Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

cenculinka
11. okt 2012

ahojte, dievcata neviete mi poradit, aku dlhu mam hackovat ciapku? nasla som na nete super velkostne tabulky, ale nikde som nemohla najst aka dlha ma byt ktora ciapka ☹ a nerada by som nejaku kratku alebo dlhu spravila, aspon orientacne by mi stacilo, ze ako hackujete, ked nemate moznost skusat na "modelke" 😀 dakujem za radu

denisa121
11. okt 2012

@tretulka dakujem ti krasne, vsetky tie ciapky su nadherne.. teraz robim "nakrcnik" a potom sa pustim do tej ciapky.. 🙂), este raz dik

zabulka1
11. okt 2012

@letuskah dakujem

nherry
11. okt 2012

@zuzkaamato wau krasna! Z coho si to prosim ta hackovala?

pitruskaskarolinkou
11. okt 2012

Ahoj holky, prosím poraďte mi nějakou pěknou přízi, vhodnou na zimní čepky, aby byly pěkně teplé (nepodšívám fleecem), pořád se nemůžu rozhodnout pro objednání, protože mají i zároven ty zimní nic moc pestrou paletu barev 😒 budu vděčná za tipy 😉

zuzkaamato
11. okt 2012

@nherry jeej, dakujem. Hackujem z Red heart baby zatial a veeelmi dobre sa mi s nou robi.

nherry
11. okt 2012

@zuzkaamato dakujem. Ja vacsinou pouzivam camillu pre synovca a neterku ale pre malu potrebujem nieco jemnejsie ved je predsa este mimco 🙂

evicka1
11. okt 2012

ahojte žienky moje. idem sa chváliť 😅 s ihlicami to dopadlo celkom fajn mame aj šapicu...jednen krásny usmev v nej od Huga

evicka1
11. okt 2012

este to chce sa naucit copicky pletene a je to

zuzkaamato
11. okt 2012

@nherry camillu chcem vyskusat aj ja, ale asi az neskor. pre mimco je super tato red heart, je fakt makucka..🙂

jujka7
11. okt 2012

Ahojte,chcela by som poprosit o radu alebo skor postup ako spravit brmbolec na usianku,začala som hačkovať a neviem si s tym rady.Vopred dakujem.

lussy23
11. okt 2012

@evicka1 krásne aj chlapček

lussy23
11. okt 2012

@miruska76 krásne a aj deti
@majkak99 krásna aj modelka
@tretulka krásne výtvory a aj dcérka

lussy23
11. okt 2012

@mimkaa2607 krásnučký výtvor a aj modelka
@lumimi krásne aj synček
@mirenkam nádherné papučky
@adel22 krásna

alenka777
11. okt 2012

@acim aká to je prosím vlna? je krásna 🙂

adel22
11. okt 2012

@lussy23 Dakujem, uz mam aj druhu a budu aj papucky🙂

katy2
11. okt 2012

Ahojte hackarky 🙂
Pridavam aj ja nieco zo svojich vytvorov - len tie, co som stihla nafotit, nieco som podarovala bez odfotenia....

jujka7
11. okt 2012

už som našla

zuzkaamato
11. okt 2012

dnesny vytvor 🙂

miriamkapa22
11. okt 2012

prosim, aku priadzu-vlnu si na tuto ciapocku pouzila?

cenculinka
11. okt 2012

@nherry dakujeeeeeeeeem velmi velmi pekne, presne toto som potrebovala 😀 diiiky 😀

miriamkapa22
11. okt 2012

@zuzkaamato jejje teraz vidim, ze je to sovicka a nie ciapocka, pekny vytvor, budem rada, ked mi povies nazov priadze 🙂

zuzkaamato
11. okt 2012

dakujem🙂 je to z red heart baby, je to makucka priadza a kedze mam male mimco, tak som si vybrala tuto. A aj farbicky sa mi pacili 🙂

nikina17
11. okt 2012

@zuzkaamato krasna ciapocka, priadzu z Red Heart mame aj my, aj tu baby dream taku uplne makku. Este som z nej ciapocku neurobila, ale uz sa na to velmi tesim 😀

nikina17
11. okt 2012

@katy2 krasne, mohla by som poprosit postup na ten vzor co mas na ciapocke na 2.obr.? Velmi pekne dakujem

natalitimk
11. okt 2012

holky potrebujem radu:ako robite tie vystuple čiarky je neviem ako sa to odborne vola ale asi tie reliefne stlpiky že vam ich je tak vydieť ja som to skušala a mna zanikaju. 😒

dendinka
11. okt 2012

@natalitimk ahoj, sice jsem v tomto tématu poprvé, ale taky háčkuju, jsou to reliéfní sloupky, možná jsi je nedělala dobře, nebo taky dělí se na přední a zadní reliéfní sloupek, tak jestli jsi udělala ten zadní, tak možná proto ti zanikaly
na tomto odkazu je video, jak se dělají obě varianty, tak třeba pochopíš, jestli jsi to dělala jinak, nebo jsi dělala ty zadní

https://www.youtube.com/watch?v=HZ1EPQWFaB0
nella0305
11. okt 2012

Chystáme další balík přízí na Slovensko, posílat budeme 16.10, rádi bychom vše uzavřeli do nedělního večera. Vybírat a objednávat můžete zde: http://www.ganella.cz/pletaci-hackovaci-prize/ , platí se pouze slovenské poštovné. Více o posílání na Slovensko najdete zde: http://nahaciku.blogspot.cz/ 🙂

katy2
12. okt 2012

@nikina17 ciapky 1, 2 a 6 su ten isty vzor 🙂 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=487