Pletieme a háčkujeme pre detičky

adik64
4. aug 2008

Ahojte maminky aj nemaminky,

určite je nás tu dosť šikovných žienok, ktoré rady pletú pre svoje detičky. Dúfam, že sa nás tu zíde čo najviac a budeme si môcť navzájom vymieňať rady, skúsenosti, vzory a pod. Ja sa momentálne viac venujem vyšívaniu, ale keďže máme na okolí viacero bábätiek, rada by som aj čosi uplietla. Na "dospelácke" pulóvre si netrúfam, ale také bábätkovské jednohubky by som snáď zvládla. Bohužiaľ, nemám odhad, aké rozmery také malé bábo potrebuje a neviem ani natrafiť na žiadnu stránku s peknými modelmi :-/ Vlastné detičky zatiaľ nemám, ale časom plánujeme, takže určite sa mi zídu inšpirácie od výmyslu sveta 🙂
Teším sa na vás 🙂

adrika79
13. apr 2012

@bv_alexandra tu tmavoruzovo svtloruzovo bielu - sa mi zda, ze si sa pytala, ze ti je malo 1 klbko, ze ako to mas doladit.... 😉

adrika79
13. apr 2012

@tretulka vdaka :D

lelkeska
13. apr 2012

Caute kocky,nemáte návod na háčkovany šilt?dakujem.

lelkeska
13. apr 2012

@kibuk Prosím ta nemohla by si mi dat návod na adidas znacku?

julianka777
14. apr 2012

nejak ma tie celenky chytili 🙂

kibuk
14. apr 2012

@monalisatko ahoj mohla by som ta poprosit o navod na tuto ciapocku? skusala som podla ceskeho mmb a voobec to neviem,nevychadza mi to nejak.. dakujem 🙂

bv_alexandra
14. apr 2012

baby odkial čerpáte inšpiráciu na chlapčenské háčkované veci, nielen čiapky aj iné. ale potešim sa aj čiapka. 😉 🙂

letuskah
14. apr 2012

@bv_alexandra tazko ale mne ked sa aj nieco dievcenske paci tak rozmyslam ako by sa to dalo prisposobit chlapcovi 😉

bv_alexandra
14. apr 2012

a ešte jedna otázka, ked háčkujete napr adidas dvojfarebne , niť stále strihate alebo ako to vlastne vyzerá zvnútra čiapky 😝
@letuskah

bv_alexandra
14. apr 2012

@adrika79 jáááj no tu som našla na mmb vejirková čepice tušim tak to bolo 😉

adrika79
14. apr 2012

@bv_alexandra aha, tak vejarikova... mne sa zdala na foto husta, tak som si myslela, ze je to iny vzor - nebolo tam vidno ziadne medzery... :D

letuskah
14. apr 2012

@bv_alexandra ja take nerobim lebo sa mi to nepaci ale ja by som nestrihala ale nechala a ked sa k tomu vratim tak by som si ju len pretiahla

monalisatko
14. apr 2012

@iloha krásna suknička. Modelka bude mať radosť 🙂
@kibuk myslíš tú bekovku? Ja som ju robila podla návodu, ktorý sem hodili dievčatá dávnejšie. http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1853

lussy23
14. apr 2012

@julianka777 nádhera

lussy23
14. apr 2012

@iloha nádhera
@kibuk krásna
@monalisatko krásna a aj modelka

monalisatko
14. apr 2012

ďakujem

lukas1111
15. apr 2012

Dobrý den chtěla bych se zeptat schaním vlnu nako baby lolipop děkuji sovová

lucim
15. apr 2012

@lukas1111 napis @lucia32 , ona pre nas pozhanala lolipop 🙂
@bv_alexandra ja tak isto ako letushka, vymyslam, ci by sa nieco pekne, co vidim, hodilo aj Matulovi 🙂 a ked uz je dieta ukecane, snazim sa vyzistit, co by sa mu pacilo .... prave mu robim ciapku k zelenej mikine a asi tam fakt bude krtko, ked sa mu tu tak zapacil. ale priznavam, ze sa mi uz vzory opakuju, zase jednoducha bekovka🙂
@julianka777 zase krasne celenky 🙂

lucim
15. apr 2012

@monalisatko vyyyborne vyzera ta tvoja princezna v tej bekuli 🙂
@iloha zaujimava suknicka 😉
@bv_alexandra pekne bolerko, majitelka vyzera byt spokojna 🙂

rene82
15. apr 2012

@bv_alexandra ja som nestrihala a z vnútra som tam mala len rovné čiarky tej farby, čo bola použitá na vzor. vyzeralo to vcelku dobre, žiadne motanice z vnútra

monalisatko
15. apr 2012

@lucim ďakujem 🙂

nikuska4
15. apr 2012

ahojte šikulky,nemáte niektorá nejaký jednoduchý návod na bolerko s dlhým rukávom??mám už na to aj vlnu,ale neviem,či sa do toho pustit,aby to pekne vyzeralo....stále váham ☹

matja
15. apr 2012

@nikuska4 http://www.mimibazar.cz/navod.php?strana=2&id=6904 - rukáv si môžeš spraviť, aký dlhý chceš. Aj ja som práve začala robiť toto bolerko.

julianka777
15. apr 2012

@lussy23
@lucim dakujem pekne 🙂
tu prikladam jednu suknicku,este horucu 😀

lussy23
15. apr 2012

@julianka777 nádherné

letuskah
15. apr 2012

@julianka777 mne sa tieto suknicky pacia co sem davate, aj by som spravila susedovie malej ale ako to realne vyzera na dietati? neroztaha sa to alebo nedeformuje?

julianka777
15. apr 2012

@letuskah nevykajte mi 🙂 praveze som est nezbadala,zeby sa nejaka roztiahla alebo inak zdeformovala a to som ich aj prala v pracke 🙂 niekde v mojich albumoch mam dcerku v suknickach odfotenu

letuskah
15. apr 2012

@julianka777 ja ti nevykam ale viacere ste to sem dali tak preto 😀 idem kuk do albumov 😉 inak rozmyslam ze by som mensiemu spravila take gatky ako su tie na latkove plienky ale ze by to mal ako kratasky v lete 😀

julianka777
15. apr 2012

@letuskah aha 😀 aby si nemusela hladat tak ti tu hodim foto 🙂 a nad gatkamy som rozmyslala aj ja,len akosi som este nemala cas 🙂

letuskah
15. apr 2012

@julianka777 hej uz som to nasla medzi casom, ta ruzova je super, no pouvazujem
ja tiez nemam cas, akurat ako som lezala pri malom kym zaspal tak som v duchu ratala co vsektko a ako uhackujem a ustrikujem 😀 😀 😀 strelena 😝 😝 😝 😝 😝