Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

sylvia225
18. sep 2014

@me_to_you ja som teraz zháčkovávala deku ... hentie ružové ešte obháčkovala zelenou. spájala som háčkovaním, je to piplačka, ale pri zošívaní zasa navliekaš, dojde ti vlna, zasa navliekať a ked zháčkuješ ideš z klbka, jednoduchou retiazkou .... pekne očko s očkom na rube, ked si zvykneš, ide to šikovno a pekne to vyzerá aj na rube ... tie štvorce sú rovnaké, tak ti pekne sedia očká ... ja mám deku 18 štv. x 10 štv. spolu som ich urobila 180 zelené a modré 🙂

evaadam
22. sep 2014

Pletení pro charitu

Rádi pletete a háčkujete a chcete tím zároveň podpořit charitu? Pak se prosím podívejte na http://www.knit-a-square.com/ nebo na http://upletctverec.wordpress.com/ Ty druhé jsou zjednodušené, do češtiny přeložené internetové stránky organizace Knit a Square. Mne tato charita velmi oslovila a třeba zaujme i Vás.

slagy
22. sep 2014

Baby, ako spravit taketo nieco? Myslim ten vrch ,...myslite ze to pojde aj z camily?

slagy
22. sep 2014

Toto myslim 🙂

lulka06
22. sep 2014

@79marry Ako si o urobila, ze je ta ciapka tak krasne volna hore na hlavicke? Mas navod prosim?

79marry
22. sep 2014

@lulka06 neviem ktorú myslíš, ale v albume má k fotkám zväčša aj návod z kadiaľ som čerpala.

79marry
22. sep 2014

@slagy no ja by som to skúsila klasicky ako keď háčkuješ, len by som tú čiapočku spravila dlhšiu a vrch by potom prevísal ako šmolkovská čiapočka🙂

sonina08
23. sep 2014

Prosím dievčatá,
nemáte nejaké vhodné návody na dámsku čiapku?? Také niečo pre začiatočníčku, chytila som háčik aj ja.
ďakujem 🙂

adamo
23. sep 2014

@renca104 ahoj prosím ťa zohnala si návod na tú čiapku s uškami?

sindy12
23. sep 2014

@nika1985 ahoj kde by so nasla niaky navod na tutuo ciapocku sovicku🙂 dakuje

nika1985
23. sep 2014

Ahojte baby aj som zabudla pridat capise pre nase babule

nika1985
23. sep 2014

@sindy12 ktoru myslis?

veronikani
23. sep 2014

Čiapočka s nákrčníkom

veronikani
23. sep 2014
veronikani
23. sep 2014

Čiapočka na želanie 😉

sindy12
24. sep 2014

ahojte ja ak nahodou len by bniekto potreboval niaku priadzu mamina pracuje v galanterke a ma celko fajn ceny ak niektora by ste mala zaujem dajte vediet pozistujem niake priadze vlny🙂)

monika837
25. sep 2014

ahojte kocky, aj vy mate z priadze EVERYDAY BIG taku tvrdu ciapku?

davita
25. sep 2014

@79marry ahoj, poprosim, ja by som potrebovala zrozumitelny navod / nákres na tú perolejovú čiapočku, ak už si pridávala link, ospravedlňujem sa, nemám čas ani silu čítať celú tému, moc ďakujem .... aaaaaaaaaaa, moc krásne veci robíš 🙂

79marry
25. sep 2014

@davita https://www.modrykonik.sk/blog/janake/album/moj... myslíte túto? V mojom fotoblogu mám skoro pri každej fotke návod.

davita
25. sep 2014

@79marry ja uz to studujem, napadlo ma pozriet tam, moc dakujem 🙂 .... a budem sa opakovat ŠIKOVNICA ŠIKOVNÁ ste 😉

tikivikiniki
25. sep 2014

Setík na želanie

zuzuk22
26. sep 2014

Ahojte . Prosim vas . Poradte ako spraviť brmbolec z deckej priadze Priazda dolphin baby colors . Lebo akonáhle ju odstrihnem tak sa pára . Da sa to vôbec ? Dakujem

me_to_you
26. sep 2014

Dievcata z ba - najdem niekde v kamennej galanterke camillu ? Nevete nahodou? Chyba mi len kusok a nechce sa mi objednavat z netu

asemilka
27. sep 2014

@me_to_you ja som videla v takej malej galanterii v petrzalke... ale ci tam maju zrovna taku, aku potrebujes, to neviem..

turecianka
27. sep 2014

pletene rukami 🙂

aduuus
27. sep 2014

baby dajte tip na nejaké pekné čiapky a svetríky z priadze ako je dolphin, happy, bella soft .. 🙂 diky

janicca
28. sep 2014

baby ahojte aku vlnu použit na hruby sveter ? napr taketo niečo http://www.sashe.sk/KK-style/detail/stars ďakujem za info

miruska76
28. sep 2014

Miškovi na meninky ...

miruska76
28. sep 2014

na želanie ....

me_to_you
29. sep 2014

a mna by zaujimalo ako priadzu pouzivate na nakrcniky, aby bola aspon trochu hunata ale pritom "nekusava" a prijemna na dotyk 🙂 odporucte nejaku dievcata