Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

adrika79
30. aug 2012

@evelin116 skus alexandra_bv, ma cez FB eshop s vlnami...

evelin116
30. aug 2012

@adrika79 nevies mi poslat link

adrika79
30. aug 2012

@evelin116 napis jej IP, na FB je to 😉 uzavreta skupina, neviem, ci si tam aj ty... nieco ma doma skladom, neico objednava... Veronika Vricanova alebo potom tu na MK lucia32 - ta ma galanterku aj eshop - galanterialuciaalebo aj na mmb... na FN je ako Lucia Lu Bodnarova...

s772007
30. aug 2012

holky prosím neznáte některá návod na uháčkování sovičky na čepičku, myslím jen ty oči a ten zobáček, neumím to nikde najít, moc děkuju

evelin116
30. aug 2012

@adrika79 jaj u nej som uz kukala nema tu hnedu

adrika79
30. aug 2012

@evelin116 lebo mne sa zadlo, ze veronika -a lexandra ma akurat tu cokoladovo hnedu Lindu... zelene tango, ale tyrkysovu asi nema...vricanova.veronika@gmail.com

evelin116
30. aug 2012

@adrika79 skusim jej napisat dik

andy1978
30. aug 2012

@timkoemkamatko neviem, ale z cistej vlny by som pre deti asi nerobila. Minuly rok som robila pre babatko z priadze, kde bol akryl a trochu vlny a bolo to citit na dotyk, ale kedze bola podsita, tak to nevadilo.

tretulka
30. aug 2012

ahojte...tak tu su moje najnovsie vyrobky, @monalisatko ciapku som nakoniec spravila takuto, dufam, ze sa bude pacit 🙂 , balerinky pre kamosku a tri sovicky 🙂, idem spravit taku ciapku aj malej, teda vzor ten isty, ale ruzovu alebo fialovu a chcem aplikaciu hello kitty vyskusat

monalisatko
30. aug 2012

@tretulka nevadí, aj táto je krásna 🙂

lussy23
30. aug 2012

@tretulka krásne výtvory

lussy23
30. aug 2012

@andy1978 krásnučké @adrika79 rásne

hedik
30. aug 2012

Ahojky holky prosím vás o radu jak na reliéfový sloupek? nemůžu to nějak najít 😖 děkuji moc

andy1978
30. aug 2012

@hedik tu su super videa a aj na reliefny stlpik http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=23

bv_alexandra
30. aug 2012

@evelin116 ahojky ty si mi pisala aj mail ale som zial nemala čas odpovedat bo som riešila niečo dôlezitejšie, ak by si chcela tan STAR ma také farby je to 100g klbko návin 300m a cena 1,71 😉

bv_alexandra
30. aug 2012

Nedalo mi to a musela som jej niekde napisať, prepáčte dievčatá.
@janabanc a pravdepodone tam najdeme aj návody ako znehodnotiť niekoľkodňovú prácu niekoho iného služiaciu pre nespočetné množstvo ludí
a ako si podlým spôsobom získať ľudí pre svoj prospech. 😒 😒 😒

janabanc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
30. aug 2012

@janabanc suhlasim s @bv_alexandra tam nešlo o slova..Tam šlo o zmazanie NAšEJ objednavky... Ty dobre vieš čo si urobila tak tu nehraj divadielko...A isto aj vieš prečo si to urobila...

janabanc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janabanc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janabanc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akika722
30. aug 2012

@janabanc tak ešte k tomu posledne slova..NECHTIAC to byť nemohlo lebo to bolo mazane PO čASTIACH...ved ty o tom vieš ...

monalisatko
30. aug 2012

fíha, ja zírám čo sa tu deje 😨 😨 😨

janabanc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bv_alexandra
30. aug 2012

@janabanc a ked mi povieš ako sa dá nahodou urobit tolko veci v jednom dokumente / vymazat mena v dvoch hárkoch , zmenit dátumy uzávierky a pod/ a presvedčis ma otom ze si to neurobila schválne tak sa ti verejne ospravedlnim, ja sa totiz sa svoje chyby ospravedlnit viem.

janabanc
Odpoveď bola odstránená
Zobraz