

@miruska76 ahoj ten navod na satocky je popisany presne podla obrazka?z akej vlny si ich robila?krasne su

pitruskaskarolinkou
3. jún 2013

Ahoj děvčata, po delší době jdu vložit dílko, co jsem si udělala pro sebe 😉 Byly to nervy a párání 😅 , tak snad to stálo za tu práci... ? a taky doufám, že je LETOS budu mít příležitost obléci 😝 😀 😅

lemge
3. jún 2013

@tiffanka krasne,naozaj vsetky 🙂 mne sa najviac paci lienka-je taka milená 🙂

babatenko
3. jún 2013

Ahojte, dosť dávno som nič nepridávala, tak posielam - toto sú niektoré posledné 🙂

babatenko
3. jún 2013

a ešte som sa chcela opýtať, pobrázdila som toho vcelku dosť a neviem nájsť nikde návod na túto kvetinku, ak ju niektorá spoznávate, stačí mi aj návod v AJ 😵

asistentkarvv
3. jún 2013

@tiffanka jsou všechny krásné 🙂 za mě beruška, liška, kuřátko a kočička 🙂

@pitruskaskarolinkou hmmmmmmmm fakt dost dobrý 😉 jsi šikulka 🙂 Já ten návod mám též uložený z MMB, ale v životě se do toho nepustím 😀 navíc na to nemám vůbec postavu 😝

pitruskaskarolinkou
3. jún 2013

@asistentkarvv díky 😉 Jj inspirací mi byl návod na MMB - hodně mamin se na ně vrhlo 😅 Já ale návod přestala chápat po uháčkování prvních 20 cm 😀 😅 Takže ve finále jsou to uplně jiné šaty - teda s jiným vzorkem. Pomohlo mi to, že jsem věděla, jak zhruba velké je mám udělat a pak ta vrchní část, kterou jsem si ale taky uzpůsobila a výsledkem bylo to, že jsem to pak musela šikovně na různých místech sešit, aby mi nevypadly vnady 😅 dokonce už byly hotové někdy minulý týden a já je do půli rozpárala, nebot jsem v nich byla jak špekáček 😅 Takže docela nervy, uznávám 🙄 😀 Ale tak snad budu mít příležitost je provětrat, když máme takové horké léto už ted 😀 😅

steva
3. jún 2013

@babatenko http://www.garnstudio.com/lang/cz/search.php?ac... mozno pomoze,su tam super navody na kvietocky a ine

janabanc
3. jún 2013
matylda18
3. jún 2013

@tiffanka všetkyyy 🙂

matylda18
3. jún 2013

@pitruskaskarolinkou waw tie suuu 🙂

asistentkarvv
3. jún 2013

@pitruskaskarolinkou jsi fakt šikovná 🙂 smekám 🙂 a o párání mi ani nemluv... já už týden háčkuju každou volnou chvilku + v noci a již 6x jsem to téměř celé vypárala... Už toho začínám mít plné zuby a řekla jsem si, že nyní poslední pokus a jdu od toho 🙄 týden veškerého času v ..... a výsledek žádný jen jsem naštvaná. Navíc za to může trošku dcerka, jelikož vůbec nespolupracuje - nechce si to vyzkoušet a pak to vše musím párat.

blka
3. jún 2013

@janabanc Ty máš taky háček s vrtulkou, ne? Hoď odkaz, kde se kupuje 😀 😉

janabanc
3. jún 2013

@blka 😀 to iste my hovori aj manzel

sjuz
3. jún 2013

@tiffanka vsetky su krasne, ale lienka je najkrajsia 🙂

miriamka
3. jún 2013

Ahojte...poradite,ako spravne menit nitky ked hackujem adidas ciapku?