Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

zuzka72
17. máj 2011

@dievcatko84 jujky, né to si nemyslím, proboha, to ne, já myslela, že to vlastně, jako smáznou jedno album a asi podle libíček, nebo komentů hledají další co by tipli, nebo jim to prostě někdo cizí, kdo too náhodou uvidí práskne přímo adminům, však takovýk křiváků tu je, stačí číst jen některé příspěvky, se někdy docela i bavím

Ale vůbec jsem to nemyslela na nikoho odsud to by mě ani ve snu nenapadlo.... Takže klííííííd, to víš psanej text...ten je na ho... a většinou vyzní jinak než to autor myslel

veru0603
17. máj 2011

@zuzka72 možná na to mají i nějaký program, který jim to vygeneruje..ten pokrok 😠

zuzka72
17. máj 2011

Kopíruji, čtěte od spodu.....

Aha, tak to je dobrý.............ach jo, sice to nechápu tu logiku, ale co už, no....

valentinuska 2011-05-17 12:26:42 píše:
--------------------------------------------------------------------------------
Zuzko, ono dojde na všechny alba. To není tak, že to nikomu nevadí. Jenom to prostě jde postupně, jak na ně admini narazí ...

zuzka72 2011-05-17 12:25:09 píše:
--------------------------------------------------------------------------------
Hmmm, chápu, ale tedy nechápu, že to takhle má spousta lidí tu a nikomu to nevadí.......
Dobrá já budu tedy vystavot ty co dělám svým dětem a ty co dělám kamarádkám vystavím jinde...

valentinuska 2011-05-17 11:09:26 píše:
--------------------------------------------------------------------------------
Pokud jsi obyčejná uživatelka, tak nemůžeš mít v albu zboží, které zároveň i prodáváš. To se opravdu nesmí 🙂
Když uháčkuješ malé čepičku a vyfotíš jí s ní, tak samozřejmě nemůžeme mít nic proti ... Ale u Tebe je to opravdu něco jiného.

zuzka72 2011-05-17 00:10:59 píše:
--------------------------------------------------------------------------------
Aha, tak to jsem netušila a to nemohu zde ukazovat, jak jsem šikovná? 😀 to se nesmí? 😖 takže pokud je nebudu prodávat tak je tu mohu mít, chápu to dobře?

valentinuska 2011-05-17 00:07:45 píše:
--------------------------------------------------------------------------------
Ahoj,
dívala jsem se že máš vytvořené album se svými háčkovanými výtvory a jenom bych Tě chtěla upozornit, že takové album zde není povoleno. Už dřív Ti byli stopnuty inzeráty, kde jsi tyto háčkované čepičky prodávala, takže to nejspíš víš.
Pokud bys chtěla tyto své výtvory zde prezentovat a prodávat, tak by ses měla přesunout do katalogu firem.
Takže bych Tě chtěla poprosit, abys album smázla sama nebo to později uděláme my.
Tuto zprávu Ti píšu v dobrém jako upozornění a nechci Ti smáznout fotky, které třeba jinde nemáš uložené ...
Martina

veru0603
17. máj 2011

@zuzka72 já nevím a ty tam máš někde uvedeno, že je prodáváš? ¨Co jsem koukala, tak je to jen albíčko s fotkami...nepletu-li se?

zuzka72
17. máj 2011

@veru0603 mno však dyť, já to taky nechápu.... 😒 😀

veru0603
17. máj 2011

takže o komerci nemůže být řeči...je to pouze Tvá tvorba..špatně si to Tvé albíčko vykládají.
takhle na ně 😝 😀

lucia32
17. máj 2011

Baby, mne ho stopli tiež, vymazala som...jednoducho nemôžme prezentovať, že sme háčkarky, či pletiarky, pretože nedajbože niekoho naše dielka zaujmú a čo ked bude chcieť čiapočku aj pre svoje dieťa??? Urobíme biznis a kôň z toho nemá nič...chápete??? Dúfam, že ma po prečítaní admini celkom nezrušia...kôň už nie je to čo niekedy býval... a tie pravidlá??? bud prispievateľ, alebo firma...to akože ked predávam čiapky, už nie som človek a nemôžem sa zapájať do diskusie???? fakt necháááápem 🙄

veru0603
17. máj 2011

@lucia32 mně to také přijde postavené na hlavu.
Pokud nemáš u dané fotky cenu, tak to neprodáváš (oficiálně 🙂 )
a Zuzka asi není firma, aby se prezentovala v katalogu firem,ne?
a Tebe taky smazali z důvodu údajného prodeje?

lucia32
17. máj 2011

@veru0603 asi hej, aj ked som ich mala nafotene aj na svojich deťoch...ale album mal názov háčkovanie, tak to asi preto... 😝 a ceny som tam nemala...

baskaj
17. máj 2011

dievčatá, nemáte náhodou save-nutý nejaký návod na traktor? Na MMB som našla len autíčka... ďakujem 🙂

klarka1
17. máj 2011

zdravím ve spolek, už jsme nějakou dobu z lázní doma 🙂
háčkování stíhám jak kdy, tady jsou zatím moje další výtvory
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/klarka1/albu...
chtěla bych poprosit, zda některá z vás nemá návod na háčkovaný svetřík na knoflíky pro mimi (velikost cca 56-62) díky
až bude chvíli mrknu na vaše výtvory 😉

zuzka72
17. máj 2011

A je to tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ahoj zuzka72

Tvoje album "Háčkování , pletení ...tvoření" jsme stopli (nezobrazuje se) protože nesplňuje pravidla. Pro vysvětlení klikni sem.

PS: Tato zpráva ti byla napsána automaticky.




veru0603
17. máj 2011

@zuzka72 no nelení... ☹

zuzka72
17. máj 2011

Album bylo stopnuté adminem, protože nesplňuje pravidla.
od 17. Května 2011

--------------------------------------------------------------------------------

Důvod

Album obsahuje reklamu

Vysvětlení

Tvoje album obsahuje reklamu. Vymaž fotografie, které obsahují vodotisk, odkazy na internetové stránky, nebo jakékoliv prvky, které vytváří dojem reklamy. Změň, nebo odstraň popisky reklamního charakteru.
Pokud jsi firma, využívej pro svau propagáci naše reklamní služby: Asmira reklamy, nebo Katalog firem. Pod firmou rozumíme hlavně majitele firem, živnostníky, partnery a zaměstnance, placené za výkon prodeje, kteří poskytují služby pro maminky a budoucí maminky.

"Povolenou reklamou" je tvoje upřímná snaha pomoci ostatním užívatelům svými odbornými vědomostmi a zkušenostmi bez toho, aby věděli, že jsi firma. Dobrá pověst tě předběhne.

Admin

valentinuska

Komentář admina:

"Album obsahuje zboží, které je prodáváno."

dievcatko84
17. máj 2011

@zuzka72 s teobu sa este pekne bavili 😉 Mne hned prislo toto co si teraz pridala 😉 bez diskusie a bodka...

zuzka72
17. máj 2011

@dievcatko84 Jo to jo, musím uznat že @valentinuska
se mnou komunikovala velmi hezky, jen jsem to odeslala zpět, protožr nevím, co tam mám změnit a co jim vadí o prodeji tam není ani slovo...

monika0001
17. máj 2011

ahojte...

mám chvíľočku čas tak vás idem kuk aspoň troška... kráásne výtvory dávate..
ja som začala robiť čiapočku na fotenie pre malinkú, ale tak troška mi to bude trvať pri malej.. prdsa len malinká má iba 2 týždeň tak sa radšej venujem jej 😉

@zuzuh - ja som robila jedny šatičky pre našu malú ale iba tak z hlavy. nemám na ne návod... 😕
aj sukničku som robila tiež z hlavy...

valentinuska
17. máj 2011

@zuzka72 Zuzko, vždyť si ty čepičky prodávala v bazárku. Tak tam o prodeji padlo víc než jedno slovo 😉
Jinak to ale nechci řešit zde - diskuze by měla probíhat v jiném duchu, tak kdyžtak prosím IP 🙂

zuzka72
17. máj 2011

@valentinuska Ok ...dovolila jsem si teda IP, sem jsem to psala, aby holky viděli, že mezi vámi Admini jsou i slušní lidé, jako ty...

zuzuh
18. máj 2011

@monika0001 Pekne ale ja by som potrebovala nejaky navod 🙂

dievcatko84
18. máj 2011

@zuzka72
@valentinuska ano pridavam sa, ze Vy patrite medzi slusnejsiu adminku 😉 ja mam nie velmi dobre skusenosti so slovenskymi...

iloha
18. máj 2011

zírám co se tu děje, ☹
já myslela, že na bazárku můžeš prodávat, ale asi jsem se spletla...... když by poctivě projeli všechny inzeráty tak by asi mazali a mazali a mazali......... Jak můžou vědět, že ty čepičky kluci nenosili, nebo že jim byli malé a nabízíš je dál......... ale je to jasné, zde je to zadarmiko a ostatní MK portály na prašule, to samé udělal mimibazar, pokud si nezaplatíš členství tak nesmíš napsat nové, protože ti to smaží............ nedej bože ruční práce

zuzka72
19. máj 2011

@iloha přesně když koukneš tu na bazar je tam spousta např. háčkovaných čepiček typu, tyhle a jiné vyrobím.... já tam měla i věci po klukách, dokonce i kupované čepice a stopli mi to, logiku nechápu a hlava mi to nebere a nevím o co jim jde. Pokud chcou peníze za vložení inzerátu, proč to neudělají takhle... Založí fórum s maminkama, takže odbyt na bazaru čehokoliv pro mimča je a s tím člověk i počítá, že prodá věci po dětech a oni zkrátka ne! No postaveny na hlavu-Kocourkov 😀

iloha
19. máj 2011

@zuzka72 já se o to ani nesnažím........... vím že to tu docela dost lidí už právě proto zabalila

pata31
19. máj 2011

ahojte, tak pridavam fotku mojej mini kabelky, momentalne sluzi na hackovacie potreby 😝

iloha
19. máj 2011

já zase tvořila ráno....jsme doma na atb (po 2 měsících ve školce) 🙂
ale nemůžu vkládát, pořád mi to nedali do kupy ☹ , takže pro zvědavce na FB
http://www.facebook.com/profile.php?id=1827416132

letuskah
19. máj 2011

@iloha to je celkom slusny vykon dva mesiace v skolke, nam sa to zatial nepodarilo 😀 neobrazuju sa mi tvoje foto na fb tak som ti poslala ziadost o priatelstvo ale zabudla som na spravu tak aby si vedela o koho ide som krivanova 😉

@pata31 pekne 😵

dievcata ked hackujete nieco z viacerych farieb pasikave, napr tri farby, vzdy odstrihnete alebo si tu inu farbu vzdy zo spodu vezmete. ked vezmete tak ako aby mi tam neplantala jedna farba na dvoch troch riadkoch?

letuskah
19. máj 2011

@iloha zobrazilo 😀 celenka ci satka alebo ako to nazvat je super, tusim vyrobim neteri 😵 😵 😵

iloha
20. máj 2011

@letuskah no na nás je to 1. dlouhý výkon, jinak od řijna týden školky týden či 14 dní doma, od 10.1. jsem nastoupil a do práce a hnedle 18.1: byla 14 dní doma, pak 6 dní školka a zase 14 dní doma a nejdéle byla doma od 20.2. do 14.3. to zřejmě konečně ze sebe dostala všechny školkové bacoše a teď vydržela takhle dlouho 🙂
ale vidím to zase tak na 14 dní, hrozně začala kašlat, nejdříve 2 dny horečka a nic a vysoké CRP a tak dostala antibiotika a teď se po 4 dnech přidal kašel, jinak nic ................. tak si můžu motat.

iloha
20. máj 2011

Holky vložila jsem na fb fotku zkoušky pletení ze čtverců, jestli to náhodou některá umíte, mám pár dotazů 😉