Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

letuskah
7. máj 2012

@adrika79 mozno je to automaticky nastavene aby blokovalo linkky odkazujuce na bazarove stranky, co mimibazar ma priamo v nazve 😉

lussy23
7. máj 2012

@adrika79 krásne
@lucula73 krásnučké

bv_alexandra_priadze
7. máj 2012

DIvečata kuknite do môjho profilu - NOVINKA podobná Camille 🙂 😉 za super cenu

bv_alexandra_priadze
7. máj 2012

je to priadza podobná camille ale o kúsok tenšia. 😉 😉 😉

kibuk
7. máj 2012

ahojte 🙂 tak nedalo mi a vyskusala som moje prve balerinky 😉

evelin116
7. máj 2012

takze som sa konecne rozhodla

bacillka
7. máj 2012

ahojte prosím o rýchlu radu neviem si spomenúť akým číslom sa delí obvod hlavičky pri hačkovanej čiapočke. Teda akú veľkú placku mám uhačkovať.
Ďakujem

letuskah
7. máj 2012

@bacillka 3,14?

adrika79
7. máj 2012

@letuskah ano 😉

adrika79
7. máj 2012

@bv_alexandra_priadze tiez 100 percentna bavlna?

bv_alexandra_priadze
7. máj 2012

@adrika79 ano adrika 100% bavlna, volala som s distributorom, to isté ako camilla ibaze trochu tenšie.
Má super návin a aj cenu 😀
farby bude distributor priebežne doplnať. zatial nabrali čo bolo u vyrobcu vyrobené, vraj v čechách je o nu velký záujem. 😉 🙂

iloha
7. máj 2012

tak něco málo přidám 🙂

bacillka
7. máj 2012

@letuskah Ďakujem hneď ako som to napísala som si uvedomila že je to Pí. 😀

lucula73
7. máj 2012

@iloha prosím ťa,to prasiatko si ako robila?moja neter ho zbožnuje.teda ak sa nemýlim a je to pepa pig 😀

iloha
7. máj 2012

@lucula73 jojo, je to pepa pig........... já tvořím z hlavy, takže jen kolečko a pak ouška a čumáček 😉

lussy23
7. máj 2012

@kibuk krásnučké sú
@iloha krásne
@evelin116 krásnučké aj čiapka aj dcérka

lucula73
7. máj 2012

@iloha jaj a to je jeden kus všetko?

iloha
8. máj 2012

@lucula73 ano, zvlášť jsou pak jen očička, celé je to obháčkované a nakonec vyšitá pusinka a dvě dírky na čumáčku

idris
8. máj 2012

@iloha
@evelin116
@kibuk krásne vecičky ste porobili ;) 😵 😵

kibuk
8. máj 2012

ahojte práve som dokončila čiapočku ktorá určite spraví radost 🙂

17anit07
8. máj 2012

dievcata nemate jednoduchy navod na hackovany klobucik dakujem krasne 🙂 🙂 🙂

lussy23
8. máj 2012

@kibuk krásne

adrika79
8. máj 2012

kym boli baby chore... teraz nestiham nic.... 😉

letuskah
8. máj 2012

@adrika79 ja zas nestiham ked su chori...

rene82
8. máj 2012

také miminkovské pre chlapčeka - darček pre susedku

adrika79
8. máj 2012

@letuskah no som myslela tak, ze sme doma - sice mrzute, ale vela spia - no mne staci aj 1?5 hod poobede a vecer je ticho po 20tej... to dnes teraz zaspali - vratili sme sa z vonku pred 19tou, tak to bol bes dostat ich do vane a do postele a skludnit ich... este pozametam ten piesok a upracem kocik a haji aj ja 😉

letuskah
8. máj 2012

@adrika79 ved toto ze ked su chori su mrzuti a zli obaja, stale si do vlasov skacu, no des... 20,00 vecierka je u nas bezna, ved by som nic neustrikovala ani neuhackovala 😀 😀 😀

adrika79
8. máj 2012

Baby moje zlate, ked sem najblizsie nakuknete, chcela by som sa vam takto verejne podakovat, ze ste mi pomohli v mojich zaciatkoch s hackovanim - ked som vo februari zacinala, mala som pocit, ze hackovanie nezvladnem a nevedela som urobit ani len ,,placku"... Stale mam co zlepsovat, ale DAKUJEM vam za vasu trpezlivost, rady a hlavne ochotu, ktorou ste mi setrili cas, pomahali mi... Hackovanie je krasny relax a hlavne mozem nim doplnit moje milovane pletenie... a moje dievcence su v ciapockach rozkosne :D A ked sa to tak rozbehlo a zvladla som ciapocku za 2 - 3 vecery, zrazu boli aj maminky, co ich chceli kupit ... ziadna masovka, ale aj par eur potesi a dodali ste mi odvahu, zacala som aj na sashe... uz mam aj dve zakazky - mozno posledne xixixi, ale...mozno nie.... 😎
DAKUJEEEEEEEEEEEEEEM za skvele hobby! 😉

julianka777
9. máj 2012

@kibuk jej,aj ty si u nas v skupine na fb 🙂 podla ciapocky som ta spoznala 🙂

kibuk
9. máj 2012