Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

letuskah
1. mar 2012

@deniskateniska na leto z bavlny 😉 camilla,, catania, lemone, a neviem este a z tej tenkej mozes robit decky alebo zaclonu 😀 😀 😀

letuskah
1. mar 2012

@rene82 catania melir je drahsia a camilu som ani nevidla melirovu 😕

dudri
1. mar 2012

zaujimam sa ako dlho trva hackujete capicu- tak priblizne

lucim
2. mar 2012

dobre ranko 😵
@palmarmj krasne ozdobene slnieckove 🙂
@nikuska4 tie skriatkovske su milunke 🙂
@deniskateniska uz len chvilocku a budes primeriavat vecicky k malemu drobcekovi, uz sa to fakt krati 🙂

jaj, skoda, ze mam najpomalsi internet na svete, podla videi nemozem hackovat, to by som mala skor ciapku hotovu, ako by mi to natiahlo.
ale mam dalsi plan, vcera som matkovi objednala vestu, idem k nej o chvilku kupit nejaku vlnu na ciapku. 🙂 a potom prisijem aplikaciu na ciapku na zelanie a uvidite ju.

lucim
2. mar 2012

@dudri kym sa ucis, aj tri dni, potom za vecer. 🙂

nikuska4
2. mar 2012

@lucim no akosi mali úspech,stále si ich objednávali švagrovej kolegine,konečne už robím niečo iné,prestávalo ma to bavit 😒

lucim
2. mar 2012

@nikuska4 ach, to poznam .... ja som vlani furt bekovkovala a teraz furt brmbolcove (vacsina dospelackych) 🙂 😨 😒 🙂 najradsej mam, ked s niekym na zelanie vymyslime nieco nove (kocka, ktorej som dost takto robila, sa uz bohuzial, ci nastastie? naucila hackovat) , alebo ked mi poslu foto bundicky, ze k tejto mi nieco urob. 🙂

evelin116
2. mar 2012

@lussy23 dakujem

marianka99
2. mar 2012

baby nemate nahodou navod na takuto ciapocku diky 😉

julianka777
2. mar 2012

vcera som mala zase tvorivi den 🙂

kajka18
2. mar 2012

@baskaj krásna práca 🙂 môžem vás poprosoť o návod.... je to nádherné a rada by som to skúsila vyrobiť aj mojej princeznej 🙂 kajka

lucim
2. mar 2012

@julianka777 zase super, no kedy ma to naucis? 🙂 😵 😵

julianka777
2. mar 2012

@lucim je to uplne jednoduche 🙂 niekde som tu aj davala link na navod 🙂

baskaj
2. mar 2012

@kajka18 a na čo konkrétne to chceš návod?

lucim
2. mar 2012

@julianka777 upsss, tak to som ho musela prehliadnut .. das mi prosim prosim este raz? 😵

kajka18
2. mar 2012

@baskaj ja som to niekde pri tom množstve stratila, ale bol to taký krásny hačkovaný ako klobúčik pre dievčatko, myslím, že ružovo biely....

baskaj
2. mar 2012

@kajka18 ešte niečo bližšie potrebujem, lebo som toho háčkovala už viac. Ako to bolo odfotené?

kajka18
2. mar 2012

predpokladám, že na tvojej dcérke 🙂 malo ju na hlavičke také vysmiate bábätko....

kajka18
2. mar 2012

@baskaj už som ju našla 🙂 tak táto...

kajka18
2. mar 2012

@lubinka26 ahoj 🙂 môžeš mi prosím poslať návod na tú čelenku a kvietok, ja len začínam, rada by som to vyskúšala 🙂 kajka

lucim
2. mar 2012

@julianka777 si zlaticko, diky moc, uz mam ulozene 🙂

julianka777
2. mar 2012

@lucim aj na buduce 😉

kajka18
2. mar 2012

@lucia32 môžem poprosoť návod 🙂 tie čapičky sú náááááádherné, rada by som to aj ja vyskúšala.... posielam aj fotku, že ktoré... poprosím potom aj návod na tú čapičku vedľa týchto, tú dierkatú s mašľou 🙂 naozaj krásna práca... kajka

kajka18
2. mar 2012

@bandorka tá modro zeleno biela čapička so psíkom je krásna, môžem poprosiť návod.... začínam háčkovať a zbieram nejaké zaujímavé návody, čo by som mohla urobiť pre moju slečnu 🙂 kajka

lucim
2. mar 2012

@kajka18 ja by som ti odporucila pohrabat sa v navodoch na www.mimibazar.cz v sekcii hackovanie, tam je ozaj kooopa krasnych ciapociek a inych veci, navody s fotkami aj komentarmi.

kajka18
2. mar 2012

rada by som sa ešte opýtala, že aká vlna je naj na hačkovanie pre bábätká... čo používate na čelenky a čiapočky? ďakujem za rady 🙂 kajka

lucim
2. mar 2012

tak ciapocka hotova, zajtra moze cestovat manzelovej kolegyni, teda jej dcerke .... uuuha, prave ju vlaci na hlave nas Matej 😀

lussy23
2. mar 2012

@julianka777 nádherné sú tie kvietočky
@lucim nádherná

lelkesova
2. mar 2012

Ahojte,prosím vás,neviete odkial by som mohla zohnat návod na nike,alebo adidas?Velmi pekne vam dakujem.