Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

bv_alexandra
27. apr 2012

hotovo tak čo poviete? môžem to podarovať? 🙂

letuskah
27. apr 2012

@bv_alexandra urcite nie!!!

rene82
27. apr 2012

@bv_alexandra aj ja by som si ho asi nechala 🙂 záleží od toho, či sa ti dakte farebne hodí a tak. ale je fakt krásny a kamoška by sa určite potešila

bv_alexandra
27. apr 2012

@rene82 stale nan pozeram ale myslim si že jej sa hodi viacej. 🙂 potom vam poviem či sa jej páčil 🙂

bv_alexandra
27. apr 2012

@rene82
@letuskah inak tým že som bola taká nažhavená že som ho chcela dorobiť tak ma čaká nočná nad papiermi, ale dokončim a potom sa uz venujem len detom a háčiku 😀 jedno danové som zmakla včera dnes hadam do druhe a fičim na háčiku 😀

lemge
27. apr 2012

ahojte,neviem kde som videla takyto klobucik,mozno aj tu od vas, baby 🙂 ,ulozila som si ho ale nemam navod.som amater,idem hackovat svoju tretiu ciapku 😀
poprosim vas,ak mate hodte mi sem link..diki..

myslela som si ze je to vzorka "obluciky",ale teraz niesom si ista....

rene82
27. apr 2012

@lemge vyzerá to tak, že jedna rada sú oblúčky z RO a v druhej rade v tých oblúčkoch dávaš takých 5 DS, alebo podľa potreby

rene82
27. apr 2012

letná rýchlovka pre moju tamarku (stužka aj kittinkovský gombíček je tuná od lucky)

julianka777
27. apr 2012

este horuca ciapocka 🙂

rene82
27. apr 2012

@julianka777 krásny vzor 😉

bv_alexandra
27. apr 2012

@lemge podla mna to je vajarikova čiapočka najdeč ju na českom mmbv návodoch vejirková čepička 🙂

princes218
27. apr 2012

no ja pridavam nejaké moje dielka 🙂

monalisatko
27. apr 2012

no parááááádne kúsky ste zas pomotali baby moje. nebudem zvlášť komentovať, úplne všetky sú nádherné a vydarené. No ale @bv_alexandra tebe musím komentovať. Ten koberček je úžasný, nádherný a perfektnýýýýýý. Máš fakt zlaté ruky. Ja by som sa mu určite potešila 🙂
Konečne som dokončila súpravičku pre Lisu. Moja modelková opička trocha zapózovala. Gate si nevšímajte, už mala pyžamo 😅 Neviem či to z tej druhej fotky vidno, ale čiapka je taká predĺžená.

princes218
27. apr 2012

super je krásna škoda že nemam návod na tu čiapocku mohla by si mi ho poslat urobila by som Elinke ,,, si sikulka 🙂 🙂 🙂

svetlankat
27. apr 2012

@monalisatko krasne

monalisatko
27. apr 2012

@svetlankat ďakujem 🙂

monalisatko
27. apr 2012

@princes218 nechcem si namýýýýýýšlať, ale adresovala si to mne?

svetlankat
27. apr 2012

@monalisatko ak mas nejaky navod, aj ja by som brala, fakt je to krasne

princes218
27. apr 2012

@monalisatko ano ta supravicka je krasna a mohla by si poslat navod na tu ciapocku dakujem 🙂

lussy23
27. apr 2012

@bv_alexandra náderné
@monalisatko krásne a aj modelka
@princes218 krásnučké aj dcerka
@julianka777 nádherná
@rene82 krásna
@lemge krásna

princes218
27. apr 2012

@svetlankat ak mi posles mail mam nejake mohôla by som ti poslat ,, nie je to problem ale vsetko je z mmb cz 🙂

lussy23
27. apr 2012

@kibuk krásna

princes218
27. apr 2012

@lussy23 dakujem si zlata 🙂

monalisatko
27. apr 2012

@svetlankat 😅 no ja som to robila len tak z hlavy, ale môžem ti napísať do IP približne že ako. Potom si to musíš prispôsobiť na aké velké dieťatko to chceš robiť a z akej hrubej vlny 🙂

princes218
27. apr 2012

@monalisatko dakujem si zlatučka 🙂

monalisatko
27. apr 2012

@princes218 ďakujem 🙂 Tá čiapka je obyčajnááááááá, len o dosť dlhšia ako klasická. Normálne si spravíš placku akú velkú potrebuješ a potom len pridávaš riadky aby bola dosť dlhá a vysela. Nakoniec som spravila "patent" z reliéfnych stĺpikov.

monalisatko
27. apr 2012

@princes218 to bolo asi pre lussy23, že? 😀

bv_alexandra
27. apr 2012

@monalisatko
@lussy23
@rene82
@julianka777
@letuskah dievčata všetky a tie ktoré som neodklikla strašne dakujem za pochvalu. Tento kusok naozaj potešil aj mňa samotnú, lebo som bola prekvapená nakoniec ako to dobre vyzera.
Dúfam ze urobí radosť.
A psst inak tu nie som účtujem 😀 😀 😀

monalisatko
27. apr 2012

@bv_alexandra neboj, ja ťa neprezradím 😉

bv_alexandra
27. apr 2012

@monalisatko inak veselo si tukam do pc a dačo mi nesedi, tak volam klientke, nedvíha 😒 az potom som si uvedomila ze uz je desať hodin 😀 😀 😀