Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

miruska76
25. dec 2012

bekovka - posledná objednávka na poslednú chvíľku ako vianočný darček 🙂 a posledný vianočný darček odo mňa - šálik 🙂 šťastné a veselé 😀

zuzanka1984
25. dec 2012

baby, prosím poradte navod na škriatkovsku, elfsku čiapku hačkovanu.. aj som tu par stran presla... ale nič som nenasla.. a je ich tu 445.. tak vidim, ze je pravda, keď sa povie, ze hačkovanie je závislost 🙂

juny
26. dec 2012

@tinal pozerám,že Ti to ide super 😉 krásny macík 🙂

princes218
26. dec 2012

@tinal su krásny 🙂

princes218
26. dec 2012

Milé mamičky vedela by mi niektorá poslať postup na háčkované ponožky pre miminko a aj vyššie papučky proším chcela by som to urobiť pre môjho synovčoka . Poslali by ste mi to prosím na mail pachnikovamirka@gmail.com .... Dopredu všetkým maminkám ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinal
26. dec 2012

@lussy23 @princes218 Ďakujem.
@juny Pracujem na treťom, chce sestra k meninám, tam musím do 5.1. na ňom makať. 🙂

zuzanka1984
26. dec 2012

@zfidorka ty si poklad, dakujem krasne =)

janulienka1
26. dec 2012

@evicka1 Môžem poprosiť kde najdem video a postup?,Dakujem.

lussy23
26. dec 2012

@miruska76 krásne

7511
26. dec 2012

@tinal sikulka, vidim ze si sa s macikmi rozbehla 🙂 🙂 😉 .U mna to zatial skoncilo pri jednom, ktory bol vianocnym darcekom a dokoncovala som este na Stedry vecer, tak som ho ani nestihla odfotit... 😒 ...mozno aspon mobilom cvaknem...najdolezitejsie, ze sa podaril, potesil a uz mam samozrejme poziadavku na dalsie exemplare 😀

evicka1
27. dec 2012

@janulienka1 ste si ista ze chcete odomn video? ja neviem k comu to patri

janulienka1
27. dec 2012

Chcela som postup na volanikovity šal,ale už som našla.Tak sa majte pekne. 🙂

janabanc
27. dec 2012
tinal
27. dec 2012

@7511 No strašne som zvedavá na tvojho, čakám na foto! Ako ti to vyzerá pri švoch? Neviem či to robím dobre, ak by sa ti dalo, tak mi cvakneš ako ti vyzerá ten macko zo zadu? Lebo ja si myslím, že to nemám bohvieako pekné zo zadnej strany. :(

vvvecna
27. dec 2012

@zuzanka1984
éé tudle prodlouženou čepičku zrovna dělám malé,ale z polodl.slouplů

mám dotaz,z čeho uháčkovat pončo aby bylo teplejší,tak aby to bylo na jaro

lussy23
27. dec 2012

@janabanc krádnučké

zuzanka1984
27. dec 2012

@vvvecna myslíš, že sa to môze aj z dlhych stlpikov? ja to asi skusim tak..

zuzanka1984
27. dec 2012

@vvvecna myslíš, že sa to môze aj z dlhych stlpikov? ja to asi skusim tak..
@janabanc tá biela je krááásna

vvvecna
27. dec 2012

@zuzanka1984 určitě,je to jednodušší a rychlejší 🙂)

jahody11
27. dec 2012

Moj prvy bambulkovy sal, druhy sa prave vyraba 🙂

bambulka82
27. dec 2012

ahojte babule, chcela by som vas poprosit o nejaky popis, prip. navod z netu, ako uhackujem ciapku - usianku 😕 som taky trosku zaciatocnik a nejako mi nie je jasne, ako spravim tu cast na uska 😅 dakujem 🙂

bambulka82
27. dec 2012

@janabanc pozrela som par fotiek dozadu a presne takuto ciapocku chcem spravit aj ja..tu ruzovu usianku 😀 ako sa prosim robi ta cast na uska? 😕 dakujem 😉

ducik
28. dec 2012

Ahoj holky,jdu se pochlubit svymi zacatecnickymi vytvory.. Snad sem tu zelenou usatou necpu podruhe 🙂
Usata je prase z hry angry birds, to je asi poznat, na tech dvou jsem se snazila ztvarnit ninju 😀

poisonblu
28. dec 2012

baby, co je toto za vzor? vyzera to velmi pekne http://www.etsy.com/listing/110805085/christmas...

tikivikiniki
28. dec 2012

Baby vie mi niekto poradiť ako a s čím naškrobiť háčkované vecičky aby boli "pevnejšie"?

lilyen2011
28. dec 2012
lilyen2011
28. dec 2012

@janabanc ahoj akú vlnu si použila na tie 2sety? myslím ten biely a vínový bambuľkový ďakujem 🙂

katkabb1
28. dec 2012

chcela by som sa opýtať, chcem dcérke (3r) hačkovať taký ten šál - nákrčník, čo sa tak omotá okolo krku (vlastne taký ten kruh). Viete mi poradiť, aký by mal mať cca rozmery? ďakujem krásne

lussy23
28. dec 2012

@lilyen2011 nádhera
@ducik krásne