Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

adel22
11. máj 2013

Moje prve sandalky🙂 este musim druhu spravit a leto moze prist🙂

anoli85
11. máj 2013

@winona24 No vidíte, na tento návod jsem na MMB už narazila a s tímto kloboučkem bych ho dohromady nedala. Moc děkuji 🙂

lemge
11. máj 2013

@winona24
@anoli85 ahojte,podla tohto navodu som robila ciapocku,a vychadzal mi uplne iny vzor 😕 doteraz tomu nechapem..vzorka na fotke je fakt pekna...

anoli85
11. máj 2013

@lemge Nestraš 😅 Já jsem vzoreček ještě nezkoušela, tak stále věřím, že to nějak půjde.. A když ne, tak bude klobouček jiný 🙂

paulie
11. máj 2013

@lemge - tuhle čepičku jsem dělala minulý týden - vycházela mi dírkatá čapka, než jsem pochopila, že ty 2DS, 3DS, 4DS, ... musím píchat všechny do toho prvního očka za PDS ... pak už to vyšlo 😀

dagina
12. máj 2013

Holky, kde berete návody na ty krásné svetýrky???? Na MMB jsem na žádný pěkný nenarazila, nebo si to upravujete k obrazu svému????

dagina
12. máj 2013

@zfidorka no krásný, ale pro mě asi hodně silné sousto...., asi budu muset se svetýrkem počkat, až se trochu vyháčkuji 🙂

vera_vila
12. máj 2013

@broucek2 to je to samé, co dala zfidorka 🙂
@dagina Na MMB jich je pár, jsou tam i jednoduché, jen z rovných dílů... Já háčkuju svetříky bez návodu...

nerreidda
12. máj 2013

Nový pokus o pletení 🙂

tretulka
12. máj 2013

@janabanc tie satocky su krasne 🙂

broucek2
12. máj 2013

@vera_vila jojo a koukám, že v té verzi pdf je dokonce i začátek na 3 roky. Na mimibazaru chybí první řady

evcounek
12. máj 2013

@adel22 prosím mohla by jsi mi poslat návod a z čeho jsi to háčkovala. chtěla bych to zkusit udělat kamarádce. v černu čeká holčičku. 😀

adel22
12. máj 2013

@evcounek jaaaj moja, ja to mam v hlave🙂 ale urcite niekde najdes, na nete je toho veeeeela. prepac

evcounek
13. máj 2013

@adel22 nevadí někde něco schtastím. jen tyhle se m moooooooooooooc líbili 😀

andrea_galova
13. máj 2013

Ahojte dievčatá, strašne by som chcela začať háčkovať resp. pliesť ale neviem ani kde začať, v živote som ihlu na háčkovanie nedržala v ruke, ani neviem akú treba a čo treba, nenašla by sa nejaká zlatá milá maminka s veeeeľa trpezlivosťou na mňa???? :D

adel22
13. máj 2013

@evcounek ak budem mat cas, skusim ti to napisat, ale to je take pozliepane, ja moc skusena nie som🙂

asistentkarvv
13. máj 2013

Původně to měl být svetr... ale rukávy byly šíleně široké, tak jsem je zase vypárala a je z toho vesta 😀

vera_vila
13. máj 2013

@andrea_galova Kup si přízi, k tomu háček (podle toho, co je uvedené na přízi) nebo jehlice, koukni na MMB.cz na videa, jak se naučit plést nebo háčkovat, vyzkoušej to, pak si rozmysli, co chceš vytvořit a pusť se do toho 🙂

turecianka
13. máj 2013

@zuzika235 krásny klobúčik...ako vyzera ta kostica,môžete mi dať link na predajnu?

zuzika235
13. máj 2013

@turecianka Dakujem 🙂

veronikani
13. máj 2013

moje prvé hačkované čiapky 🙂

lemge
13. máj 2013

baby poradte:s lienkou alebo bez? 😕 neviem sa rozhodnut...dakujem.

anitramv
13. máj 2013

v

anitramv
13. máj 2013

@lemge určitě s, ta beruška je úžasná

dominikaa
13. máj 2013

@lemge S lienkou 🙂

mamamajka
13. máj 2013

Ahojte, pred pár týždňami, alebo už skôr mesiacmi 🙂 som sa začala učiť háčkovať a pravidelne som si sem chodila po rady, námety a inšpirácie :D A konečne som sa odhodlala sem pridať nejaký môj výtvor 🙂 Aááá, prepáčte že tolko fotiek naraz 🙂

jachin
13. máj 2013

@lemge bez lienky

letuskah
13. máj 2013

@lemge s lienkou ale v prostriedku kvietku