Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

dedenini
9. mar 2013

som totalny zaciatocnik, ale som spokojna 🙂

broucek2
9. mar 2013

ještě mohu vložit vysvětlivky značek a vzorečky, kdyby byl zájem

estike
9. mar 2013

Prekrásne čiapočky!!!! Môžem sa spýtať, že podla akého vzoru ste robili tie svetloružové s kvetinkou? Ďakujem. 🙂

dana_l
10. mar 2013

@broucek2 nemohla by si tie navody dat do svojho albumu? ja sice nehackujem ale z tvojich napadov by som rada ukazala doma a ti by mi mohli nieco urobit. vdaka

miriamka
10. mar 2013

@vera_vila Dakujem za radu,moja prva usatka hotova;),len chcem na nu este nieco dat,no tych chlapcenskych motivov moc nie je.
Nemate niekto navod na taku hackovanu aplikaciu opice?

vera_vila
10. mar 2013

@miriamka Návody na opičky jsem bohužel žádné nenašla, ale tady je krásná "opičí" aplikace, tak třeba by se z toho dalo okoukat, jak na to http://www.mojetehotenstvi.cz/node/341030

miriamka
10. mar 2013

@vera_vila Dakujem...nasla som len navod na medvedika tak skusim toho.Skoda ze na tu opicku co kazdy hacku nie je nikde navod.

vera_vila
10. mar 2013

@miriamka Možná zkusit napsat té mamince, kde ten návod vzala... Pokud jsem našla, tak vše jen placené ☹

vera_vila
10. mar 2013

Soupravička pro Kubíka (než jsem ji dokončila, stačil z ní vyrůst) a nová čepička (která je zase trochu větší)

broucek2
10. mar 2013

@dana_l zkusím to tam dát

broucek2
10. mar 2013

@dana_l ještě mě napadá, nemáš FB, poslala byt ti odkaz na paní, co tam má hodně návodů

miruska76
10. mar 2013

@broucek2 wauu, tie návody sú úplne úžasnéééé, všetky, perfektné inšpirácie 🙂

kittynnkaa
10. mar 2013

kocky neviete mi poradit navod na motyla taketo nieco nemozem nic najst ☹
http://www.etsy.com/listing/93785660/crochet-3d...

miruska76
10. mar 2013

čiapočku som robila už dávnejšie, len si ešte dcérka na ňu vybrala ozdôbky 🙂

broucek2
10. mar 2013

@kittynnkaa nemám 3D, i když jsem jej někde viděla. Zkusím pohledat až bude čas, ale mám tyto

broucek2
10. mar 2013

přidávám značky a jejich vysvětlení

medvide1
10. mar 2013

Ahoj prosím nemate navod na nějkou klučičí čepičku ted na jaro?!jsem začátečník děkuju 🙂

miriamka
10. mar 2013

@medvide1 ja som prave vcera svoju prvu uhackovala,usatku na jar

medvide1
10. mar 2013

@miriamka ja bych právě ušatku nechtěla chtěla bych nějakou kalsickou..

vera_vila
10. mar 2013

@medvide1 mimibazar.cz, háčkování, návod na čepičku a zvolit klučičí barvy. případně nějakou aplikaci na to - zvířátko, autíčko, hasiče - návody taky na mmb

nivejka
10. mar 2013

@broucek2 ...si ùùžasná...moc moc dakujem...este sa musim,ale naucit čitat tie schémy...viem len uplne jednoduche na zlozitejsie asi nemam bunky :(....velke dakujem

medvide1
10. mar 2013

@vera_vila děkuju mockrát... 😉

lalipop
10. mar 2013

K letnym satam 🙂

fatima30
10. mar 2013

kočky dnesny ulovok na burze ze 2 euraaaaaaaaaaaaaaaaa juchuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 tetuska vypredavala zvysky
a mafin pre maminu

monhla
10. mar 2013

@fatima30 Tomu sa teda povie úlovok. No nekúp to za tú cenu 😀

letuskah
10. mar 2013

@fatima30 esteze nechodim na burzy 😀 😀 😀 dnes som triedila vlnu, latky a gombiky a zajtra nesieme do skolky nech mozu tvorit 😵 ale teda moc miesta som nespravila 🙂

dana_l
10. mar 2013

@broucek2 ja nemam. nechcem

beruskaveruska
10. mar 2013

krásnou neděli všem - scháním háčky č. 12,15,20 poradíte mi kde sehnat??? u nás nikde tyhle "kůly" nemaj

janefonda
10. mar 2013

@beruskaveruska http://www.storex.sk/ihlice-a-haciky-haciky-kat... -az teraz som si vsimla ze nie su na sklade....prepac

olina22
10. mar 2013