Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

roasha
16. jan 2009

kajika,si multitalent 😉 🙂

kajika
16. jan 2009

Jo na blbosti, to mi jde 😀

roasha
16. jan 2009

preco,aj ja som malej posila kadejake handrove hracky,vankuse.......ved to je vdacna vec. 🙂

vivere
16. jan 2009

kajika, krasne veci si urobila 😉

renka9
16. jan 2009

tak dievcence kuk do albumu, na toho pinokia 😀

telinka
16. jan 2009

no renka...je suprovaaaaaa 🙂
sa stavim ze ked ju ukazem mojim pubertackam , aj ony budu chciet....alebo asi im to radsej ani neukazem 😅
...a tvoj M....rodeny fotomodelka 😉

renka9
16. jan 2009

dik telinka. A to som od vcera rozmyslala, ako ho nahovorim na to foto... a MM prisiel za mnou, ze co mamina, ideme sa fotit? 😀 😀 😀 🤐

telinka
16. jan 2009

vidis vidis....ani nevies co mas doma 😎

telinka
16. jan 2009

prave som pinokia ukazala miske a ona na to : "to je čepka! aj mne by si taku mohla urobit...aj já sceeeem"

kili
16. jan 2009

renka, čiapka super, ale teda by sa mi asi nechcelo štrikovať toľko toho navyše kôli paráde 😝 😀

bambusko
16. jan 2009

renka, vyborne 😅 aj som sa zasmiala 😀 modny trend tejto zimy je jasny 😎

daj aj nejake technicke udaje - pocet ociek, ihlice, vlna, dlzka ap. si robila na 2 alebo 4 ihliciach?

kajika
16. jan 2009

Ta je krásná,taky doma neukážu 😀 , ale mákla sis 😝

renka9
16. jan 2009

kocky som rada , ze sa vam to paci. Plietla som na dvoch ihliciach, ja tie styri nemusim, velkost 3,5. Vlna Batole- tmavofialova a tyrkysova. Zacala som to na 100 ociek, 4 cm patent-ten som robila na tensich ihliciach, dalej som plietla 15 cm rovno, a potom v kazdom 4 tom riadku uberala po jednom ocku z kazdej strany.
bambusko, to som robila vlastne podla tvojho navodu 😉 , takze dakujeeeeeeeeem 🙂 😔

bambusko
16. jan 2009

si sikovna, ja som to len opisala z casaku. kebyze nemam rozrobenych asi 15 roznych veci, hned idem na to

renka9
16. jan 2009

bambi, aj ja mam rozzrobene asi 2 veci, Angie som spravila pulover taky isty ako tatinovi pinokia, to musim este zapucovat, a pre Kristinku robim pulover z tej vlny z lidlu. 😉
no a dnes som sa dozvedela , ze asi do prace nenastupim, lebo prepustaju, tak ked budem doma, chcem sa naucit hackovat, videla som tu linky na kraaasne capicky 😉

roasha
16. jan 2009

renka ..........potlesk 🙂
inak baby,sa pamatam,ze pred cca 20rokmi sa take daco nosilo..... 😅 😀

eleonora
16. jan 2009

Renka moc moc pekna capka zitra az ji uvidi malej tak ji bude taky chtit 🙂

renka9
16. jan 2009

dievcence, tak do toho, ktora ju zacne robit prva? 😀 Mozno sa podla toho spozname na ulici 😀 , a este podla kukly od bambuska 😉

lubii
16. jan 2009

jéj,Renka, toje pekné 😵

liviky
17. jan 2009

ahoj tak já včera odpadla dost brzo,ale hned ráno sem tu nakoukla a renko - suuuuuuper,čepka nádhernáááá a pan manžel rozený manekýn 😉 🙂
já dnes doufám alespoň odpoledne hupnu aspoň na chvíli na to pletení,ted dopo mám rozdělané zase košíky 😅

kajika
17. jan 2009

Liviky, jak to všechno stíháš 😀 , to tě mrňousci nechají 😲

telinka
17. jan 2009

liviky..sak hod nejaku fotodokumentaciu , ako vyrabas tie kosiky...ja o tom nemam ani sajnu 😕

kajika
17. jan 2009

Telinka http://www.janart.webgarden.cz/kosiky-a-pleteni..., já bych šajnu měla , ale ruky volšový 😀

bambusko
17. jan 2009

renka, manzel dnes prisiel s navrhom, ze buduci vikend by mohol ist do alp na lyzovacku... volaju ho do partie, maju este prenho miesto. zeby som sa hecla? 😨 😵

liviky
17. jan 2009

kajiko,koukla sem na ty sreánky co si sem dala a tam je krááááásných věcí,na to ještě ani já nemám!!!.....však kukněte co mám v albu já!

renka9
17. jan 2009

bambi, akoze by si urobila tiez taku? 😉 Tak do toho, ja banujem , ze som nespravila cierno-cervenu, spartakovsku, ale robila som to na rychlo, co dom dal... 😀 . ale malej budem robit urcite.

alpy, hmmm, to uz je nieco... 😎

kajika
19. jan 2009
vivere
20. jan 2009

kajika, super cena a krasna vlna 😉

bambusko
20. jan 2009

asi aj ja budem musiet urobit dajaku objednavku, dochadzaju zasoby 😒 vsetky zbytky co mam su doruzova. som mala aj na pinokia pre manzela problem narychlo skombinovat daco vhodne. chcel cervenu, ale to mam len cistu bavlnu. vidim, ze sa tu rozbehol vlnap, zeby som skusila? oni posielaju na sk z sk posty?

vivere
20. jan 2009

bambusko, ano, vlnap posiela z popradu alebo nejakej dedinky pri poprade. hodim ti do ip presnu adresu, kde sa to aj da objednat.