Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

vierka0
5. nov 2012

chcem sa vas opytat kocky, robili ste niektora z priadze rachel ? ak ano, akym hacikom ?

monhla
5. nov 2012

@babatenko Ale farby si nakombinovala nádherné. /ja som si trúfla len na jednofarebnú a maximálne 2-farebnú verziu 😀 /

blka
5. nov 2012

@meggi0201 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5426 . Viděla jsem tam i návod na tu pruhovanou, jak máš obrázek, ale nemůžu si vzpomenout na název.

dandik
5. nov 2012

@meggi0201 Ten set nemá chybu, také jsem našla nyní návod na toho pejska a už se na něj chystám, je bomba...

symoona
5. nov 2012

Dievčatá poradíte mi prosím ako mám uhačkovať polokruh??? ďakujeeem

adrika79
5. nov 2012

@vierka0 Ja som robila husto 4 hacik, aby neboli diery... 😉

vierka0
5. nov 2012

@adrika79 dakujem 🙂 inak, ako si bola spokojna s tou vlnou ??

adrika79
5. nov 2012

@vierka0 Ja velmi, je makkucka akde maly haci, neprefuka, testovala moja starsia... kym som prisla na to, ako hackovat, skoro ma porazilo - nevidis, kde pichas hacik, ale potom je to super :D dam foto :D
inak je vsade vypredana - kto ma melirovanu hnedu rachel alebo svetloruzovu, odkupim baby :D dik

adrika79
5. nov 2012

Baby, kto ma zvysnu melirovanu hnedu Rachel, odkupim. vdaka.a 🙂

meggi0201
5. nov 2012

@blka jeeej super díííík ale má to perfektný názov, že homeleska aaach

adrika79
5. nov 2012

@vierka0 Moja starsia s Rachel :D

tiuska77
5. nov 2012

Ahojte šikovnice nemáte niektorá návod na mikulášske ponožky také veľké 🙂 Ak áno krásne Ďakujem 😉

luuca.b
5. nov 2012

@tiuska77 to bych brala taky..až něco objevíš něbo někdo pošle dej echo🙂

telinka
5. nov 2012

@lussy23 ano, je to pletene

vierka0
5. nov 2012

@adrika79 no ruzova je problem, vraj je vypredana do konca roka, ja som kupila odtial, akurat dnes dostali konecne bielu, tak som kupila 🙂 http://www.galanterialucia.sk/galanterialucia/e... ta ciapocka vyzera super, cim si to obhackovala ? juuuj, uz som uplne nadrzana na tu vlnu 😀 😀

vierka0
5. nov 2012

@adrika79 ozaj, ten salik je strikovany ? ja len hackujem, tak by som asi dala mame ustrikovat..

pippa
5. nov 2012

@adrika79 u nás mali aj hnedú melírovanú a ružovu a chceš pojdem sa zajtra kuknuť a dám vedieť, tú hnedu som si kupovala aj pre seba 😉

vierka0
5. nov 2012

@pippa ach ani nehovor, ja som uz kupila bielu ☹ 😉

meggi0201
5. nov 2012

@dandik síce na bundičke je medveď, takže na 100% zladené to nie je, ale malému sa strašne havo páčil, tak som mu ho spravila, ale poviem ti, na to, ako jednoducho ten návod vyzerá, trvalo mi to dlhšie, a aj som veru párala 😀

bisy
5. nov 2012

@tiuska77 Ahoj, ak vies po angl. tak tu je navod na tu mikulasku ponozku http://www.favecrafts.com/Crochet-for-Christmas...

janemari
5. nov 2012

Po dlhšej dobe,nové výtvory

meggi0201
5. nov 2012

@janabanc woow krásna, jednoduchá a pritom suprovo ukáže, paráda

meggi0201
5. nov 2012

@happy3 a môžem sa opýtať aký je názov tej vlny a nájdem niekde návod na takýto šál? ďakujem

mariana0915
5. nov 2012

čaute babulky nemate nahodou niektora navod,postup na zhotovenie(pletenim) nakrčnika??????

meggi0201
5. nov 2012

prosím prosím návod na háčkovaný volánikový šál? z vega, gita a pod. ďakujeeem mooooooc 😵 😵 😵

adrika79
5. nov 2012

@pippa Vdaka, budem velmi rada - hnedu melirovana by som vzala 2 klbka, ak nebude, staci 1. DAKUJEM :D 😉

adrika79
5. nov 2012

@vierka0 Ano, strikovany sal, ja mam radsej strikovane, su elastickejsie...

adrika79
5. nov 2012

@vierka0 Aj ja u Lucky nakupujem, hnedu nema, dnes som volala, obhackovane je to cyklamenove Tango...

meggi0201
5. nov 2012

@adrika79 ďakujem suprový ľahko zrozumiteľný návod ešte raz dííííky