Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

katkabb1
10. jan 2012

@janina_sun ďakujem veľmi krásne, nejak som to nevedela nájsť 🙂))

mariana0915
10. jan 2012

babulky potrebujem poradiť ☹ Pd ma byt viac prehlbenz ako ZD že?????jedna sa o strikovanie ukončenie ☹

deniskateniska
10. jan 2012

@lucim hackujes aj drobcekovi v brusku? aj ja sa snazim ale vacsinou len z hlavy momentalne robim svetrik uz mam vesticku hotovu a este rukaviky len mi dosla vlna dufam ze zajtra skocim do mesta a dam foto 🙂 🙂

deniskateniska
10. jan 2012

inak kocky ako som teraz lezala tak som zacala ze na dlhsie svetriky alebo tak - vzdy mi dosla vlna 😠 a z postele som vstat samozrejme nemohla.. a inak som zistila ze hackovanie je riadna droga... 😠 😀 😀 😀

nezbedna02
10. jan 2012

chcela by som sa naučit hačkovat ale nemam ani šajnu ako sa to roby kde sa to da naučit dakujem

nella0305
10. jan 2012

@silvia_pp já používám 2,5 na čepičky a 3,5 třeba na kabelky

silvia_pp
10. jan 2012

@nella0305 ďakujem 🙂 bežím zajtra kúpiť...

deniskateniska
10. jan 2012

rukavicky - neviem ci som uz davala tuto foto, no a dnesne topanocky pre drobceka zo zbytkov vlny co som mala .. este mi asi aj jedny vydu 🙂 od nudy som robila 😀

deniskateniska
10. jan 2012

@nezbedna02 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=23 tu su videa co mne pomohli tiez som sa ucila nedavno... a z tejto stranky som si to vytlacila a tak som sa ucila .. za den som to mala zmaknute 🙂

letuskah
11. jan 2012

@nezbedna02 podla videi, aj na you tube je toho vela, ale hlavne musis hned skusat co vidis, ja som to tiez zmakla za vecer zaklady a teraz som prebornik v parani 😀

hajanka
11. jan 2012

celenka

lucim
11. jan 2012

@deniskateniska ano, prvu ruzovu ciapocku s botickami uz Terezka ma, teraz rozmyslam, ze nieco zelenkave by bolo fajn , s bielymi kytickami. 🙂 a pekne hackujes, fakt je to droga. ja som zacala v oktobri 2010 a hacik som z ruky v podstate na dlhsie ako 3 dni tusim nepustila. ..iba ked som si odbehla k papierovemu pleteniu. 🙂

deniskateniska
11. jan 2012

@lucim 🙂 ja som si dnes bola omrknut vlny - tak pridu v pondelok sa vytesujem dnes som len vlnu na rukavy kupila dorobim a budem netrpezlivo cakat do pondelka 😀 aj zelenkavu som si objednala ... no a hacik som chytila fuuuu asi v oktobri ale 2011 😀 odvtedy som ho nepustila mm ten ma niekedy prosi aby som to pustila z ruky 😀 sice zafrfle ze miniem na vlnu ale tak vidi ze mam nieco pri com sa odreagujem tak ma neha tak 🙂

zuzka72
11. jan 2012

¨Tak už mi zase stopli album....ajajajajaj 😵

lussy23
11. jan 2012

@deniskateniska nádhera
@hajanka krásna je

lussy23
11. jan 2012

@iloha @lucim @julianka777 krásne vecičky

hajanka
11. jan 2012

@lussy23 dakujem

rene82
11. jan 2012

konečne nahadzujem vecičky som rom bila ako vianočné darčeky

rene82
11. jan 2012

aha, tak akurát kukám, že tieto fotky som už nahrávala. to je tak, keď teraz nemám net a nahrávam to od inakadiaľ 😅

nikuska4
12. jan 2012

ahojte..............háčkujete niekto s vlnou lada luxus,alebo perleta luxus?Poradte mi ,je to ešte na zimnú čiapku vhodné,či nie?A gloria vyzerá tenšia,či sa mýlim???Znalkyne poradte prosíííím ☹

lussy23
12. jan 2012

@rene82 - nádhera

letuskah
12. jan 2012

@nikuska4 ja som teraz kupovala ladu luxus na pulovrik starsiemu a kludne aj ciapku zimnu by som spravila, ja to strikujem tak hackovane bude tuhsie a tym padom neprefuka

nikuska4
12. jan 2012

@letuskah a kde si ju kúpila ,tam niekde u vás či cez internet

letuskah
12. jan 2012

@nikuska4 v meste v galanterke, cez ich www sa to neoplati lebo si uctuju 12,50 ku kadej objednavke a videla som ju na mmb u tejto baby http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12894257 ma rozne farby

zuzka72
12. jan 2012
lussy23
12. jan 2012

@zuzka72 krásne čiapočky

janina_sun
12. jan 2012

@zuzka72 Zuzi, tak ty čepičky jsou luxusní !! to vymýšlíš sama nebo je děláš podle nějakých návodů??? tou opravdu božské !!!

zuzka72
12. jan 2012

@janina_sun Dělám podle fotek, nebo jen z nápadu z hlavy..já neumím vzorky, jako ty rozpisy, značky, takže návody mi nic neříkají 🙂 Proto když po mě někdo chce návod tak to má opravu po lopatě, že by to i dítě pochopilo 🙂

janina_sun
12. jan 2012

@zuzka72 a myslíš, že bych Tě mohla o nějaký návod po lopatě poprosit? 🙂

namiminka
12. jan 2012

Ahoj objevila jsem na Fleru úžasné capáčky http://tinyurl.com/73z6w4u přála bych si také takové umět udělat. 🙂 Myslím, že si nějaké pořídím a okouknu je. ;) Jsou slaďoučké 😲