Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

k_a_j_k_a
22. nov 2013

@britanova
@natyi25 ja som robila detom z tej vlny capice s hacikom 5. Robilo sa to zo zaciatku blbo, ale urcite tie ciapky netreba podsivat 🙂

xaga
23. nov 2013

Moje zaciatky v hackovani 🙂

mariala
23. nov 2013

@dabon ahoj prosim ta mohla by si mi poradit ako uhackovat tie rozky 🙂))dakujem

milinkabilinka
23. nov 2013

Zdravim všetky šikovne žienky a zaroven by som poprosila o radu chcela ba som uhackovat rozpravkovu postavičku Mášu z rozpravky Máša a medved nevie m poradit kde by som nasla navod dakujem

xaga
24. nov 2013

Potrebujem poradit ako na sovicku ciapku....ako sa sa tam tie uska urobia?? 😕 alebo neviete o nejakom navode??? Budem vdacna za kazdu radu 😉

veronikani
24. nov 2013

Pre sestru 😉

luci66
24. nov 2013

@veronikani ta je krasna a pritom jednoducha.Ako si robila tu kvetinku prosim? A to su DS iba?dakujem

fatima30
24. nov 2013

@dabon co je toto za vlna?jekrasna

fatima30
24. nov 2013

kočky mate niektora slovne navody na anjelikov,zvonceky,gule????lebo ja sa v tych obrazkovych nevyznam ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dabon
24. nov 2013

@fatima30 ktoru myslite? 😉

veronikani
25. nov 2013

@luci66 ďakujem, áno sú to len DS a na kvietok je tu návod:

https://www.youtube.com/watch?v=fVmI_1s_koo
luci66
25. nov 2013

@veronikani dakujem krasne

fatima30
25. nov 2013

moja nova

fatima30
25. nov 2013
fatima30
25. nov 2013

kocky prepacte ze som sa davala k capici aj ja 😢 teraz vyzeram ze som samoluba 😀 😀 😀 😀

monasek84
25. nov 2013

Ahoj holky, prominte, ze vas tu tak prepadam, ale nenasla by se tu nektera, ktera se nudi a za uplatu by mi vyrobila tyto capacky?? kdyz tak prosim do SZ, diky 🙂

bambulkal
26. nov 2013

@fatima30 Krásne čiapky máš 🙂 a návod by nebol? Ja len s háčkovaním začínam 🙂

adri16
26. nov 2013

dievcence,chcem strikovat usiankovu capicu na obvod hlavy 45cm no nikde neviem najst navod,uz som skusala aj navod aj na hackovanu no asi neviem surfovat po internete.Tak Vas velmi prosim o nejaky navod.dakujem

dulkagabulka
26. nov 2013

dievčatá, chcem urobiť tento vzor ,ale neviem ako sa robí, neviem si ani preložiť návod...máme niekde preklady z Aj ?
http://www.garnstudio.com/lang/us/pattern.php?i...
viete mi aspon tu špiralovu vzorku poradit?

hajajanka
26. nov 2013
zuzkaanicka
26. nov 2013

@dulkagabulka tu mas cesky preklad-da sa tam vybrat jazyk, nie vzdy je cestina, v tomto nahodou je 🙂
http://www.garnstudio.com/lang/cz/pattern.php?i...

zuzkaanicka
26. nov 2013

@hajajanka 😅

dulkagabulka
26. nov 2013

je to možné ?? totok? a ako ste sa preklikli na český jazyk? 😀
@hajajanka @zuzkaanicka

baby dakujem, ja som naposledy štrikovala pred 2O rokmi, pre mna je teraz všetko nove ...som netušila, že to tam ide aj v češtine

fatima30
26. nov 2013

@bambulkal
a naktoru by si chcela,ja som tiez len zaciatocnik 🙂

zuzkaanicka
26. nov 2013

@dulkagabulka pod obrazkom mas: Change language a tam si vyberies jazyk, aky potrebujes, teda pokial tam taky je 😉 ... cestina tam nie je vzdy, ale teraz si mala stasticko 😉

hajajanka
26. nov 2013

@dulkagabulka Je tam vela navodov v cestine, staci pohladat. Ja ju mam tiez teraz v plane.

kristinkinazuzka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luci66
26. nov 2013

Babule nechcem tu spamovat,len sa chcem spytat,ci nemate zaujem. Kupila som si tuto priadzu Bravo big color, stala ma 7eur, je melirovana hruba inak makkucka a ma pekne syte farby, len sa mi k nicomu nehodi. Zacala som hackovat ciapocku a aj som to zbalila spat,preto je navita. Ak by ste chceli niektora, dajte vediet,nechyba jej ani centimeter a dam ju za polovicu aj s postovnym,nech ju niekto zuzitkuje.

bambulkal
27. nov 2013

@fatima30 obidve sú fajn, ak máš návody, budem rada. Zatiaľ len vymýšľam, čo uháčkujem, lebo ja si myslím, že mne čiapky moc nejdu 😀

nananka
27. nov 2013

žienky chcela by som uštrikovať malej tú volánovú sukňu, na koľko očiek si mám začať???malá má 6 rokov..začala som na 100 myslíte, že je to dosť, a potom to mám hore uberať na pás??? je to moja prvá..ďakujem..hačkovať neviem..