Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

rene82
6. feb 2012

@marianna_c_ tu je link na e-shop http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13018754&tab=3. je to baba z tejto témy. predáva aj vlnu a iné.

lussy23
6. feb 2012

@pooi krásne výtvory aj dievčatko

marianna_c_
6. feb 2012

@rene82 dakujem krasne 🙂

17anit07
6. feb 2012

Dievcata nemate niektora nahodou jednoduchy navod na auticko alebo nieco ine na h. ciapocku pre chlapca dakujem krasne 😉

17anit07
6. feb 2012

@rene82 ďakujem krásne ste milá pekný večer 🙂 🙂 🙂

chanella
6. feb 2012

Dievcata, niekde som zapotrosila navod na podsitie ciapocky flisom, mala som link na mimibazar. Nemate ho niektora prosim? Dakujem 🙂

rene82
7. feb 2012

@17anit07 neni zač, rada. a inak všetky si tykáme 😉

zuzana76
7. feb 2012

ahojte

neviete mi vysvetlit tuto vzorku? chcela by som takyto nakrcnik

http://www.sashe.sk/lenka.pauk/detail/-zostat-v...

chanella
7. feb 2012

@monalisatko dakujem ti pekne, posunula som to mamine, nech sa realizuje 🙂

chanella
7. feb 2012

Dievcata, mam prosbu 🙂 Nasla som jeden obrazok hackvanej ciapocky na sashe. Chcela by som ju sama uhackovat ale nemam navod. (som este len zaciatocnik) Nechcem sem dat tu fotku, lebo je to asi dcerka tej baby a asi by to nebolo spravne, ale napadlo ma ci by som ju nemohla poslat niektorej z vas, ktora je uz profi v hackovani a mozno by mi vedala poradit 🙂 dakujeeem velmi pekne

17anit07
7. feb 2012

@rene82 beriem na vedomie 😀 😀 😀

tintinka
7. feb 2012
zuzana76
7. feb 2012

@tintinka vdaka tinka, ano vyzera to byt ono 🙂

katarina1989
7. feb 2012

ahojte poradi niekto nejake video o hackovani???

julianka777
7. feb 2012

kompletik 🙂

iloha
7. feb 2012

vzniklo po dnešní pohádce 🙂

letuskah
7. feb 2012

@iloha my sme pozerali tiez ale nastastie nikto nechcel novy navlek na auto 😀 😀 😀

iloha
7. feb 2012

@letuskah třeba ještě na to dojde, mohlo by to autíčko pak být "přebarvovací" 😀

17anit07
7. feb 2012

babenky ešte jedna prosba motív na čiapku pre chlapca okrem auticok akosi sa mi nedari najst ziaden jednoduchý návod ďakujem krásne 😉

monalisatko
7. feb 2012

@julianka777 krásny kompletík 🙂

janina_sun
7. feb 2012

holky, nemáte prosím někdo šikovný návod na háčkovaný obal na mobil?

julianka777
7. feb 2012

@monalisatko dakujem 🙂

rene82
7. feb 2012

@17anit07 a z tých, čo som ti dala, žiaden? ten šmolko je jednoduchý napr. , aj autobus

letuskah
7. feb 2012

@janina_sun vsak spravis obdlznik podla rozmerov a bud spravis o nieco mensi aby tam mobil sedel alebo normalne a na zapinanie na gombik, pripadne zatiahnutie snurkou...

monalisatko
7. feb 2012

@janina_sun ja som si tiež uháčkovala 😉 a ako písala @letuskah spravíš obdĺžnik a zošiješ 🙂 hodím foto

17anit07
7. feb 2012

@rene82 autobus uz mam hotovy ten bol ozaj lahky 🙂 uz je aj nasity teraz chcem pre synovca este jednu myslela som nejaku opicku ale podarilo sa mi najst psika tak uz aj skusam 😀

17anit07
7. feb 2012

@rene82 jééj pozeram ze mame obe take drobatka moja sa tiez narodila v 36t 2650 46cm chvala bohu tiez bola v poriadku 🙂

deniskateniska
7. feb 2012

@janina_sun tak ja som si urobila obal tak ze som si urobila RO a obhackovala som ds (do prveho a posledneho ro dame 3x ds) a potom uz len ds ...