Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

adrika79
20. aug 2012

@letuskah a a ko sa ti paci lolipop? ja som uz sklamana... ruzova bola ako tak,a le teraz mam fialovu a na hackoavanie je total otrasna, nejako sa zasekava, vrzga, je strasne tenka a skriabe!!!!! mam zle klbko ci co? skusam upliest ciapku, no musim az ihlice 3!!!

adrika79
20. aug 2012

@natalitimk Nevadi, ja mam uhackovanu cez stovku vselicoho a furt mi niektore navcody nejdu :D

adrika79
20. aug 2012

@dominikaa Tensia je LInda, Elian Nicky, hrubsia Lada, Red heart... pozri si napr farebnu ponuku jednej baby odtialto, kde nakupujema jamy, je to lucia 32 a ma stranku aj na http://www.galanterialucia.sk/

letuskah
21. aug 2012

@adrika79 spokojna som bola ale je pravda ze je taka skrabavejsia ako napr lada. mlady to este nemal na sebe ale myslim ze na tricko to bude fajn, rolak by som z toho asi nerobila.... ale farebne sa mi velmi paci, som rozmyslala ze kupim viac a spravim svokre deku zo stvorcov, to su jej farby a stale o takej deke rozprava

bambola
21. aug 2012

@letuskah
@adrika79 ako vas citam tak som rada, ze som vyhodila lolipop z kosika, ked som nakupovala 🙂 ja som kupila malej na zimnu ciapku ladu luxus, ale teda je pekne draha 😕 😅

zuzka72
21. aug 2012

Ahojte holky konečně jsem Vás zase objevila, ta stránka mi pořád uniká, máte tu krásné věcičky, já už dlouho sem nic nevkládala, taky jsem dlouho nedělala nic nového jen pořád dokola, chtělo by to změnu.. tak fotky kdo chcete zkoukněte tu 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/zuzka72/albu...

adrika79
21. aug 2012

@letuskah ja mam rolak a malu skriab, sakra!!!! moja milovana lada - tento podvod mi musis odpustit :D nechala som sa zlakat farbou, brrrr...

bambola
21. aug 2012

@zuzka72 zuzka, krasne vecicky mas, prosim ta , nemas niekde navod na hackovanu peppu pig? je perfektna a moja mala ju zboznuje tak by som jej spravila. dakujem 🙂

zuzka72
21. aug 2012

@bambola bohužel návod nemám, jedu podle oka, já se v návodech neorientuji, ale tu na MMB je podobá tak kukni http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1458

bambola
21. aug 2012

@zuzka72 jeeeej ,super 😵 no to ja neviem vymysliet, ja potrebujem navod pre debilov 😅 dakujem 🙂

vendullka
21. aug 2012

@lussy23 Děkuju🙂

andy1978
21. aug 2012

konecne som urobila bekovku pre kamoskinu malú, len modelky mam na prázdninách, tak som musela použiť náhradnú :D

zabulka1
21. aug 2012

dievcata nemate nahodou navod na hackovanu pumu mala som ho ale na tej stranke vsetko pomenili a ja to neviem najst dakujem

adel22
21. aug 2012

Moje prvé 🙂

evicka1
21. aug 2012

ahoj dievčence... dlho sme sa nečítali 😀 ako sa mate? užívate si to teplo - fuj až na umretie 😀 chcem sa popýtať z čoho háčkujete zimnú vest? chcela som nejakú alpaca vlnu ale nechcem aby "kuskala" 🙂 minuleho roku som si objednala z dropsu alpacu bola super ale....

natalitimk
21. aug 2012

holky nemate niekto video navod na capicu ktorej sa potom uhačkuju tie take guličky neviem ako sa to vola,nakresleny navod mam ale podla neho neviem potrebovala by som to vidieť.mate niektora?

bambola
21. aug 2012

@natalitimk ja som to videla na mmb cz ale teraz to ani za... neviem najst 😠 ak teda myslime to iste 🙂 tusim sa to robilo ako keby si uhackovala valec, hore sa to zhackovalo a spravili sa po stranach bambule

adrika79
21. aug 2012

baby, pridajte sa, potrebovali by sme viac ponozticiek, papuciek, ciapociek a diek pre predcasne narodene babatko, na kardiocentra apodobne - po celom Slovensku!!!!
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/bv_alexandra...

lussy23
21. aug 2012

@andy1978 krásnučká
@adel22 krásne

keterin1
21. aug 2012

ahojte prvykrat som nakukla na tuto stranku aaaa dokelu ako sa to robi??? aj ja sa chcem naucit taketo ciapocky hackovat, vie mi niekto dat zrozumitelny kurz???

vendullka
22. aug 2012

Konečně jsem našla další fotky, tak snad se vám budou mé výrobky líbit🙂

lussy23
22. aug 2012

@vendullka krásne

letuskah
22. aug 2012

@adrika79 a nemozes vyparat rolak; ustrikovat ladou a cele ladou obhackovat aby to ladilo? alebo jej budes davat pod to rolak z trickoviny... nasere 😠

adrika79
22. aug 2012

@letuskah Jasne, uz nad tym rozmyslam, este pockam - mozno to je teplom... mam doma ja batole zlte aj biele, tak uvidim... ta farebna je ako tak, ale ta fialova tak vrzga a hryzie - ako to moze byt detska vlna, sakra? 😢

jana0706
22. aug 2012

prve capacky..

letuskah
22. aug 2012

@adrika79 no oproti red heart baby co som doteraz chalanom kupovala je ozaj tvrda, mozno mi to ajmoji oprdia... uvidime

adrika79
22. aug 2012

@letuskah red heart baby some ste nemala, skocim do sarataova niekedy omakat... :D skusila som aj superbaby - klbko makke, ale tiz z toho nemam dobry pocit... a teraz mam super hrube a makke tango, tak som zvedava... 😉 ci ja ensotanem pri tej lade a batole -a le ked tak malo farieb maju... este skusam aj color, ta sa mi paci...

letuskah
22. aug 2012

@adrika79 ja ten red heart baby milujem len je to tenke a mne z toho vlasy dupkom vstavaju co to trva a trva ale je to super hebucke a mekucke, chcem z toho predcasniatkam ponoztcky porobit

jana0706
22. aug 2012

@letuskah @adrika79 ked citam ze mate radi red heart baby a batole tak by som prosila o radu co je z toho najlepsie robit - som minule vyuzila ze som sa dostala na navsteve u svokrovcov osobne do galanterie (u nas ziadna nie je) a nakupila som si styri klbka batole v roznych odtienoch, tak teraz rozmyslam co s nimi...bola by ciapocka z toho dost tepla na zimu? a kupila som aj par klbiek red heart baby, z toho skusam teraz ciapku a tiez mam pocit ze to dost trva 😉 robim to na haciku c. 2,5...aky hacik sa vam najviac osvedcil na batole?