Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

poisonblu
27. sep 2015

@dana_l dakujem

tikivikiniki
29. sep 2015

Som sa troško snažila:

ludik3
29. sep 2015

pridávam pletený svetrík na želanie

kety8
30. sep 2015

@tikivikiniki dobry den krasne.veci naozaj klobuk dole. Ja som nedavno.zacala.hackovat a zadarili sa.mi.krasne.tenisky no.mozem sa.spytat na postup.pri robeni tych ruzovych hrubsich cizmyckach?lebo.vyzeraju hrubsie a teplejsie.my teraz nosime.remence a zisli by da nam.take.cizmy nakolko kvoli.remencom sa nam.na nozku nezmestia.klasicke.capacky al. Tenisky. Budem.velmi vdacna.ak.mi poradite postup .

kety8
30. sep 2015

@tikivikiniki a este ak.mozem aku vlnu ste pouzili.ja som.zatial.robila tie tenisky z baby yarnart baby jeans ale.toje taka tensia vlna.dakujem

kety8
30. sep 2015

Tak toto su.moje prve.vytvory. zacala som hackovat asi 2 mesiace dozadu, ale velmi ma to bavi a je to popri dvoch detoch taky telax pre mna. ;)

kety8
30. sep 2015

@tikivikiniki sorry ze ako pisem to za jazdy popri kocikovani.

tikivikiniki
30. sep 2015

@kety8 Konkrétne na tieto čižmy nemám,ja nepoužívam návody ale tu som našla podobné:
http://jamaja27.blogspot.sk/2012/11/hackovane-d...
Melírové čižmy sú z Katerina plus,tenisky z Everyday

tikivikiniki
30. sep 2015

@kety8 Ale tá Katerina plus síce je hrubšia vlna ale nejak extra teplá teda nieje,ak keď píše: 45% bavlna a 55% akryl v sobě spojuje výhody bavlny a akrylu, pevnost a hřejivost

hasleerka
2. okt 2015

dievčence bola by niektorá ochotná, poradiť mi s nejakou jednoduchou hračkou... neplatený návod posunúť a v prípade žeby som čosika nevedela tak poradí ... dakujem

maria1610
3. okt 2015

Ahojte šikulky, dávno som tu nebola, na háčkovanie mi popri mojich troch synoch ostáva veľmi málo času, no predsa som niečo vytvorila - pre neterku 🙂 - čo poviete???

martinaxx
3. okt 2015

čiapočka pre krsniatko 🙂

zana7
6. okt 2015

Ahojte 🙂 Ta ciapka mimoni je senzacnaaaa. Mozem poprosit navod? 🙂

zana7
6. okt 2015

@martinaxx ahoj 🙂 to kde si nasla na nu navod? Je uplne senzacna! Ci to je vlastna tvorba?

martinaxx
6. okt 2015

@zana7 to je vlastná tvorba,ale nie je to nič zložité-to sú len dlhé stlpiky a farbu som si prispôsobila 🙂

zana7
6. okt 2015

@martinaxx a pre kolko mesacneho chlapceka to je? Nemas niekde poznacene a spocitane stlpiky? Velmi by si mi pomohla 🙂

martinaxx
7. okt 2015

@zana7 to je tak na 3 roky

tikivikiniki
16. okt 2015

Háčkované na želanie

tikivikiniki
16. okt 2015
lubinkas
16. okt 2015

Ahojte maminy. Potrebovala by som radu, ako uhackovat tu "uchytku" na ciapke na prilozenej fotke. Neviem ako spravit ten 90 stupnovy uhol, ostatne je ok🙂. Dakujem pekne za pomoc

fifitko25
16. okt 2015

Macko Pu veľký 36 cm v sede, s nožičkami 50 cm, obvod bruška 57 cm, spinkáčik 31 cm 🙂 na želanie

harula1
19. okt 2015

@lubinkas ja by som asi v tom ohybe hackovala iba pevne ocka a to sa potom podla mna ohne

cloviecik777
19. okt 2015

@tikivikiniki prosim vas capacky cizmicky aj predavate?🙂

tikivikiniki
19. okt 2015

@cloviecik777 Ano,väčšinu robím na objednávku. 😉

cloviecik777
19. okt 2015

@tikivikiniki aaaa dali by sa capacky cizmicky na zimu cisto ruzove?

tikivikiniki
19. okt 2015

@cloviecik777 Samozrejme,napíšte mi IP čo ako kedy koľko cm atď

marci2305
22. okt 2015

@kolienko Krásne dielka.. 😉 Prosím ťa, odkiaľ máš návod na ten svetrík..pončo alebo ako sa to inak volá? Ďakujem..

kolienko
22. okt 2015

@marci2305 dakujem velmi pekne...no ponco som robila z netu..ked si das navod ponco hackocane vyhodi ti toooolko navodov...sveteik je jeden velky obdlzbik,ktory sa prehne na boku do spica a zosije.skusim pizriet navod a hodim ti ho sem ☺

kolienko
22. okt 2015

Nove vytvory..vacsinou z hlavy bez navodu.priadza everyday,hosgeldin...ponco s capickou a bolerko

kolienko
22. okt 2015

A setiky na hlavicku 😊 foto nizzsie