Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

terka1607
12. júl 2016

@ejka1288 Vraj je to strojové, ale jedna známa mi povedala, že mi to spraví, že vie podobný vzor, ale aký to je neviem, ja si to nebudem robiť sama, ja to neviem 😀

ejka1288
12. júl 2016

@terka1607 a nevedela by si od nej zistit teda tu podobnu ja by som si tiez dala radsej spravit ta cena za nu je hrozna

terka1607
12. júl 2016

Však to, ja som sa do nej na prvý pohľad zamilovala a povedala som si, že ju musím mať 😀 Tento týždeň idem kupovať veci na tú dečku a potom to pôjdem zaniesť tak sa spýtam na ten vzor a dám ti vedieť 🙂

ejka1288
12. júl 2016

@terka1607 dakujem

harula1
13. júl 2016

@zuzuliatko81 ja na hracky mam najradsej limone. Z akryli zas elian nicky.ja objednavam vlnu na www.klbkoshopa.eu maju aj online podporu. Od nich je na hracky dobra catona a aj alabama. Urcite ti poradia. Alabama je taka prijemne a v hrubsej verzii by zas mohla byt ciapka. Vrelo odporucam

zuzuliatko81
13. júl 2016

@harula1 dakujem ti velmi pekne 🙂

zana20
16. júl 2016

@terka1607 ja by som volila deku s protizmolkovou upravou napr everyday ,alebo happy od grundl . Kupis aj tuna na MK od handmadeildi 😊niekto ma rad aj jeans je prijemna na dotyk no a na jar ci jesen postaci ,hrubsie uz ak tak Sole a ine 😊

terka1607
18. júl 2016

@zana20 Ďakujem, pôjdem to pokukať.
@ejka1288 Prepáč, ale ešte som s tou pani nebola, ale určite sa ozvem 🙂

ejka1288
18. júl 2016

@terka1607 ok ;) dakujem

mona333
9. sep 2016

@zana20 ahoj,vieš mi prosím poradiť, koľkými očkami začať sveter z dolphin baby pre 4 ročné dievčatko? Vďaka

qtinuskaq
22. sep 2016

@evicka1 mohla by som poprosit o navod?

zana20
22. sep 2016

@mona333 moja teraz som nasla , ze si sa pytala ☹ och neviem ako som to prehliadla ☹ no z dolphinky som len hackovala neplietla a to vacsinou len deky , neviem v tom poradit na kolko zacat , kedze ja pletiem od oka , skus mame tu skupinu na pletenie snad najdes tam odpoved 🙂

alena0305
28. sep 2016

Má niekto z vás pletaci mlynček? Oplatí sa do toho investovať? Robí sa na tom dobre? Čo okrem šálov ste robili.Ktory je lepší addi kingsize alebo prym maxi? ďakujem

neznama23
29. sep 2016
sandrus2
30. sep 2016

@neznama23 Ano ?

neznama23
1. okt 2016

@sandrus2 to som tam nejako omylom poslala

marcelkaemmka
3. okt 2016

Ahojte baby poradte mi jednoduchy navodík na baretku kde niečo také nájdem na YouTube som nasla len zahraničné a nerozumiem im :(

zujka2
7. okt 2016

ahojte, máte nejaký návod na ušianku pre chlapca. ďakujem 🙂

elis23
17. okt 2016

Ahojte baby som tu uplne nova a zaciatocnicka chcela by som uhackovat pre mojho chlapceka co cakam teplu deku do kocika 🙂 chcem to z dolphin baby vlny,viete mi poradit nejaky jednoduchy navod chcem jednoduchy vzor bez nejakych dierok 🙂 dakujem velmi pekne

salome51
18. okt 2016

Môj prvý pokus 😁

derci
22. nov 2016

@jarula25
@jarula25 Ahoj, prosím Ťa, tiež sa snažim dopátrať k tomu návodu na tie mačičky, prípadne ak si našla na nejaké podobne pekné, tak by si mi mohla odporučiť?Ďakujem

awina
27. nov 2016

ahojte, potrebujem poradiť, moja mama by mi uhačkovala takuto deku do kočika, rozmer by bol 60x85 cm. Nemá veľké skúsenosti s takýmito dekami, tak by potrebovala vedieť aku dlhu retiatzku, resp. s kolkými očkami je potrebné začať. Mohli by ste nam prosim poradiť ako vypočitať počet očiek na širku dečky 60cm??? dakujem vam veľmi pekne.

lucinkab
1. dec 2016

@awina ja som ju robila ak si petam dobre 12 ociek je jedna vlnovka a 60 cm ti bude malo, 100 cm je ideal sirka 🙂 a tu mam aj ja tak porataj obluciky v mojom fotoalbume vyrabam pre sarah

slnieckozlc
2. feb 2017

@lucianka01 mozem sa opytat? predloha je napr. podla vzoru na krizikovu vysivku? a vzor tvoria dlhe alebo kratke stlpiky? dakujem

pipirka1
3. feb 2017

@janabanc ten je nádherný keby pekne poprosím o navod dalo by sa ? 🙂 Dakujem

lucianka01
4. feb 2017

@slnieckozlc a na co konkretne?

janabanc
4. feb 2017

@pipirka1 ktoré máte na mysli

slnieckozlc
4. feb 2017

videla som taku deku s obrazkom miniie. tak ma zaujimalo akou technikou ste to hackovali.
. alebo aj tak celkovo ci by sa dal nejaky obrazok z predlohy na krizikovu vysivku uhackovat a ako. dakujem

helllenya
23. feb 2017

@tina129 mna by skor zaujimal postup na ciapocku,ak by bol,poprosila by som info ☺dakujem

pipirka1
8. mar 2017

Baby prosím vás nejaký navod na súpravičku pre babatko nohavice a svetrik nemáte? Ešte som to nehackovala tak aspoň približne by ste mi nepomohli.Dakujem