Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

hricmajka
26. máj 2013

@janabanc kraaasny svetrik, je niekde na nete navod? ide mi hlavne o kapucnu...🙂 dakujem

cajova_lienka
26. máj 2013

@janabanc prosim prosim ako sa vola ta volanovka ktoru si pouzila na tieto satocky - nadherne su 🙂

katuska987
26. máj 2013

@janabanc ako ste robila ten pulovrik s kapucnou???mate nejaky navod

janabanc
26. máj 2013

@katuska987 Bohuzial ja nerobim podla ziadnych navodov,vascinou len tak z hlavy

janabanc
26. máj 2013

@cajova_lienka yarn art

broucek2
27. máj 2013

@harula1 nebo přes internet

janabanc
27. máj 2013

Pre moju malu,moja dnesna doobedna 🙂

elfka.elfka
27. máj 2013

@janabanc sakra neprovokuj, ze rychlovka doobedna, ja by som sa s tym dlubkala 4 dni 😀 si sikovna a ciapocka je krasna, teda klobucik 😵 ozaj pekny vzor, keby si mala navod tak sem s nim 😀

risadomi
27. máj 2013

krásné, žkoušela jsem taky háčkovat ale moc mi to nejde, tak dělám malované nažehlovačky, pokud máte fcb mrknětehttps://www.facebook.com/groups/125263024323354/

janabanc
27. máj 2013

@elfka.elfka no aj ja som niekedy robila tak dlho jednu ciapku, vacsina vaci robim len tak z hlvy nemam ziadne navody

janabanc
27. máj 2013

@katuska987 bohuzial navody nemam robim to len tak z hlavy

janabanc
27. máj 2013

@cajova_lienka myslim,ze nejak yarn art flamenco

olina22
27. máj 2013

vnukov batoh

anitramv
27. máj 2013

Tak jdu také pro radu, čím vycpáváte háčkované hračky,?, jinak přikládám víkendový počit na přání. na první fotce těsně před dokončení na našem modelovi a na druhé již na majiteli. 🙂

janabanc
27. máj 2013

odfotila som to aj vonku aby bolo,lepsie vidiet

dagina
27. máj 2013

@janabanc tak ta nemá chybu, chystám se také na klobouček s krempou..., ta růžová s červenou je krásná!!!!

janabanc
27. máj 2013

@dagina dakujem 🙂

dagina
27. máj 2013

@janabanc za co, že máš zlaté ruce🙂?! BYch takové také chtěla mít 🙂, zatím jsem taková šmodrcha.

asistentkarvv
28. máj 2013

již s kytičkama

e_vlny_sk
28. máj 2013

@janabanc svetrík je krásny!

janabanc
28. máj 2013

@e_vlny_sk dakujem

dan81
28. máj 2013

prosím vás, zkušené háčkařky, čím a jak nejlépe přišít aplikaci na čepičku? stejnou přízí nebo tenkým vlascem? Háčkem nebo jehlou? Děkuji!!!

tinkaaa
28. máj 2013

babulky nemáte niektorá návod na háčkované žabky pre bejby? také medzi prštekom kujem

asistentkarvv
28. máj 2013

@dan81 já přišívám nití.

vera_vila
28. máj 2013

@anitramv vycpávám molitanovou drtí koupenou v galanterii... Jinak se dá použít duté vlákno (ale je celkem drahé) nebo vykuchat staré nebo levné polštáře (Ikea, Jysk, Kik)

tiffanka
28. máj 2013

@evicka1 je supeeer!...Ako by som ju spravila? Poradíš? Dík 🙂

fatima30
28. máj 2013

@olina22
ten je nadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy prosim postup?????

fatima30
28. máj 2013

@anitramv
ta je perfisna to by som aj pre seba mozem ta poprosit navod?

fatima30
28. máj 2013

inak kocky mam rozrobene 3 veci som zvedava kedy dokoncim mne homlesku,tasku a malemu bekovku a ako tak pozeram jestrasne vela co by som este chcela len ruky nestihajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😠 😠 😠 😖

nerreidda
28. máj 2013

Mám, prosím, dotaz. Když se chci pustit do háčkovaného míčku, musím ho dělat s pěti a šesti úhelníky nebo můžu jen s jedněma ( samé 5ti nebo 6ti úhelníkama)? Díky za radu 🙂