Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

matja
25. apr 2012

@kibuk - tu je link, podla ktoreho som to robila: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=6904

adrika79
25. apr 2012

@lucula73 myslim ze je to ok, to sa natiahne... len tu dlzku potom uz dodrz tych 17 cm nech nie je kratka.... baby niekedy robia aj o 1,5 cm menej a je to ok...

lucula73
25. apr 2012

@adrika79 nakoniec som urobila ešte jeden riadok,ale nerozšírila som každý 7.DS,ale každý 14.DS,myslím,že bude dobrá 😉
ďakujem...

bv_alexandra
25. apr 2012

idem si k vam po nazor. potrebujem nadpojiť inú vlnu, bo strakata sa uz minula a ešte to nema meter 😀 čo by ste mi poradili? na druhej foto som skusila zmiešat všetky ale to sa mi moc nevidi. 😝

lenkalela
25. apr 2012

@julianka777 mozes mi poslat navod na ten svetrik prosimmm dakujeem

rene82
25. apr 2012

@matja super, podarilo sa a farba fialová asi letí 🙂

rene82
25. apr 2012

@bv_alexandra podľa mňa ten kraj môže byť aj takej farby, aké tam máš

julianka777
25. apr 2012

@lenkalela na mmb ceskom si daj do vyhladavanie svetrik next 🙂

monalisatko
25. apr 2012

@rene82 wow, nádherné sú tie plavky. žiadateľ bude mať radosť 😀

monalisatko
25. apr 2012

@bv_alexandra super nápad ten koberček, možno aj ja spravím napr. pred vaňu, alebo aj WC 🙂

monalisatko
25. apr 2012

@matja to bolerko je nádherné 🙂

monalisatko
25. apr 2012

@bv_alexandra aj podla mňa to kludne zmiešaj, Mne to vyzerá podobne ako pôvodná strakatá. Možno ešte ak pridáš nejakú do oranžova ako je v pôvodnej, tak to bude super

letuskah
25. apr 2012

@bv_alexandra ja by som tam tu modru nedavala, ta sa mi tam nevidi, ale tie ostatne by sa mohli hodit, len to asi nebudes mat dost hrube

pooi
25. apr 2012

ahoj, Teda tady je zase krásných věcí. Ráda se sem chodím inspirovat, tak přidám i fotku mých výtvorů 🙂 Třeba se někomu budou líbit 🙂

kibuk
25. apr 2012

tak dnes čelenka 🙂 a veelka radost princeznej 😉

idris
25. apr 2012

ahojte tak mám niečo nové do zbierky

bv_alexandra
25. apr 2012

jaj dievčata ten kruh sa mi začal vlniť, a prišla som natoo ze chybu som urobila uz niekde v začiatku. 😝 😀 myslite ze keby som to trochu prežehlila tak by som to vyrovnala?

lussy23
25. apr 2012

@pooi krásne výtvory aj dieťaťko(neviem z fotiek určiť či je to chlapček alebo dievčatko, takže píšem tekto všeobecne, aby som sa nepomýlila 🙂
@idris nádhera
@kibuk krásna čelenka aj princezná

lussy23
25. apr 2012

@matja nádherné

lenkalela
25. apr 2012

@julianka777 nenaslo mi to"(

adrika79
25. apr 2012

No, dalsi pokus.... a la adidas...

lucula73
25. apr 2012

@adrika79 a ako sa ti robila tá adidaska?

adrika79
25. apr 2012

@lucula73 rovnako, aj tento velky vzor, aj maly, nie je to take tazke, islo to, len prvu som robila a akurat sa obe dievky budili, tak mi to neslo, tato bola v pohode... bola som zvedava, ako ukaze vzorka, ked sa tak striedaju farby, ci bude presvitat nitka na spojoch...

rene82
26. apr 2012

@adrika79 už si rozšírila stĺpčeky, že? no nevyzerá to lepšie 😉

rene82
26. apr 2012

@julianka777 akurát ten svetrík robím aj ja. robím ho ale z kačenky. ty si robila z čoho? a akú si mala spotrebu? ja robím veľkosť 92 a rozmýšľam, že nebudem robiť rukávy a tú spodnú časť urobím iným - väčším vzorom

julianka777
26. apr 2012

@rene82 neviem presne ako sa volala ta vlna,bola z toptexu a taka stredne hruba..minula som sa mi zda 4 klbka

lenkalela
26. apr 2012

@julianka777 dakujem velmi pekne

ankan
26. apr 2012

@rene82 plavky sú peknučké. Bez urážky, ale veľryby u nás nežijú, My hovoríme, že je žienka štíhloplná 😀 , lebo plnoštíhlych behá po svete strašne veľa a aby neboli všetky rovnaké vymysleli sme si oto pomenovanie. 😉 .