Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

lucia32
6. mar 2011

A tu sú 2 najnovšie...

dievcatko84
6. mar 2011

@lucia32 jeeej 😉 no iste pekna vzorka!!! 😉

lucia32
6. mar 2011
dievcatko84
6. mar 2011

@lucia32 drsneeee 😉

neumisa
6. mar 2011

@lucia32 tak ta nemá chybu! Moji kluci by byli nadšeni, nemáš nějaký návod nebo stručný popis? Klidně do IP nebo na mail ...

letuskah
6. mar 2011

jej baby krasne fotky ste pridali, ste sikuly 😵 😵
@emicka09 svokra ma toto cislo po cesky co si sem dala link, by som ti to naskenovala ale tak skoro sa tam nechystame, skoda

iloha
6. mar 2011

@teri3
@dievcatko84
@emicka09 koukám a nestačím se divit, co jste všechno vyrobily 😵 nádhera
To já nic moc, další bareet vyfotím zítra na naší modelce ale obleček na naší Hanu můžu přihodit, jinak jsem se flákala 🙂

iloha
6. mar 2011

jééééé ještě to foto

iloha
6. mar 2011

@lucia32 taky krása 😵 😵

zuzka72
6. mar 2011

@dievcatko84 kráááása 😉
@lucia32 krááása 😉
@iloha krááása 😉
jste holky šikovny....
Moje dnešní čepičky...

teri3
6. mar 2011

@iloha ja som nepridávala žiadne fotky, ale je čas tak urobiť, lebo som konečne dokončila dve väčšie vecičky, takže tu sú háčkované šaty s čiapočkou a tunika

lucia32
6. mar 2011

@teri3 krááása, daj link aj ja céééém 😵
@neumisa popis je tu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1741 vybrala si to staršia dcera, ja som len zrealizovala... no bude z nej pubertiačka-drsňáčka 😀

lucia32
6. mar 2011

@zuzka72 ty si ale šikovnáááá

teri3
6. mar 2011

@lucia32 myslíš tú tuniku?

zuzka72
6. mar 2011

@teri3 moc hezké....
@lucia32 děkuji, ale to jsme tu přeci všechny.... 😵

dievcatko84
7. mar 2011

@teri3 to je naaadherne! hlavne ta tunika!! is ma inspirovala 😉 krsne to je!!!

lucia32
7. mar 2011

@teri3 ano, tú tuniku...ale aj šatičky sú roztomilé...
@zuzka72 😉

iloha
7. mar 2011

@teri3 i mě tunička uchválita, ale oboje je úžasné 😵
@zuzka72 a ty jedeš už ve velkým 😵 😀 , úžasná práce 😵

zuzka72
7. mar 2011

@iloha ale prd,na ten Fler jsem ještě ani neklikla 😀 , musím se k tomu dokopat 😀

klarka1
7. mar 2011

Ahojky ve spolek

@zuzka72 děkuji za pozvání, snad tu nebudu dělat ostudu 😅 😀

do začátku fotky mého motání jsou tady
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/klarka1/albu...

až bude chvíli času mrknu kousek zpátky do diskuze, co se tu probíralo 😉 a mimochodem co jsem zahlídla, nádherný výtvory 🙂

zuzka72
7. mar 2011

@klarka1 Ahoj, myslím, že šikovné maminky jsou tu vždy vítané a mrkni, já to projela od začátku a holky jsou tu fakt šikovny, já tu nejsem taky dlouho a objevila jsem to náhodou a moc se mi tu líbí...
Jen holky prosím vás někdo po mě něco chtěl, nějakej návod a já už nevím kdo to byl a na co, může se mi ta holčina připomenout? To víte stáří a skleroza 😀

iloha
7. mar 2011

@zuzka72 nebyla to silvia - lcsisi???

zuzka72
7. mar 2011

@iloha já nevím, já to nemohu dohledat, tak možná se ozve... 😉

iloha
7. mar 2011

@zuzka72 no 25.2. mi psala do IP, a 25.2. na str. 83 úplně dole a dál ????třeba je to ona, ale třeba se ozve

iloha
7. mar 2011

@zuzka72 Já zase musím dohledat kdo mi tu nabízel možnost dlouhých ponožkových jehlic, nevím jestli
@dievcatko84 , @teri3 nebo ???? Z té zásilkové služby ze Slovenska se zatím nic neděje..............

zuzka72
7. mar 2011

@iloha ne, ne tu jsem nemyslela....to byla ještě jiná 😉 někdo stálejší kdo je tu, ne novej

zuzka72
7. mar 2011

@iloha já si je objednávala přímo u nás v galanterce, jak nakupují jehlice, tak řekla, že jaký chci a že mi je objednají, zkus nějakou galanterku u vás, musí mít taky katalogy...a určitě ti objednají

dievcatko84
7. mar 2011

@iloha nie nie ja nie 😖 dokonca som minule pozerala v obchode a myslela na teba,ale nemali take, len klasiku 😖

@klarka1 ahoooj 😉

iloha
7. mar 2011

@zuzka72 Zuzi u nás je jedna ale tam mi řekly že nejsou schopny to objednat 😒 tak jsem hledala na různých českých stránkách, ale 30 ponožkové prostě v nabídce většinou neměli a pokud měli tak ve chvíli kdy jsem objednala tak mi napsali že nemají skladem a konec........ už je sháním cca více než rok, pravda ne moc intenzivně, protože mě to nebaví, dokonce teď o víkendu jsem v Nymburce ve švadlence přesvědčovla paní že existují, tak mi slíbila že se mi na ně zeptá, ale že si myslí, že asi neuspěje, že to co nabízí je běžný sortiment většiny dodavatelů ☹

iloha
7. mar 2011

@klarka1 vitej - hezké čepičky 😉