Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

haniar
27. apr 2013

@yarnie 😉 rado sa stalo

broucek2
27. apr 2013
vera_vila
27. apr 2013

@broucek2 Děkuji!!!

lussy23
28. apr 2013

@joannas neviem, či dobre vidím, ale ja tam nevidim ten druhý koniec rady. Asi ste ho prehliadli, mne sa to tiež stávalo🙂 stači len vyparať ten kúsok, aˇby tam bol ten koniexc.

Al ak tam ten koniec je, len nie je na fotke, tak je to dobre.

e_vlny_sk
28. apr 2013

@vierka82 nakuknite na nasu stranku, popripade aj ostatné naše bavlny. V pondelok - zajtra odosielame novú objednávku do DROPSu ak chcete odtieň, ktorý nie je skladom, objednáme. Uzávierka objednávky je do zajtra deviatej ráno. Daša

vierka82
28. apr 2013

Minnie kompletík pre malú princeznu 🙂

dandik
28. apr 2013

MOHLA BYCH POPROSIT PLETAŘKY, ZDA NEMAJÍ ODKAZY NA PLETENÍ Z BAMBULKOVÉ PŘÍZE? TCHÝNĚ SI KOUPILA A MOC JÍ TO NEJDE...TAK SHÁNÍME VIDEO NEBO ČLÁNKY...DĚKUJI 🙂

broucek2
28. apr 2013

@dandik na mimibazaru a youtube toho je hodně

petulas
28. apr 2013

@vierka82 mohla bych poprosit o návodík 🙂 ?

petulas
28. apr 2013

ahojky ženský nemáte někdo návodík na nějakou hračku háčkovanou 🙂

vierka82
28. apr 2013

@e_vlny_sk dakujem moc uz som zohnala 🙂

vierka82
28. apr 2013

@petulas ahoj, ja som to len z obrazka robila, nemam navod 🙂

janabanc
28. apr 2013

MOj spokojny zakaznicek

broucek2
28. apr 2013

@petulas záleží na jakou, hodně jich je na mimibazaru a https://www.modrykonik.cz/fotoblog/hakunamatata...

blka
29. apr 2013

@vera_vila Děkuji za rady k šátku. Sice jsem ještě několikrát párala, než jsem přišla, jak přesně dělat ty "kytičky", ale už jsem na to konečně přišla 🙂

vera_vila
29. apr 2013

@blka Tak to jsem moc ráda...

vera_vila
29. apr 2013
maria1610
29. apr 2013

Môj najnovší prírastok:

e_vlny_sk
29. apr 2013

@tiffanka dík za tip, odložíme servítkovanie 🙂

tiffanka
29. apr 2013

@maria1610 nádharný je! 🙂 ... taký "vegeťák" 😀 ... úžasne sa ti vydaril. Návod máš odkiaľ, prosím?

tiffanka
29. apr 2013

Baby, zo Zlatej priadky môže aj obyčajný smrteľník objednávať, či len živnostník? Lebo je tam celkom zaujímavá cena na priadzu, ktorú potrebujem...len obrázky odtieňov tam postrádam 😕

asistentkarvv
30. apr 2013

Tak jsem tu kapucku ke svetru nezvládla ☹ jednou jsem to musela celé vypárat a druhý pokus jsem v polovině vzdala ☹ ach jo!
Takže výsledek je tento...

vierka82
30. apr 2013

@asistentkarvv ale ved kapucka je lahka, co ti tam neslo?

asistentkarvv
30. apr 2013

@vierka82 háčkovala jsem jí na přední díl a zadní díl. jako je na fotce ten límec.... háčkovala jsem to nejdříve na stejný počet ok a vznikl mi z toho jakoby dlouhý úzký rukáv 😝s tím, že bych to na vrchu hlavičky sešila. Tak jsem to vypárala a začala jsem znovu s tím, že jsem přidávala očka, aby to nebylo úzké, ale to mi pak zase nesedělo při sešití na vrchu hlavičky. Takže jsem to vzdala...

maria1610
30. apr 2013

@tiffanka píšem Ti IP

kackaj
30. apr 2013

Ahoj holky, poradíte? Netušíte, z čeho by mohly být uháčkované tyhle čepičky? Co byste tiply za přízi? Má to být 100% bavlna, nebo někde 80%bambus, 20% bavlna. Ještě se v přízích až tak nevyznám, tak ať hledám jak hledám, nemůžu na takovou natrefit. A návod na takovou dírovanou už jste někde potkaly? Mohla bych sice kontaktovat autorku (je to z fleru), ale přijde mi to blbé🙂 Díky předem za pomoc🙂

letuskah
30. apr 2013

@asistentkarvv vobec nevadi, mne sa to takto velmi paci, ten limec je uzasny 😵 😵 😵

@kackaj mne to pripada na nejaku camilu cataniu a ich sestry ale trojmo 😕 ale pekneeeee

letuskah
30. apr 2013

@kackaj take dierovane su aj na mmb.cz jedna tam bola podobna taka modro zeleno neviem aka, neviem ju najst, ked najdem dam link