Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

zuzuh
22. sep 2011

caute. Potrebovala by som navod na hackovanu PUMU.Viem ze sa to tu uz pre beralo ale nemozem to najst. 🙂

veru0603
22. sep 2011
denisaaa23
22. sep 2011

Ahojte,ja som tu nova 🙂 Dufam,ze sa k vam mozem pridat... mam na vas prosbu,nemate nahodou navod na hackovane nohavice pre babo?

zuzuh
22. sep 2011

@veru0603 dik 😉

veru0603
22. sep 2011

@zuzuh není zač 😵 ještě chci přiravit návod na znak Burton..na zimu se bude hodit. Tak snad se mi to povede 😎

zuzuh
23. sep 2011

@veru0603 zvladnes to je to jednoduchsie ako ta puma 😵

nikol.l
24. sep 2011

@veru0603 Ahojky, tak som to nevzdala a už sa pracuje na čiapočke 😉 potrebovala by som ale poradiť ...Čiapku robím podla návodu z mmb tú zelenú základnú a ak by som ju chcela spraviť pre mňa teda väčšiu veľkosť mám stále pridávať rady až kým sa nedostanem na tú moju požadovanú veľkosť?Vždy keď ide ďalšia rada tak tam pridám o 1 naviac?Obvod mám 56 a placku by som mala mať 18cm , ale to ani zďaleka nestačí tak neviem či som to nemala robiť nejak inak...

dew00
24. sep 2011

Dievcata, prosim vas, mohli by ste mi poradit, ako uhackujem auticko na ciapocku. Dakujem.

veru0603
24. sep 2011

@nikol.l No jsi šikula a je dobře, že jsi nepřestala a nevzdala.. 😉
no, on každý přidává trochu jinak. Už mám vyzkoušeno kolik řad pro jaký obvod.
V mým případě bych přidávala deset řad a pak už jen háčkovat hloubku. Koukni, jestli Ti pomůže obrázek. 😎

veru0603
24. sep 2011

@nikol.l Tak koukám, že to je moc malý obrázek a není to vidět. 😒
Jestli to budeš chtít poslat, napiš mi do vzkazů meilíka, pošlu Ti to tam 😉

wwery
24. sep 2011
brumca
24. sep 2011

ahojte zienky 🙂 chcem sa vas opytat aku velkost by mala mat ta zakladna placka pre novorodeniatko? alebo kolko radov? nepamatam si aky obvod mala moja mala a chcem skusit urobit ciapocku pre svagrinkinho maleho 🙂

snehovavlocka
25. sep 2011

ahojte,tak som tu opat.....tu su nase jesenne ciapocky

dew00
25. sep 2011

@wwery velmi pekne ti dakujem 🙂

nikol.l
26. sep 2011

@veru0603 Ahojky, poslala som ti IP ale zabudla napísať mail xixi
Prosím ťa poslala by si mi ak to máš , že koľko rad pre aký obvod ak by si to mala napísane..
Ako mám teda potom háčkovať na tú hĺbku?Moc moc ďakujem za rady a pomoc 😉

veru0603
26. sep 2011

@nikol.l ahojky, vše Ti připravím, jen dnes nestíhám. Tak prosím vydrž...zítra na to mrknu, ju? 🙂

lenkove
26. sep 2011

Dievcata, ak by ste mi vedeli poradit svetrik velkost 98-104? SKusala som hladat kade-tade, ale asi neviem zadat spravne udaje do vyhladavaca... Dakujem 😲

veru0603
26. sep 2011

@lenkove Ahoj, koukni tady- je tam pletený i háčkovaný 😉
http://www.kouzlenishackemajehlicemi.cz/kalenda...

nikol.l
26. sep 2011

@veru0603 moc ďakujem 🙂 jasne v pohode uvidíš ako budeš mať čas 😉

monika0001
27. sep 2011

ahojte....

nestíham vás sledovať ale zato som sa rozbehla v háčkovaní 😀
každý sa ma pýta ako to pri malej stíham, ale ked mne malá inak nespí ako na mne a tak som to využila a popri tom ako ona spí ja háčkujem 😀

dievcatko84
27. sep 2011

@monika0001 klobuk dole mlada pani! 😉 Uz som pisala aj @baskaj zacinali ste len nedavno a uz take krasne vecicky vyrabate! Ste velmi sikovne kocky!!!

monika0001
27. sep 2011

@dievcatko84 - dakujeeemmeee 😵

baskaj
27. sep 2011

@dievcatko84 ďakujeme! 🙂

baskaj
27. sep 2011

@monika0001 tá dlhá modro-zelená a tá ružová chlapatka sú úplne krásne!

dievcatko84
27. sep 2011

@denisaaa23 ahoj 😉 Ja robim hackovane viac-menej od oka...zacnem na obvod bruska (plus nieco lebo robim tunelcek) a potom ked je po klin dlzka tak rozdelim na dve casti a hackujem osobitne nozky 😉 Skus, je to jednoduche a dobre sedia 😉

denisaaa23
28. sep 2011

@dievcatko84 dakujem 🙂

azuz
28. sep 2011

@monika0001 kraaaaaasa monika, hned som spoznala tie tvoje ciapocky z nasej stranky na fb 🙂 🙂 😉

letuskah
29. sep 2011

caute vcera som dokoncila ciapku pre mrnusa tak tu je 🙂 este aby sa ochladilo nech ju aj ponosi

lucia32
29. sep 2011

Ahojte po čase, potrebovala by som poradiť, trebalo by mi ladiacu priadzu naa prechodnu čiapku k tomuto kabatiku, aby farebne ladili, v camille a catanii som taky odtien nenašla, vie niekto pomôcť???

veru0603
29. sep 2011